Jak by o vás měl chlap bojovat

Anonymní
5.10.19 12:47

Jak by měl chlap o vás bojovat

Ahoj odešla jsrmmod přítele odstěhovala se..!
Ale prosil ten den jen kdy jsem odešla.. pak už jenom prostě ať se vratim já řekla že uviidme když uvidím snahu.. jenže snaha nebyla podle mých představ.. čekala jsem kytku omlucinza vše a t se vrátím.. nic prostě jen že začneme od začátku a na vše zapomeneme máme spolu ročního syna.. a já prostě nevím. jestlinse vrátit ( důvod odchodu žili jsme jak kamarádi, nadávky z jeho strany, bouchání do nábytku.) Trapi mě to že budou Vánoce a ja sama s malym.. jasné budu u mojí mamky a s jejím přítelem ale nebudem ta úplná rodina.. napadá mě jen to vydržet do těch Vánoc app vánocích odejít jenže zase mám super být v baráku kámoška mi pomohla a nabídla.. prostě co dělat?! Říkám si hold vánoce nějak dám hold budou asi nejhorší ale nedá se nic dělat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6986
5.10.19 12:53

Když od někoho odejdu, ještě když už je ve vztahu dítě, tak proto, že již dále nejsem schopná pokračovat po předchozí práci na vtahu, abych dítěti zachovala rodinu. Pak není síla, co by mě přesvědčila k návratu. Pokud jsi jako sebrala dítě a odešla, abys jako mu ukázala a teď čekáš, že bude řádně dolejzat, aby ses milostivě vrátila, tak jsi prostě mimo. To snad nemyslíš vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 12:58

@Šáruší
Ale.on byl hrubý a neuměl se chovat ke mě proto jsem odešla ale říká ať mu dám. sanci že nevěřil že odejdu.. tak jsem mu řekla že když snahu uvidím šance bude ale ta snaha tam extra není.. říká že to poznám až budu zpatky :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
11190
5.10.19 12:59

Takže ty jsi předvedla demonstrativní odchod a teď jsi zklamaná, že to není podle tvých představ. No, s tím jsi musela počítat. Evidentně ani ty nejsi dost dospělá, chováš se dětinsky, neumíš konstruktivně komunikovat a řešit svoje problémy. Nech to všechno trochu vyšumět, srovnej si v hlavě co vlastně chceš a pak o tom začni s partnerem komunikovat jako dospělý člověk a ne jako zpovykaná patnáctka. Jsi matka dítěte, tak se podle toho chovej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
5.10.19 13:03
@Anonymní píše:
Ahoj odešla jsrmmod přítele odstěhovala se..!
Ale prosil ten den jen kdy jsem odešla.. pak už jenom prostě ať se vratim já řekla že uviidme když uvidím snahu.. jenže snaha nebyla podle mých představ.. čekala jsem kytku omlucinza vše a t se vrátím.. nic prostě jen že začneme od začátku a na vše zapomeneme máme spolu ročního syna.. a já prostě nevím. jestlinse vrátit ( důvod odchodu žili jsme jak kamarádi, nadávky z jeho strany, bouchání do nábytku.) Trapi mě to že budou Vánoce a ja sama s malym.. jasné budu u mojí mamky a s jejím přítelem ale nebudem ta úplná rodina.. napadá mě jen to vydržet do těch Vánoc app vánocích odejít jenže zase mám super být v baráku kámoška mi pomohla a nabídla.. prostě co dělat?! Říkám si hold vánoce nějak dám hold budou asi nejhorší ale nedá se nic dělat

Jakou snahu? Žila jsi s ním, udělala jsi si s ním dítě, víš přesně, co je zač. Tak buď s ním chceš být nebo nechceš. Je to partner pro život nebo není. Nebo jsi fakt takové… děcko, že jsi od otce svého dítěte odešla jen tak, na demonstračku? Aby viděl? Abys dostala tu kytku a za týden bylo všechno jako dřív? A teď se budeš vracet, abys nebyla u stromečku sama, protože kdyby ti někdo čtyřiadvacátého někdo nenadával, nebyly by to žádný svátky? Jako - co? :nevim:

Moudrost získaná potem a slzami mnoha jiných před tebou: lidi se zázračně mění jen velmi zřídka, nejčastěji ve filmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 13:12

Kolik je Ti let? To jsi vážně odešla jen proto, aby on se snažil Tě dostat zpět? Pokud byl opravdu agresivní, buď ráda, že jsi sama s dítětem v klidu, Vánoce neřeš, to je jeden den v roce. A pokud byl fajn a odešla jsi jen proto, aby Tě víc chtěl, jsi hloupá :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11021
5.10.19 13:35

Dej hlavu mezi futra a poradne triskni dverma :roll: se mi snad zda tohle :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22507
5.10.19 14:14

Takže taková demonstračka a on nedolejzá co? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
5.10.19 14:35

Chudák dítě… Snad oba ještě dospějete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 14:51

„Vydržet to do Vánoc a pak odejít“ :D :potlesk: Jo tak to pak fakt budete úplná rodina.. minimálně do Vánoc :mrgreen: To prostě nevymyslíš.. aneb když děti mají děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 15:27
@Šáruší píše:
Když od někoho odejdu, ještě když už je ve vztahu dítě, tak proto, že již dále nejsem schopná pokračovat po předchozí práci na vtahu, abych dítěti zachovala rodinu. Pak není síla, co by mě přesvědčila k návratu. Pokud jsi jako sebrala dítě a odešla, abys jako mu ukázala a teď čekáš, že bude řádně dolejzat, aby ses milostivě vrátila, tak jsi prostě mimo. To snad nemyslíš vážně.

Lepe bych to nenapsal. Jsou veci, ktere nejde delat jako hru. Na to jsou moc vazne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56531
5.10.19 16:35
@Šáruší píše:
Když od někoho odejdu, ještě když už je ve vztahu dítě, tak proto, že již dále nejsem schopná pokračovat po předchozí práci na vtahu, abych dítěti zachovala rodinu. Pak není síla, co by mě přesvědčila k návratu. Pokud jsi jako sebrala dítě a odešla, abys jako mu ukázala a teď čekáš, že bude řádně dolejzat, aby ses milostivě vrátila, tak jsi prostě mimo. To snad nemyslíš vážně.
:palec:
@Anonymní píše:
@Šáruší
Ale.on byl hrubý a neuměl se chovat ke mě proto jsem odešla ale říká ať mu dám. sanci že nevěřil že odejdu.. tak jsem mu řekla že když snahu uvidím šance bude ale ta snaha tam extra není.. říká že to poznám až budu zpatky :zed:

Jestli to není k tomu, tak se nevracej, ikdyby předváděl kdoví co. Tydle hysterické demonstracky jsou trapne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 19:01

To tady zas vypadá, místo rady tak jen snaha o ukamenování… :roll: zakladatelko, sama musíš vědět jaký tvůj chlap je, jestli stojí za to abys dávala šanci vašemu vztahu, nebo se oklepat a jít dál. Vztahy nejsou vůbec jednoduché, a někdy to vypadá fakt zle, ale přijde mi hloupost kvůli každé blbosti balit kufry. V manželství se mnohokrát ukáže krize, někdy i dlouhodobější, ale je fajn to ustát a jít dál. Ale když se vztah ničí vážnými problémy (nevěra, domácí násilí (psychické i fyzické),pak je lepší odejít :nevim: Každopádně ti může napovědět chování tvého chlapa, pokud mu ani tak nevadí že jsi pryč, tak bych se nevnucovala…

• Nahlásit
  • Citovat
2293
5.10.19 20:56

Chlap by ti měl zakladatelko poslat kytici kopřiv a najít si pořádnou partnerku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama