Jak byste řešili nemoc před svatbou?

Anonymní
6.8.20 12:28

Jak by jste řešili nemoc před svatbou?

Představte si situaci - máte se brát, vše nachystané (sice menší svatba kolem 14 hostů, ale stejně) někteří jedou i zdaleka a den před tím dnem D zjistíte, že místo krku máte snad žiletky, nudle Vám visí z nosa, rýma jako trám, je Vám celkově špatně a místo stání před oltářem by ste neváhala vyměnit za postel. Jak to řešit? Nějak to už teda doklepat a pak se léčit? Nebo nechat vše tak až na potom? Ale kdy potom? Je zajednanej dort, výslužky, někdo už i cestuje, oběd v restauraci (volná zábava pak bude doma). A nevěsta je ještě v 16 tt a taky se nechce vdavat s břichem a nevi jak to pak bude.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3097
6.8.20 12:31

V této situaci bych svatbu odvolala. Jak by nevěsta vypadala i na fotkách se skelnýma očima a odřeným nosem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14870
6.8.20 12:36

Koupila jsem si bílý bavlněný kapesníky a tím se otirala. Nevěsta v 16tt by taky mohla mít blicí problémy, tak měla počítat se vším. Na tu chvíli bych se nadopovala léky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
6.8.20 12:38

V dnešní době fakt blbý. Ale já bych se nadopovala paralenem, stříkla si do nosu a obřad a oběd vydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
6.8.20 12:40
@Anonymní píše:
Představte si situaci - máte se brát, vše nachystané (sice menší svatba kolem 14 hostů, ale stejně) někteří jedou i zdaleka a den před tím dnem D zjistíte, že místo krku máte snad žiletky, nudle Vám visí z nosa, rýma jako trám, je Vám celkově špatně a místo stání před oltářem by ste neváhala vyměnit za postel. Jak to řešit? Nějak to už teda doklepat a pak se léčit? Nebo nechat vše tak až na potom? Ale kdy potom? Je zajednanej dort, výslužky, někdo už i cestuje, oběd v restauraci (volná zábava pak bude doma). A nevěsta je ještě v 16 tt a taky se nechce vdavat s břichem a nevi jak to pak bude.

Kdybych nebyla nevěsta, omluvila bych se. Jinak bych to už doklepala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16402
6.8.20 12:40

Pokud je někdo ochoten platit všechno dvakrát, ať si to klidně odvolá… :nevim:. Já si vzala paralen a šla se vdát. A to jsem ještě v pátek ze sebe nevydala ani hlásku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 12:51

Blbý, netěhotnou nevěstu bych nadopovala Clarinasou a Paralenama, že by si na nějakou rýmičku ani nevzpomněla, ale těhotná to bude muset holt doklepat a bejt ráda, že do to taky celý den nezvrací. Hele, tak udělejte ten obřad, dejte si oběd a dort a párty odsuňte na neurčito

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1611
6.8.20 13:05

Vzala bych si paralen, nakapala do očí a hurá na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
6.8.20 13:06

Být to má situace, vezmu si lék, který mohou těhule a šla bych do toho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
6.8.20 13:07

@Pruhovaný_mýval tak tak, obřad, oběd, dort, výslužky, prostě věci co se nedají odvolat. A pokud pak máte nějaký sedánek v hospodě, tak ten už případně přesunout na jindy.
Kdo je ten marod? Ženich nebo nevěsta?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22195
6.8.20 13:14

Můj bracha se změnil s čerstvou angínou, prostě to zvládl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13874
6.8.20 13:15

Nejak bych to vydrzela. Preci to nebudu platit dvakrat :lol: Ale zustala bych jen na nejnutnejsi, co uz je zaplacene. Ostatni presunula :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13874
6.8.20 13:16
@vokishka píše:
Můj bracha se změnil s čerstvou angínou, prostě to zvládl.

Super preklep :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6563
6.8.20 13:16

Pokud je marod tehotna nevesta - vzala bych si patalen, nejaky kapky do nosu, oci co muzu a sla bych. Pokud zenich, tech moznosti je jeste vic. Manzel taky nebyl plne fit na svatbu, ale zvladl to, nikdo by ani nic nepoznal :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15446
6.8.20 13:19
@Anonymní píše:
Představte si situaci - máte se brát, vše nachystané (sice menší svatba kolem 14 hostů, ale stejně) někteří jedou i zdaleka a den před tím dnem D zjistíte, že místo krku máte snad žiletky, nudle Vám visí z nosa, rýma jako trám, je Vám celkově špatně a místo stání před oltářem by ste neváhala vyměnit za postel. Jak to řešit? Nějak to už teda doklepat a pak se léčit? Nebo nechat vše tak až na potom? Ale kdy potom? Je zajednanej dort, výslužky, někdo už i cestuje, oběd v restauraci (volná zábava pak bude doma). A nevěsta je ještě v 16 tt a taky se nechce vdavat s břichem a nevi jak to pak bude.

obřad přežiješ a pak si lehneš, myslím že svatebčani se s radostí zadarmo ožerou a najedí i bez nevěsty a manža si to o to víc celý užije

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama