Jak by na vás působila učitelka školky?

8
28.3.17 18:25

Jak by na vás působila učitelka školky?

Ahoj věc se má tak, ze moje dcera navštěvuje školku a chodí tam velmi ráda, kvůli paní učitelce. Paní učitelka je velmi oblíbená, jak u dětí, tak rodičů. Ale o víkendu jsem ji potkala na zabave, kde byla spousta rodičů ze skolky. A učitelka byla úplně zpitá pod obraz, ani nevnímala. Řešili by jste to nějak??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
324
28.3.17 18:27

:lol: A jak bys to jako chtěla řešit? Domluvit jí, jestli se nestydí? Mně osobně by to určitě nebylo příjemný a pomyslela bych si svoje, ale rozhodně bych na ní teda nešla někam žalovat :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474

Ne, když to bylo o víkendu a to se snad může opít, ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5429
@Vjeja2 píše:
Ahoj věc se má tak, ze moje dcera navštěvuje školku a chodí tam velmi ráda, kvůli paní učitelce. Paní učitelka je velmi oblíbená, jak u dětí, tak rodičů. Ale o víkendu jsem ji potkala na zabave, kde byla spousta rodičů ze skolky. A učitelka byla úplně zpitá pod obraz, ani nevnímala. Řešili by jste to nějak??

A co jako? Je dospělá a možná není zvyklá pít. Ve školce je snad střízlivá, ne? Učitelka je zaměstnání jako každý jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29103
28.3.17 18:28
@Ekaterina píše: :lol: A jak bys to jako chtěla řešit? Domluvit jí, jestli se nestydí?
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619
28.3.17 18:29
@Vjeja2 píše:

Ne proc? Však nebyla v práci…předpokládám ze ve školce opilá není ani to z ní netahne..a ze se ve svém volnu bavila a třeba to prepiskla? Neřešila bych…sama si občas vyhodím z kopytka i s manželem :) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
28.3.17 18:33

Prosím tě tady ve městě jedna dětská doktorka je nonstop pod parou, jednou měla kontrolu v práci a asi výjimečně nenafoukala, jinak je to děs, jde to z ní cítit… o víkendu paří v hospodě, tančí na stole… a nikdo nic nedělá, každou chvíli je na ní udání ale kontrola tam byla jen jednou

• Citovat
  • Nahlásit
11690
28.3.17 18:35

@Vjeja2
Ne, neřešila, jak tě to napadlo? Ve svém volném čase si může dělat, co se jí zlíbí.
Ty jsi nikdy nebyla opilá? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
28.3.17 18:35

Tak když to bylo o víkendu, a v jejím volně tak být klidně mohla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
28.3.17 18:40

Je to taky jenom clovek snad, taky si muze uzit ve svem volnu po svem :dance: hlavni je ze ve skolce se chova normalne a o deti je postarano :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10706
28.3.17 18:41

@Vjeja2 Mozna je tak oblibena, protoze se umi uvolnit :mrgreen:? Ne, neresila bych, nekomentovala ani nedavala k dobru dal. Jedine by mi vadilo, kdyby byla takhle opila v dobe, kdy ma na starosti me dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2468
28.3.17 18:45

@Vjeja2 Co bys chtěla řešit? Ve svém volnu se v mezích zákona může bavit jak chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23227
28.3.17 18:45

@Vjeja2 Řešit bys to rozhodně měla. Učitelka si nesmí dovolit se ve svém volném čase na alkohol ani podívat. Jestli se opila, je to skandální, okamžitě dej dítě pryč a napiš to zřizovateli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.3.17 18:49

Taky jsem nad tím uvažovala, ze bych holku přihlásila jinam do školky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20999
28.3.17 18:49

@hanka.br.

jenom zřizovateli? tak to jsi hodně mírná. Já bych rovnou podala trestní oznámení a požadovala trest smrti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama