Moc to řeším a vyžaduji toho moc?

Anonymní
5.5.20 15:47

Jak by jste se začly chovat vy ?

Zdravím :oops: jdu se vyzpovídat a poprosit o radu co dělat dál…asi to bude trošku delší tak se omlouvám, musím to ze sebe dostat. S přítelem budeme spolu v létě 6 let..máme roční holčičku..no ale k věci..nevím jestli to já moc resim a jsem hrozná nebo prostě chci te lásky chci víc..ale já ani moc po přítelovi nechci! Třeba v poslední době si sedne večer kdy máme konečně čas pro sebe když malá už spinka k mobilu a mě nevnímá..pořád vysedává jen na mobilu s malou si pomalu ani nepohraje..vadí mi to, že necítím od něj lásku..ani trošku..nedá mi ani pusu sám od sebe, neobejme mě jen tak, nechytne za ruku nic..jo udělá to možná tak jednou za měsíc a to čumím co se stalo… Já to vše dělám chci i po 6ti letech držet ten vztah pořád krásný, držet se za ruce vyznávat si lásku dávat si ji najevo..to přece nechci tak moc od SVEHO PRITELE ne? A mrzí mě že ten vztah udrzuju jen já… Hrála písnička pomalá a já ho chytla ze srandy a říkám pojď se obejmout a zatančit si poslal mě někde že prý co jako dělám a odešel..venku ho chytnu za ruku drží mě pár sekund a pustí mě.. lehnu si mu na rameno večer řekne že se mu tak blbě leží..dlouho jsem neměla k tomu kecy a mlčela jsem ale už jsem dnes vybuchla na procházce kdy jsem ho chytla za ruku a on mě do 10s pustil..už jsem mu řekla proč se tak chová proč není jak já že cítí ode mě tu lásku obejmutí chytnuti za ruku atd že mi to chybí že nechápu proč mě hned poušti atd..odpověděl mi že ať to mám někde jak on (myslí tím že kdybych to nedělala tak je mu to fuk)..prý nebude jak na začátku vztahu, takže kdo je spolu pár let už se to podle něj asi nemá dělat..a fakt mě štve že si ser*u na hlavu a pořád jen já udržují ten vztah vztahem protože kdybych to přestala dělat tak se polibime jednou za měsíc, nechytneme se snad nikdy za ruku nic..a já se ptám co by jste dělaly na mém místě vykaslaly by jste se už na to zpestřovat ten vztah a začly by jste mít nezájem i vy? Já jen chci aby se aspoň ke mě choval trošku jako ke své přítelkyni a ne jak spolubydlící…:( Nechci přece moc..a nechci ani rady má jinou na to nemám to číst, neskrývá mobil, znám heslo, je několik. mesicu doma jsme furt spolu takže pochybuji.. a když by jo tak se to stejně časem provalí..takže spíš nějaké rady jak by jste se k tomu postavily vy..když jsem si o.tom chtěla promluvit začal mi nadávat, a ať jdu někam atd..od té doby se s ním neminim o ničem bavit…řekl mi na to však mě měj někde pak tě začnu mít někde já..ještě prostě vyhrožuje takže tak

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13783
5.5.20 15:49
@Anonymní píše:
Zdravím :oops: jdu se vyzpovídat a poprosit o radu co dělat dál…asi to bude trošku delší tak se omlouvám, musím to ze sebe dostat. S přítelem budeme spolu v létě 6 let..máme roční holčičku..no ale k věci..nevím jestli to já moc resim a jsem hrozná nebo prostě chci te lásky chci víc..ale já ani moc po přítelovi nechci! Třeba v poslední době si sedne večer kdy máme konečně čas pro sebe když malá už spinka k mobilu a mě nevnímá..pořád vysedává jen na mobilu s malou si pomalu ani nepohraje..vadí mi to, že necítím od něj lásku..ani trošku..nedá mi ani pusu sám od sebe, neobejme mě jen tak, nechytne za ruku nic..jo udělá to možná tak jednou za měsíc a to čumím co se stalo… Já to vše dělám chci i po 6ti letech držet ten vztah pořád krásný, držet se za ruce vyznávat si lásku dávat si ji najevo..to přece nechci tak moc od SVEHO PRITELE ne? A mrzí mě že ten vztah udrzuju jen já… Hrála písnička pomalá a já ho chytla ze srandy a říkám pojď se obejmout a zatančit si poslal mě někde že prý co jako dělám a odešel..venku ho chytnu za ruku drží mě pár sekund a pustí mě.. lehnu si mu na rameno večer řekne že se mu tak blbě leží..dlouho jsem neměla k tomu kecy a mlčela jsem ale už jsem dnes vybuchla na procházce kdy jsem ho chytla za ruku a on mě do 10s pustil..už jsem mu řekla proč se tak chová proč není jak já že cítí ode mě tu lásku obejmutí chytnuti za ruku atd že mi to chybí že nechápu proč mě hned poušti atd..odpověděl mi že ať to mám někde jak on (myslí tím že kdybych to nedělala tak je mu to fuk)..prý nebude jak na začátku vztahu, takže kdo je spolu pár let už se to podle něj asi nemá dělat..a fakt mě štve že si ser*u na hlavu a pořád jen já udržují ten vztah vztahem protože kdybych to přestala dělat tak se polibime jednou za měsíc, nechytneme se snad nikdy za ruku nic..a já se ptám co by jste dělaly na mém místě vykaslaly by jste se už na to zpestřovat ten vztah a začly by jste mít nezájem i vy? Já jen chci aby se aspoň ke mě choval trošku jako ke své přítelkyni a ne jak spolubydlící…:( Nechci přece moc..a nechci ani rady má jinou na to nemám to číst, neskrývá mobil, znám heslo, je několik. mesicu doma jsme furt spolu takže pochybuji.. a když by jo tak se to stejně časem provalí..takže spíš nějaké rady jak by jste se k tomu postavily vy..když jsem si o.tom chtěla promluvit začal mi nadávat, a ať jdu někam atd..od té doby se s ním neminim o ničem bavit…řekl mi na to však mě měj někde pak tě začnu mít někde já..ještě prostě vyhrožuje takže tak

co sex? pravidelnost, délka penisu a výdrž v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.20 15:55
@pohledzdruhestrany
@pohledzdruhestrany píše:
co sex? pravidelnost, délka penisu a výdrž v pořádku?

Jo to on jo sex to hned :? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
285
5.5.20 15:55

Já mám taky doma studenyho cumaka, takže když chci, aby mi řekl, že mě miluje, tak musí byt ozraly jako prase :lol: :mrgreen: a když ho chci obejmout, tak stojí jako solnej sloup a prevraci očima :lol: a co nadelas :lol:

Ono někteří chlapi takoví jsou, ale stejně vim, že me má rad :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
5.5.20 16:00

Nejsi můj manžel a nepíšeš o mně? :joy: :joy: Hele já mám třeba potřebu osobní bubliny, kdy potřebuju klid a nechci aby na mě někdo sahal nebo zkoušel ňuňuňu. Teď, když máme dcerku, tak mám tohle období mnohem častější. A jestli jste spolu furt, tak ho chápu a rozumim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
5.5.20 16:07

A ještě jak se ptáš jak se chovat… no já když chci obejmout, tak se proste obsloužím, on něco zahudruje, já si z toho udělám srandu, třeba jakoze to chudacek nemá vubec jednoduchy nebo něco v tom smyslu a je to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14527
5.5.20 16:21

Hlavně si nemysli, že TY ten vztah nějak udržuješ. Ty jej spíše pohřbíváš. Radši se zklidni a pochop, že vztahy mají přirozený vývoj. Nebo ho odpiskej a mysli si, že najdeš někoho, kdo tě bude i po šesti letech neustále muckat. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52878
5.5.20 16:26
@Anonymní píše:
Zdravím :oops: jdu se vyzpovídat a poprosit o radu co dělat dál…asi to bude trošku delší tak se omlouvám, musím to ze sebe dostat. S přítelem budeme spolu v létě 6 let..máme roční holčičku..no ale k věci..nevím jestli to já moc resim a jsem hrozná nebo prostě chci te lásky chci víc..ale já ani moc po přítelovi nechci! Třeba v poslední době si sedne večer kdy máme konečně čas pro sebe když malá už spinka k mobilu a mě nevnímá..pořád vysedává jen na mobilu s malou si pomalu ani nepohraje..vadí mi to, že necítím od něj lásku..ani trošku..nedá mi ani pusu sám od sebe, neobejme mě jen tak, nechytne za ruku nic..jo udělá to možná tak jednou za měsíc a to čumím co se stalo… Já to vše dělám chci i po 6ti letech držet ten vztah pořád krásný, držet se za ruce vyznávat si lásku dávat si ji najevo..to přece nechci tak moc od SVEHO PRITELE ne? A mrzí mě že ten vztah udrzuju jen já… Hrála písnička pomalá a já ho chytla ze srandy a říkám pojď se obejmout a zatančit si poslal mě někde že prý co jako dělám a odešel..venku ho chytnu za ruku drží mě pár sekund a pustí mě.. lehnu si mu na rameno večer řekne že se mu tak blbě leží..dlouho jsem neměla k tomu kecy a mlčela jsem ale už jsem dnes vybuchla na procházce kdy jsem ho chytla za ruku a on mě do 10s pustil..už jsem mu řekla proč se tak chová proč není jak já že cítí ode mě tu lásku obejmutí chytnuti za ruku atd že mi to chybí že nechápu proč mě hned poušti atd..odpověděl mi že ať to mám někde jak on (myslí tím že kdybych to nedělala tak je mu to fuk)..prý nebude jak na začátku vztahu, takže kdo je spolu pár let už se to podle něj asi nemá dělat..a fakt mě štve že si ser*u na hlavu a pořád jen já udržují ten vztah vztahem protože kdybych to přestala dělat tak se polibime jednou za měsíc, nechytneme se snad nikdy za ruku nic..a já se ptám co by jste dělaly na mém místě vykaslaly by jste se už na to zpestřovat ten vztah a začly by jste mít nezájem i vy? Já jen chci aby se aspoň ke mě choval trošku jako ke své přítelkyni a ne jak spolubydlící…:( Nechci přece moc..a nechci ani rady má jinou na to nemám to číst, neskrývá mobil, znám heslo, je několik. mesicu doma jsme furt spolu takže pochybuji.. a když by jo tak se to stejně časem provalí..takže spíš nějaké rady jak by jste se k tomu postavily vy..když jsem si o.tom chtěla promluvit začal mi nadávat, a ať jdu někam atd..od té doby se s ním neminim o ničem bavit…řekl mi na to však mě měj někde pak tě začnu mít někde já..ještě prostě vyhrožuje takže tak

Já bych se na to vykašlala, lámat z někoho něco co v něm není, nebo už to tak necítí, to ani náhodou. Ale já bych se ani takhle nevnucovala.
Tak budete kamarádi, to je taky fajn.
On už tě stejně rád nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52878
5.5.20 16:26
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestranyJo to on jo sex to hned :? ;)

No tak ho pošli někam zase ty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
5.5.20 16:38

Nejdriv bych promyslela, co bych si jak predstavovala (ale realne! To vyznavani lasky zni jak od pubertacky :think: ), pak bych se mu omluvila za vybuch a navrhla si promluvit, aby pochopil, jak se citis a co te frustruje. Idealne tak, aby mel sanci pochopit, co myslis - treba, ze pro tebe je drzeni se za ruku a sem tam pusa stejne dulezite jako pro nej sex, tak at si zkusi predstavit, jake by to bylo, kdybys ho porad odmitala. Pak bych si vyslechla jeho nazor a domluvila se na nejakem pro oba prijatelnem kompromisu. Co s tim jineho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3507
5.5.20 16:40

Brr, to bych nedala :oops: taky jsme spolu šestým rokem, máme tři děti.. A za ruce se držíme pořád, i při usínání :mrgreen: kdykoli projde kolem mě, dá mi pusu.. Naopak on je ten kdo vyčítá mně, že se moc nelisam, ale on je schopnej mě ohnout i uprostřed obchoďáku, tak si prostě jen dávám pozor :lol: :lol: ale zboznuju to na něm.. cítím se chtena a milovaná, je prostě dotekovej typ :nevim: přijde z práce a hned mi leti dát pusu a obejmout.. Neměnila bych :oops:

Takže pokud tobě to chybí, těžko radit.. On se nezmění, ty nejspíš taky ne.. Ale jestli je to důvod končit vztah, ve kterém už je i dítě? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13783
5.5.20 16:54
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestranyJo to on jo sex to hned :? ;)

tak buď ráda a nevypruzuj, to je dle většiny zdejších účastnic nejvyšší hodnota, není-li plněna, je právo čas pohřbít vztah/najít milence, ty se máš krásně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3688
5.5.20 17:01
@pohledzdruhestrany píše:
tak buď ráda a nevypruzuj, to je dle většiny zdejších účastnic nejvyšší hodnota, není-li plněna, je právo čas pohřbít vztah/najít milence, ty se máš krásně

Tak o milenci asi řeč není, ale nějaká ta milenka už ve hře nejspíš je. Někde na obzoru, v zorném poli manž… vlastně přítele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13783
5.5.20 17:05
@dedrichov píše:
Tak o milenci asi řeč není, ale nějaká ta milenka už ve hře nejspíš je. Někde na obzoru, v zorném poli manž… vlastně přítele.

to jsi vyčetla z jaké křišťálové gule takovou pitomost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
5.5.20 17:08
@Anonymní píše:
Zdravím :oops: jdu se vyzpovídat a poprosit o radu co dělat dál..

Naprosto tě chápu, já mám doma něco podobného, vím, že mě miluje, ale na nějaké držení za ruku nebo malé pusy není, už kolikrát jsme kvůli tomu měli doma diskuzi, ale je prostě takový. U nás byl hlavní problém v tom, že sex by manžel chtěl snad každý den, ale jelikož chodí pozdě z práce, vypadalo to stylem večeře, sex, spát a o víkendu si udělat čas hlavně na své koníčky :roll: jak služka se vším všudy u které se nemusí zdržovat s něžnostmi, vždyť mě má jistou :oops: :roll: :roll: u nás pomáhá právě sex, je pak svolnější k něžným drobnostem anebo uvaření oblíbeného jídla, to se pak snaží malinko víc :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama