Vím o nevěře své kamarádky. Jak byste reagovali vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 12:12
Jak by jste zareagovali vy?

Ahojky, nedavno se mi stala dost nepřijemná věc, přespavala jsem u sve nejlepší kamaradky (18 let) a zničeho nic večer řekla, že příjde i kamarad, ktereho znám taky, navrhla, že se všichni 3 vyspíme na jedné posteli, místa bylo dost, tak jsem souhlasila, řekla jsem si, že prece je to jen kamarad a ona ma už rok kluka tak proč ne.. Jak jsme usínali, tak si to ti dva vedle mě začali rozdávat a to dost dlouho, byla jsem ticho, hrozně mě to dostalo a k tomu ještě věděla, že jsem vzhůru.. Nemužu tomu pořad uvěřit, že to svemu klukovi udělala, je to hrozně hodny kluk.. Dost mě naštvala, cítila jsem se hrozně, bylo mi dobreku a tak jsem brzo rano odešla a nic neřekla, hrozně mě zklamala, nevim, co mám dělat, ale raději se do toho plest nebudu.. Zažily jste tohle někdy? Jestli ano, jak jste reagovaly? Moc dekuji za jakekoliv rady, ja jsem z toho ještě teď hotova..

Reakce:
karkarka
Závislačka 3929 příspěvků 29.06.19 12:18

Ses k nim měla přidat.

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 6545 příspěvků 29.06.19 12:19

Hm, asi bych jí řekla, že až si bude příště plánovat sex s kamarádem, tak aby byla tak hodná a netahala mě do toho. Asi bych nevydržela být ticho a dělat jako že nic. Vstala bych a šla bych domů, do rána bych fakt nečekala.

Janli
Echt Kelišová 9271 příspěvků 29.06.19 13:02

Buď ses měla přidat nebo se zvednout a odejít. Že jsi tam tak ležela, to fakt nepobírám. Kámošce narovinu řekni, zme to pro tebe bylo přes čáru a nechceš, aby se to příště opakovalo.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17019 příspěvků 29.06.19 13:02
@Anonymní píše:
Ahojky, nedavno se mi stala dost nepřijemná věc, přespavala jsem u sve nejlepší kamaradky (18 let) a zničeho nic večer řekla, že příjde i kamarad, ktereho znám taky, navrhla, že se všichni 3 vyspíme na jedné posteli, místa bylo dost, tak jsem souhlasila, řekla jsem si, že prece je to jen kamarad a ona ma už rok kluka tak proč ne.. Jak jsme usínali, tak si to ti dva vedle mě začali rozdávat a to dost dlouho, byla jsem ticho, hrozně mě to dostalo a k tomu ještě věděla, že jsem vzhůru.. Nemužu tomu pořad uvěřit, že to svemu klukovi udělala, je to hrozně hodny kluk.. Dost mě naštvala, cítila jsem se hrozně, bylo mi dobreku a tak jsem brzo rano odešla a nic neřekla, hrozně mě zklamala, nevim, co mám dělat, ale raději se do toho plest nebudu.. Zažily jste tohle někdy? Jestli ano, jak jste reagovaly? Moc dekuji za jakekoliv rady, ja jsem z toho ještě teď hotova..

Ne, nezažila, osmnácti jsem spala ve svém dětském pokojíčku. Když jsme měli slezinu u někoho v bytě, spalo se všude možně a ve skupině deseti lidí nikdo neměl chuť si to rozdávat :nevim: Sama bych asi z té postele odešla, kdybych je slyšela.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 29.06.19 13:13

Hele, ber to jako ponaučení, že nepříjemným scénám se vyhneš jen tehdy, když se nebudeš bát mluvit za sebe…
Ona ta pachuť z toho, kdybys vstala, rozsvítila, vynadala jí, že tohle překračuje všechny meze, a odešla a zvenku třeba brnkla rodičům, by byla o dost menší, než že jsi tohle absolvovala a mlčela.

Ale jinak z tohohle by bylo trapně a blbě spoustě lidí… nechci říkat každýmu, třeba na to někdo má žaludek, ale z mýho dospělýho věku máš za sebou pěkně blbou zkušenost. Já nejsem žádnej puritán, ale sex na posteli s bdící kamarádkou, jako wtf… něco tak úchylnýho jsem dlouho neslyšela :D
Předefinuj kamarádství, v rámci možností to pusť z hlavy a příště podobným situacím prostě předcházej… ne že bych ti přála, aby se opakovaly. :hug:

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17019 příspěvků 29.06.19 13:18
@LAlezane píše:
Hele, ber to jako ponaučení, že nepříjemným scénám se vyhneš jen tehdy, když se nebudeš bát mluvit za sebe…
Ona ta pachuť z toho, kdybys vstala, rozsvítila, vynadala jí, že tohle překračuje všechny meze, a odešla a zvenku třeba brnkla rodičům, by byla o dost menší, než že jsi tohle absolvovala a mlčela.Ale jinak z tohohle by bylo trapně a blbě spoustě lidí… nechci říkat každýmu, třeba na to někdo má žaludek, ale z mýho dospělýho věku máš za sebou pěkně blbou zkušenost. Já nejsem žádnej puritán, ale sex na posteli s bdící kamarádkou, jako wtf… něco tak úchylnýho jsem dlouho neslyšela :D
Předefinuj kamarádství, v rámci možností to pusť z hlavy a příště podobným situacím prostě předcházej… ne že bych ti přála, aby se opakovaly. :hug:

Nějak si nedovedu představit nějakou svou kamarádku v 18, která by měla žaludek si to rozdávat metr ode mě s klukem a ještě cizím. To snad napadne jen ostřílenou rajdu, které jsem tenkrát moc nepotkávala. Většina holek tou dobou zkušenosti teprv nabírala a takové „soukromí“ by těžko snesla.

Lisdoonvarna
Kecalka 123 příspěvků 29.06.19 13:24

Tak jako od ni je to dost nechutny ze dvou duvodu: jednak podvedeni svyho kluka (do cehoz ti ovsem uprimne nic neni, do toho bych se nepletla, at si holka sama sahne do svedomi) a za druhy nulovej respekt vuci tobe, kdyz na sebe skoci klidne v pritomnosti nekoho jinyho. Pokud ji neco chces vytknout, pak asi tohle. Me osobne by asi urazilo a znechutilo, kdyby si to dva zacali rozdavat v moji bezprostredni blizkosti :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 14:31

U mě to bylo skoro stejné :mrgreen: spala u mě kamarádka se svým přítelem na zemi vedle postele a také. jsem vše slyšela :joy: od té doby si neodpustím vtipnou poznámku, když se naskytne vhodná situace :joy:

atominnka
Generální žvanilka 22270 příspěvků 29.06.19 14:33

Ses měla přidat :lol:

Hele… já nevím, nedovedu si to nějak představit. Asi bych zareagovala stejně. A asi bych si to nechala pro sebe.
Nebo třeba jsou oba „úchyláci“ a ta představa, že ty jsi vedle se jim líbila. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 15:09

Zažila jsem to samé, jen to byla má matka a její přítel. A stalo se to za bílého dne. :mrgreen: Jsi na tom vlastně ještě dobře. :think: :lol:
Možná si mysleli, že spíš? Nebyli opilí? Nebo jim to bylo prostě fuk. :mrgreen:

_BBQ_s
Echt Kelišová 9471 příspěvků 30.06.19 10:29

Ja bych odesla, asi. Ale v tvym veku bych asi roznula a koukala :mrgreen:
Kamaradce to rekni, at se vyjadri.

Váš příspěvek
Reklama