Jak by na vás působila učitelka školky?

Napsat příspěvek
6171
29.3.17 15:02

@EmmaAnna a co navrhuješ… schůzku rodičů a domluva :nevim: promiň ale připomínáš mi takové ty 50 letá, k jak ty babky stály u těch vrat a neprošla jim žádná krátká sukně..
Jako já nepiju, nemám ráda ožralé lidi, ale dokážu pochopit to, že prostě někdo jde někde a může se mu klidně jednou dvakrát za život stát, že se dostane do nálady..
Pokud učitelka je xxx krát nalitá, tak by mě to přišlo divné a věřím, že by se maminky ozvaly, že by se bály, jestli nechlastá, i ve školce, ale s jedné zábavy svolávat schůzky :nevim:
Trochu mi to připomíná u nás aféru, kdy vyštípali faráře, že si na kole jednou za čas!!! jel na poutích a dal si tam ve stánku pivo.. to byla stejná reakce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
29.3.17 15:08
@EmmaAnna píše:
@renap to je ono, tak 50 % ženských tady zřejmě jen tak chlastá, aby zahnalo na mateřské nudu, a opíjení je prostě vrchol zábavy :mrgreen: těžko vysvětlovat, že někomu připadá vožralost nechutná a že si o tom člověku pomyslím svoje :nevim:

Diskutérky na emiminu chlastají a ještě jsou svým mužům nevěrné. Prostě sodoma komora. Holka, raději zdrhej, ať tě nezkazíme :jazyk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
29.3.17 15:11

@Janasas ale já neříkám taky nic jiného, kolikrát mám psát, že bych z jedné události nedělala aféru? ale nebudu se tvářit, že je normální, aby se dospělý člověk vožral na plech :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
29.3.17 15:26
@EmmaAnna píše:
@Borůvka1990 jak víš, kolikrát do roka se napije? já taky psala, že z jedné situace bych závěry nedělala, ale kdyby už to bylo opakované…@brumdinka proč zloby? hodnotím lidi, podle toho, jak se chovají v různých situacích :nevim: to je to samé, jako kdybych potkala učitelku svého dítěte, jak kope do psa…minimálně si o ní pomyslím svoje :nevim:

Jsi uplne mimo. Tim, ze se ucitelka picla, nikomu neublizila, neporusila zakon a neznaci to nic o jejim charakteru. Pokud bude kopat do zvirete, tak snad porusuje zakon, vedome ublizuje zvireti a muzes to klidne resit, pri trose stesti i s nejakym vysledkem. Opileho cloveka, ktery te nijak neobtezuje a pije, byt i opakovane, ve svem volnem case, nota bene nekde na zabave, tezko muzes chtit nejak trestat, nebo karat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.17 15:36

Prosím o zachování anonymu, nebo nám rodiče odhlásí ze školy polovinu dětí, děkuji :kytka:
Ono také záleží na tom, co zakladatelka považuje za „zpitá pod obraz“. Při těch jejích reakcích bych se ani nedivila, kdyby paní učitelka byla „jen“ veselá. A to, že nevnímala? Tedy pardon, ale pokud je zakladatelka takhle rýpavá, také bych raději dělala, že ji nevnímám. Ano, v práci s rodiči komunikovat musí, ale volný čas bych si kazit nenechala.

Já sama jsem abstinent, nesnáším, když mi lidé alkohol nutí. Také znám pár takových, kteří jsou pod vlivem agresivní a to mi tedy fakt hodně vadí a těm lidem se vyhýbám. Ale potom jsou i tací, kteří se prostě jen dobře baví. A že občas přeberou? No bóóóže :zed: :zed: :zed:.
Pracuji ve školství, denně ve třídě 24 dětí. Je to na hlavu a fakt si občas říkám, že bych se asi měla pořádně „ožrat“, abych si pročistila hlavu :lol:. Jelikož alkohol nesnáším, čistím si hlavu knížkami. Nebo vyrážím na procházku do přírody. Ale jsem ráda, když mě občas někdo vytáhne někam na párty. To se potom odvážu i bez alkoholu.
A co se učitelů týče… :lol: Kdyby tak rodiče tušili, co se děje třeba po třídních schůzkách nebo na různých srazech. Alkohol teče proudem, zábava na plné kolo. Ráno přijde učitel do školy a nikdo na něm nic nepozná.
Učitel prostě občas potřebuje vypnout, orazit si, vyčistit hlavu.

Paní učitelka v MŠ si prostě užívala svého volného času a pokud to někoho pohoršuje, tak ať sedí doma a nedívá se na to, jak se ostatní lidé baví.

• Nahlásit
  • Citovat
20380
29.3.17 16:06
@Apaji píše:
No jedinci morálně naprosto bez poskvrnky, dokonalí :palec: :mrgreen:, bez lidských chyb, tužeb a pudů, takoví robotičtí :think:…A protože lidem se nedá věřit, že takoví zůstanou napořád, je třeba objednat z Japonska ty humanoidní roboty a nainstalovat jim výukový program. Ti pak budou bezchybně přednášet učivo, dá se jim i implementovat způsoby chování, které budou žákům předávat svým bezchybným chováním, a tak si vychováme z dětí poslušné robotky, oddané montootroky - ale učitelé budou bezchybní, a to je to hlavní, tak to má být :potlesk:

jo, roboti vyhrajou, ti totiž nesouloží, nepijí a neblijí :pankac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49134
29.3.17 16:12

@Vjeja2 :think: :think: a problém je v čem? To že je učitelka tak se nesmí bavit? Řešila ybch pokud by opilá chtěla učit nebo byla závislá na drogách ale že se opila? Tak se jednou bavila víc než jindy :lol: I učitel je jenom člověk neni nadčlověk ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5432
29.3.17 16:36
@tronelka píše:
Jsi uplne mimo. Tim, ze se ucitelka picla, nikomu neublizila, neporusila zakon a neznaci to nic o jejim charakteru. Pokud bude kopat do zvirete, tak snad porusuje zakon, vedome ublizuje zvireti a muzes to klidne resit, pri trose stesti i s nejakym vysledkem. Opileho cloveka, ktery te nijak neobtezuje a pije, byt i opakovane, ve svem volnem case, nota bene nekde na zabave, tezko muzes chtit nejak trestat, nebo karat.

Jenže jí to nevysvětlíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21793
29.3.17 18:08

učitelky

Některý učitelky toho mají dost i ve všední den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2493
29.3.17 18:24

@hanka.br. :lol: Je to doufám aspoň z nějaké oficiální učebnice?;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama