Jak by na vás působila učitelka školky?

Napsat příspěvek
Tunrida
28.3.17 20:02
@matkabagristy píše: školka je infikovaná, je zapotřebí ji srovnat se zemí :cert:

No to jo, chlastalo se přímo pod ní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5432
28.3.17 20:02
@debra.morgan píše:
ja chodila do cirkevni skoly, na vodě se nam tridni tak ztriskala, ze si cestou do kempu z hospody sedla do prosted cesty a rekla, ze uz nikam nejde :-D takze to zakl. nepomuze :lol: :mrgreen: :P :lol:

Jó, tichá voda břehy mele :lol: Co jste s ní provedli? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
28.3.17 20:03
@Borůvka1990 píše:
Ta naše je promiskuitní, přefikla i fotříka jednoho z dítek. No, když čuba nedá, pes nebere :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No a teď mi vysvětli, jak jí můžete svěřit děti?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Omlouvám se za svůj na. raný cynismus, ale já jsem se tak vytočila, jak dlouho teda ne. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
28.3.17 20:03
@Vjeja2 píše:
Ahoj věc se má tak, ze moje dcera navštěvuje školku a chodí tam velmi ráda, kvůli paní učitelce. Paní učitelka je velmi oblíbená, jak u dětí, tak rodičů. Ale o víkendu jsem ji potkala na zabave, kde byla spousta rodičů ze skolky. A učitelka byla úplně zpitá pod obraz, ani nevnímala. Řešili by jste to nějak??

a co chceš jako řešit? prostě se picla na zábavě.. no a? to s tím jaká je učitelka nemá co dělat… v práci snad nepije ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
28.3.17 20:05
@radúna píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No a teď mi vysvětli, jak jí můžete svěřit děti? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Omlouvám se za svůj na. raný cynismus, ale já jsem se tak vytočila, jak dlouho teda ne. :oops:

Však jí svěřuju děti a né manžela, že :jazyk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
28.3.17 20:08
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20401
28.3.17 20:08
@Borůvka1990 píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: tywoe, tak tohle mě rozsekalo :lol: :lol: :lol: mám den blbec, ale teď jsem se fakt s chutí zasmála. Díky :palec: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
28.3.17 20:22
@neumisa píše: :lol: :lol: :lol: :lol: tywoe, tak tohle mě rozsekalo :lol: :lol: :lol: mám den blbec, ale teď jsem se fakt s chutí zasmála. Díky :palec: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
28.3.17 20:22

@Vjeja2 nepřipadá mi normální se opíjet a to ani u „normálních“ lidí, natož u někoho, komu svěřuju děti :nevim: ale z jednoho incidentu bych nic nevyvozovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2792
28.3.17 20:42

Byt zpita pod obraz a jeste pred rodici deti ktere ucim je ostuda, ale pokud to bylo jednou a ve skolce je strizliva tak bych to neresila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11802
28.3.17 20:47
@Borůvka1990 píše:
Jó, tichá voda břehy mele :lol: Co jste s ní provedli? :lol:

nic no, chvili jsme ji premlouvali, pak ji kluci vzali a šlo se :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
28.3.17 20:55
@Borůvka1990 píše:
:mrgreen: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6201
28.3.17 20:57

Že je to někde na vesnici :mrgreen:
Já si pamatuji je to sice pár let zpět, kdy si učitelka vzala někde na nějaký ples nebo něco, docela hluboký výstřih a jaké kolem toho bylo haloooo.
Neřešila..Jako myslím, že třeba možná si sama řekne, že to přehnala, ale to je tak jediné, kdo to může řešit..
jako mylsí si někdo, že třeba lékař, právník atd. si nikdy nevyrazí z kopýtka :nevim:
Práve je práce - volný čas je volný čas.. Třeba si vyšla po xx dlouhé době a byla ráda, že se trochu uvolnila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
28.3.17 21:22
@EmmaAnna píše:
@Vjeja2 nepřipadá mi normální se opíjet a to ani u „normálních“ lidí, natož u někoho, komu svěřuju děti :nevim: ale z jednoho incidentu bych nic nevyvozovala

Jsem abstinentka, ale nikoho neodsuzuju a divný mi to nepřijde. Dospělý člověk se může opíjet. Mě to nepohoršuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
28.3.17 21:23
@debra.morgan píše:
nic no, chvili jsme ji premlouvali, pak ji kluci vzali a šlo se :-)

A rodiče ji nekamenovali, že? Páč se taky zmrskali, štěstím že maj chvilku oddych od dětí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama