Jak by na vás působila učitelka školky?

Napsat příspěvek
25486
28.3.17 19:35
@Vjeja2 píše:
Ahoj věc se má tak, ze moje dcera navštěvuje školku a chodí tam velmi ráda, kvůli paní učitelce. Paní učitelka je velmi oblíbená, jak u dětí, tak rodičů. Ale o víkendu jsem ji potkala na zabave, kde byla spousta rodičů ze skolky. A učitelka byla úplně zpitá pod obraz, ani nevnímala. Řešili by jste to nějak??

ježišmarjá a co jako…učitelka snad není člověk nebo co :mrgreen:

p. s. představ si, že já taky pančelky potkávám na zábavách…zlitý teda nebyli :lol:, ale potkáme se, řekneme si dobrý večer a jede se dál :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
28.3.17 19:37
@neumisa píše:
@hanka.br.jenom zřizovateli? tak to jsi hodně mírná. Já bych rovnou podala trestní oznámení a požadovala trest smrti.
:mrgreen: nechte toho holky, ještě se toho zakladatelka chytne :P :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
28.3.17 19:39

A co bys chtěla řešit? Že je učitelka jenom člověk? Mně by to bylo opravdu jedno. Chodí opilá do školy? Asi ne, viď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 19:39
@brumdinka píše: :mrgreen: nechte toho holky, ještě se toho zakladatelka chytne :P :D

Ať se chytne, ona pak bude za dylinku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
28.3.17 19:43

@Vjeja2 A ty jsi na té zábavě dělala co? Cucala sodovku? Jdi do háje…
Když se sama neumíš bavit, tak to nekaž jiným…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9580
28.3.17 19:47
@Vjeja2 píše:
Ahoj věc se má tak, ze moje dcera navštěvuje školku a chodí tam velmi ráda, kvůli paní učitelce. Paní učitelka je velmi oblíbená, jak u dětí, tak rodičů. Ale o víkendu jsem ji potkala na zabave, kde byla spousta rodičů ze skolky. A učitelka byla úplně zpitá pod obraz, ani nevnímala. Řešili by jste to nějak??
Řešila bych to, kdybych učitelce předávala nebo si přebírala dítě a učitelka byla zpitá pod obraz a ani by nevnímala. Jinak je mi úplně šumák, co si dělá v osobním volnu. Naopak bych si řekla, že se musí taky od těch parchantů oreagovat.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
28.3.17 19:47

Navrhni zakon o naproste abstinenci pro
ucitele a dite dej do cirkevni skolky :P

• Citovat
  • Upravit
12160
28.3.17 19:51
@Borůvka1990 píše:
To jsou ti moralisti, no :think: :lol:

Chudák paní učitelka.
Ta naše školková byla (je) dokonce potetovaná 8o!!! Na rameni, na kotníku. Ó hrůzo!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Tak holky, sem s „odstrašujícími“ případy kantorek ;) :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.3.17 19:51

Ale to není normální takhle se opit..a bylo tam vice rodicu…takze to bude určitě řešit více rodicu, ne jenom ja..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20232
28.3.17 19:53
@Vjeja2 píše:
Ale to není normální takhle se opit..a bylo tam vice rodicu…takze to bude určitě řešit více rodicu, ne jenom ja..

ve svém volném čase si může dělat, co chce, pokud tím neporuší zákon. Je ti do toho kulové. Kdo jsi, že si dovoluješ určovat co je a není normální?

Příspěvek upraven 28.03.17 v 19:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 19:54
@radúna píše:
Chudák paní učitelka.
Ta naše školková byla (je) dokonce potetovaná 8o!!! Na rameni, na kotníku. Ó hrůzo! :lol: :lol: :lol: :lol:Tak holky, sem s „odstrašujícími“ případy kantorek ;) :lol:.

Ta naše je promiskuitní, přefikla i fotříka jednoho z dítek. No, když čuba nedá, pes nebere :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 19:56
@Vjeja2 píše:
Ale to není normální takhle se opit..a bylo tam vice rodicu…takze to bude určitě řešit více rodicu, ne jenom ja..

Ale houby. Řešit to budeš jen ty. I kdyby tam dělala striptýz, je to její věc. A řešit to můžeš jak chceš, každý se jen pobaví, ovšem ne nad učitelkou, ale nad tebou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
28.3.17 20:00
@Borůvka1990 píše:
Ať se chytne, ona pak bude za dylinku :mrgreen:

jj :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11262
28.3.17 20:01
@Bong píše:
Navrhni zakon o naproste abstinenci pro
ucitele a dite dej do cirkevni skolky :P

ja chodila do cirkevni skoly, na vodě se nam tridni tak ztriskala, ze si cestou do kempu z hospody sedla do prosted cesty a rekla, ze uz nikam nejde :-D takze to zakl. nepomuze :lol: :mrgreen: :P :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
28.3.17 20:01
@Vjeja2 píše:

To si děláš fakt srandu, že jo?
Kdo vám dává právo řešit něco, po čem je vám houno?!?!?!?!
A vy rodičové svatí! Vy máte děti a taky chlastáte na zábavě?! Sociálku na vás všechny, pokrytci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama