Jak by na vás působila učitelka školky?

Napsat příspěvek
11263
28.3.17 21:32
@Borůvka1990 píše:
A rodiče ji nekamenovali, že? Páč se taky zmrskali, štěstím že maj chvilku oddych od dětí :mrgreen:

presne :mrgreen: zastupci reditele zase na lyzaku cinkali v batohu flašky od vína, fakt okatě, po večerech to tam rozjížděl s učitelkama :-D přežili jsme všichni (my se pak v 9. třídě taky úplně neupejpali - ale to je jiná diskuse :-) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 21:36

Vaše dcera ji má ráda, do školky chodí ráda, co víc si můžete přát?!?!?! Můžete si gratulovat! A berte to tak, že třeba potřebuje jednou za čas si takto orazit a díky tomu je dobrá učitelka… Já co znám většinu učitelů tak spousta z nich dělá nějaký sport, chodí na cvičení, zkrátka něco u čeho „vypne“ ;-)
Jen teda ještě dodám, že já sama jsem téměř abstinent a je mi to protivné, to jak spousta lidí pije a nebo kouří, je to hnus největší, ale prostě toto byl její volný čas…

Příspěvek upraven 28.03.17 v 21:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
28.3.17 21:38

Říkám si, že kdybych za sebou měla 3/4 školního roku ve školce, tak bych se možná zpila do němoty taky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
28.3.17 21:39
@matkabagristy píše: školka je infikovaná, je zapotřebí ji srovnat se zemí :cert:

Pravda, školky jsou prolezlé bacilama, takže je potřeba desinfikovat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
28.3.17 22:22

@debra.morgan jejda, tak to už nevím, domácí vzdělávání? Hádám, že zakladatelka je jistě striktní abstinentka :*

• Citovat
  • Upravit
428
28.3.17 22:36

Jako myslela bych si o tom svoje, ale co by se melo resit? Mela snad volno a ve svem volnu si muze delat co chce. To ze se opije, ze ani nevnima je uz jeji vec a jeji vizitka, hlavne kdyz na zabave byli i rodice deti ze skolky. Pokud ale pije a bavi se ve svem volnu a kdyz je s detmi nic takoveho nehrozi, tak to uz je jeji vec si myslim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
29.3.17 08:46

@Borůvka1990 no a mně jo o co jde :nevim: vožralové mě asi nikdy nebyli sympatičtí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
29.3.17 10:38

@EmmaAnna teda učitelka se jednou picne a hned je vožrala :mrgreen: fakt se touhle diskuzí bavim..i když si říkám, jestli to není spíš k pláči tolik zloby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 10:41
@EmmaAnna píše:
@Borůvka1990 no a mně jo o co jde :nevim: vožralové mě asi nikdy nebyli sympatičtí
Žiju na vesnici a slovo vožralové platí na jiné lidi, né na člověka, který se napije dvakrát do roka :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
29.3.17 10:56

@Borůvka1990 jak víš, kolikrát do roka se napije? já taky psala, že z jedné situace bych závěry nedělala, ale kdyby už to bylo opakované…

@brumdinka proč zloby? hodnotím lidi, podle toho, jak se chovají v různých situacích :nevim: to je to samé, jako kdybych potkala učitelku svého dítěte, jak kope do psa…minimálně si o ní pomyslím svoje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
29.3.17 11:03

@EmmaAnna si tu diskuzi přečti, vpodstatě se vůbec nic nestalo jen zakladatelka viděla učitelku opilou na zábavě v jejím volném čase!!! nikoli v práci u dětí a tady se z toho dělá pomalu jak kdyby učitelka zabila minimálně prezidenta :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
29.3.17 11:13

@brumdinka ano, a já jsem jen napsala, že by mě to také zarazilo, ale nic bych z toho nevyvozovala, když by se to stalo JEDNOU. :nevim: Problém je asi v tom, že mi nepřipadá normální se opíjet a tak bych jen doufala, že to paní učitelka prostě VÝJIMEČNĚ neodhadla

takže zakladatelku částečně chápu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70093
29.3.17 11:17
@EmmaAnna píše:
@brumdinka proč zloby? hodnotím lidi, podle toho, jak se chovají v různých situacích :nevim: to je to samé, jako kdybych potkala učitelku svého dítěte, jak kope do psa…minimálně si o ní pomyslím svoje :nevim:

Pokud ti přijde to samé se coby dospělá osoba ve svém volném čase opít na zábavě a kopat do psa, tak oproti tobě je ta učitelka naprostý vzor dokonalosti a ano, o tobě si myslím svoje a lichotivé to rozhodně není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
29.3.17 11:20

@j.a.n.i1 co si o mně myslíš je mi buřt a nikdy jsem neříkala, že to je to samé z toho pohledu někomu něco udělat - ale že by mě to ÚPLNĚ STEJNĚ ZARAZILO

jak se chováme mezi lidma je jaksi naše vizitka :nevim: navíc zakladatelka i psala, že vůbec nevnímala a byla naprosto pod obraz :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5200
29.3.17 11:22

Zakladatelko, řešíte blbiny.

Jako (jinak ve škole seriózní) paní učitelka vás mohu ujistit, že i my učitelky umíme krkat, prdět, klít a dokonce se nacamrat a poblít stejně jako chlapi, někdy ještě hůř. :mrgreen: Jak sama někdy vidím u svých kolegů na různých mecheche, řekla bych, že konkrétně učitelé se umí spustit ze řetězu mnohem více, než kdokoli jiný. Možná je to právě tím, že jinak si prostě drží seriózní fazónu.

Chápu, že člověk by si měl držet určitou důstojnost a asi není ideální, aby žák viděl učitele o víkendu nějak pravidelně blít z okna zpitého pod obraz, ale i učitel je jen člověk a pokud to je opravdu vzácně, neřešila bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama