Jak by jste se zachovaly, kdyby Vám tohle někdo řekl v roce 2019

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.11.21 13:27

Jak by jste se zachovaly, kdyby Vám tohle někdo řekl v roce 2019

Kdyby Vám holky někdo řekl v roce 2019, že za dva roky v roce 2021 budete moci jít do restaurace, divadla, jenom pod posmínkou, a ano, že servírka Vás bude kontrolovat, jestli jste očkované a že budete očkováni, jinak bohužel, jak byste se zachovali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11998
29.11.21 13:29

A co teprve za pár let! Podle mě nejsme u konce. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23096
29.11.21 13:33

Nijak. Když může být chození do školky podmíněno očkováním, tak proč ne hospody a divadla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Cenarius Asi máte pravdu, buh ví, co přijde za rok, dva.

• Citovat
  • Nahlásit
4389

Neverila bych. Jak se rika, ze si kazdy pamatuje co delal v dobu, kdy 11. Zari byl teroristicky utok na dvojcata, tak ja si asi do smrti budu pamatovat kde jsem zrovna byla a co jsem delala, kdyz jsem se dozvedela, ze zavírají školy. Byla jsem přesvědčená, že to bude max na pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14261
@Anonymní píše:
Kdyby Vám holky někdo řekl v roce 2019, že za dva roky v roce 2021 budete moci jít do restaurace, divadla, jenom pod posmínkou, a ano, že servírka Vás bude kontrolovat, jestli jste očkované a že budete očkováni, jinak bohužel, jak byste se zachovali?

Tukala si na čelo, což děláme asi všichni ještě i teď :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6737
29.11.21 13:34
@Anonymní píše:

Nijak, kraviny neřeším. Btw jaký máš důvod k anonymu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2719
29.11.21 13:34

Co by kdyby, nikdo nemůže říct, jen domněnky jak by se asi býval zachoval. Prostě nyní je to tak jak to je a my to zatím nedokážeme změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7204
29.11.21 13:37
@Anonymní píše:

Připadalo by mi to jako scifi. Nicméně, je to tak a raci budu všude ukazovat tečku, než bych seděla doma a nadávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7136
29.11.21 13:39
@Anonymní píše:

nedivila bych se :nevim:

myslela bych si, že přišla hnusná pandemická chřipka a že to bude špatný…bůhví jak rychle bude dostupné očkování

a nebo bych si myslela, že už těm svi– ním čínským utekla nějaká biologická zbraň z laborky…a že má svět průšvih

ale nijak bych se tomu nedivila, pandemie prostě čas od času dojdou

a když čína šudlá a klonuje v laborkách bůhví co za sajrajty a upravuje různé viry…v podstatě s podivem že to nepřišlo dřív

:cert:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6037
29.11.21 13:39
@Anonymní píše:

Na z. r.2020 jsme meli debatu se segrou..a zacala jsem rec co rika na tu divnou virozu v cine a jeste divnejsi cinani s rouskama..segra mi rekla ze jsem plasanka a viroza zase v cine vysumi..za par mesicu jsme obe nechapali, ze prestala letat letadla a zivot se v cele evrope zastavil..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7136
29.11.21 13:41
@Kaileee píše:
Neverila bych. Jak se rika, ze si kazdy pamatuje co delal v dobu, kdy 11. Zari byl teroristicky utok na dvojcata, tak ja si asi do smrti budu pamatovat kde jsem zrovna byla a co jsem delala, kdyz jsem se dozvedela, ze zavírají školy. Byla jsem přesvědčená, že to bude max na pár dní.

zrovna tohle si nepamatuji, ale hodně dobře si pamatuju co jsem dělala 31 prosince 2019 když jsem četla zprávu, že na tržišti někde v Číně se šíří něco co vypadá jako SARS, že je více případů SARSů z jednoho místa

:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27819
29.11.21 13:44

To je zase výplod. :roll:

Kolik lidí v září 38 věřilo, že za rok budou v celosvětovém konfliktu, co potrvá šest let, dojde k vyvřaždění 6 mil Židů a dalším milionovým ztátám na životech?

Kolik lidí v lednu 1989 věřilo, že do konce roku režim padne? Kolik lidí věřilo v roce 1990, že bude něco jako internet, za pár let bude mít každý přenosný telefon, doma počítač?

Nicméně zrovna pandemie se očekávala, stejně jako se očekávají velké klimatické změny. Takže ono možná dojde brzo i ve střední Evropě k zákazu zahradních bazénů a velkému nárůstu ceny vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23169
29.11.21 13:50

Vůbec bych se nedivila, antivaxeři a konspirátoři mě štvali ještě před začátkem pandemie. Čekala jsem, jestli nezavedou školní docházku jen pro naočkované děti (na povinná očkování) už jak se nám tu začal znovu šířit černý kašel a tuberkulóza :mavam: Takže nějaká hospoda? Nezájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
29.11.21 13:50

Asi bych si myslela, že se zbláznil. Bohužel ne a obávám se, že tohle ještě není konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat