Jak byste reagovaly na to, když o vás někdo roznáší info

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 21:00
Jak byste reagovaly na to, když o vás někdo roznáší info

Dobrý večer, dneska se mi stala taková věc, nad kterou pořád přemýšlím a jsem fakt naštaná..
Nedávno, jsem se sešla se známou, kde se tak běžně bavily o různých věcech.. Ptala se mě, jeslti si hledám práci a kde a co a jak. Jsem po 3 leté mateřské.. Tak normálně jsem ji odpověděla, že nevím, že mám v plánu se jít zeptat do chráněné dilny, protože mám v řízení OZZ a nebo přemýšlím o tom a nebo o tom se zeptat.. prostě klasické věci..
Dneska jsem přišla k mámě a byla na mě pěkně naštvaná.. Prý přišla do práce a uplně nějaká cizí ženská s jiné vesnice ji říká.. Tvoje dcera tu prý nastupuje?? Máma zůstala v šoku, nevěděla co říct, protože ví, že já zatím jsme se nikde neptala- z důvodu, že mi teprve to OZZ má přijít oficiálně tak na to čekám.. Posudková se vyjádřila, že mám nárok.. Nevěděla co říct, hlavně ta ženská se zná se majitelem., ale pracuje na dílně.
Ted jsem jak blb, že někde nastupuju.. Kdybych ji to řekla, tak si řeknu, neměla jsem třeba kecat, a neni nic na tom, ale toto mě fakt naštvalo.. hned hrr někde někomu cizímu říkat… jeslti zná tu a tu a že její dcera- já, tam budu nastupovat.. jako co po tom každému..
Nevím, jestli to mám být a nebo ji něco říct, protože teď jsem jak blbec a ani nevím, jeslti se tam oficiálně půjdu zeptat.. A dost mě to mrzí.. Asi jsem husa, je mi 34 let, a myslela jsem si, že prostě nejsme už na střední.. že hhhrr..
Máma mi řekla, že si mám dávat pozor co říkám a komu!, což už vím, ale s takovou by člověk nemohl pronést ani větu.. Kdyby to aspoň byla pravda, že jsem to řekla :roll:
Asi je to pro někoho blbost, ale prostě mě to mrzí, už když se půjdu oficiálně ptát, tak mi to asi neudělá dobrý obrázek. Raději anonym- raději

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smajlik345
Kecalka 488 příspěvků 02.12.17 21:08

Já to neřeším…je mi mín jak tobě a na tohle už jsem si zvykla..V době když jsem nepracovala a všichni se ptali bud kde pracují nebo proč ve svém věku nepracují že je to divné..tak jsem každému řekla že pracují, ale každému něco jiného…aby pak když se o tom mezi sebou budou bavit nevěděli co je a co není pravda..Jakože se bavili a velmi to řešili

Jana525
Závislačka 4952 příspěvků 02.12.17 21:09

Resit, co o nas rikaji nebo si mysli ostatni lide je plytvani energii.
Nechapu, proc z toho delat vedu. Vzdyt jsi to ani nerekla. Tak proc se tim vubec zabyvas. Mame bych vysvetlila, ze to neni pravda a pokud by se te na to ptal nekdo dalsi, tak to vysvetlis take.

Jana525
Závislačka 4952 příspěvků 02.12.17 21:10
@smajlik345 píše:
Já to neřeším…je mi mín jak tobě a na tohle už jsem si zvykla..V době když jsem nepracovala a všichni se ptali bud kde pracují nebo proč ve svém věku nepracují že je to divné..tak jsem každému řekla že pracují, ale každému něco jiného…aby pak když se o tom mezi sebou budou bavit nevěděli co je a co není pravda..Jakože se bavili a velmi to řešili
:mrgreen: :palec:
Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 02.12.17 21:10

A proto se lidi baví o počasí ;) Tohle jsou věci, které si máš schovat pro své nejbližší, je to na stejné úrovni jako zdravotní obtíže, finance…

Už se stalo, já bych to ignorovala, pokud ti to přijde, tak bych se tam šla zeptat. A příště si na konverzaci s ne úplně blízkým vol banální témata.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 02.12.17 21:10

Ona nemusela ani ta známá nic říct, ale mohla to říct někomu popravdě a ten do dál poslal špatně. Takže vyloženě ji bych nevinila.
Ale tak to prostě chodí, neřešit a kdyby ses ptala na práci a viděla, že „šéf“ nebo kdo tě bude přijmat, je dobrý člověk, řekla bych narovinu, jak to bylo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 21:11

@smajlik345 no ono jde spíš o to, že jsem se právě na to místo opravdu chystala jít zeptat, protože majitel lidi s OZZ bere, ale zatím jsem se neptala, ale dopředu to udělala ona.. navíc máma je na mě namíchla, že prostě to teď bude vypadat, že mě tam nějak dostává

Jana525
Závislačka 4952 příspěvků 02.12.17 21:16
@Anonymní píše:
@smajlik345 no ono jde spíš o to, že jsem se právě na to místo opravdu chystala jít zeptat, protože majitel lidi s OZZ bere, ale zatím jsem se neptala, ale dopředu to udělala ona.. navíc máma je na mě namíchla, že prostě to teď bude vypadat, že mě tam nějak dostává

Delate z prdu kulicku.

smajlik345
Kecalka 488 příspěvků 02.12.17 21:17

Víš co lidí baví řešit druhé a neřeší sebe. Kamoška takhle vypustila do světa že je těhotna a čekala kdy a v jaké formě se to dostane k rodičum ( ty o tom byli informovaní ) Netrvalo dlouho kdy se to rodiče dozvěděli, ale přišlo to v takovém podaní že je největší dě*ka pod sluncem a nic hezkého to nebylo…hold každý si k tomu přidal svoji pravdu a kdyby o tom rodiče nevěděli tak by je asi trefil infarkt. A to byla v té době už dávno dospěla a měla přítele takže by ani nevadilo kdyby těhotna byla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 21:20

No mě hlavně štve, že se máma naštvala ono totiš nedávno propustil jednu ženskou, právě proto, že zaslechl, že pronesla, že je to bordel, jaké jsou tam podmínky, něco se jí nelíbilo a on, si ji pak zavolal a řekl, že nemá rád pomluvy..
Proto i máma mi říkala, že teď se majitel dozvi- psala jsem že ta ženskáje jeho známá, že už tam mám zajištěné místo a nastupu,, Kdyby to byla nějaká jenn tak osoba, ale právě je to ženská co se s ním zná..

Uživatel je onlinetzipora
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 02.12.17 21:34

Ja bych asi za tim majitelem zasla a vysvetlila situaci nebo poslala oficialni mail. Chápu, ze to to štve.

eumedon
Extra třída :D 13733 příspěvků 02.12.17 21:39
@Anonymní píše:
hned hrr někde někomu cizímu říkat… jako co po tom každému..

Sebekritika se cení.

Černá vdova
Extra třída :D 10001 příspěvků 02.12.17 22:17
@Anonymní píše:

Kašli na to. Dneska se lepší místa hledají přes známosti. Ta ženská je hloupá a Ty si příště dáš pozor. Hlavně, aby Ti to s tím místem klaplo.

Reflex
Ukecaná baba ;) 2438 příspěvků 02.12.17 22:48

Neuděláš nic. Neřekla jsi nic špatného, ona pravděpodobně také ne. Potkala se s tou ženskou a aby řeč nestála, plácla, že tam po mateřské plánuješ pracovat. A je to hotovo. Pokud nechceš, aby k těmto naprosto normálním situacím docházelo, tak příště raději nic neříkej, co se týká kariéry. Proč myslíš, že se lidé baví o filmech a o počasí? Protože je to zajímá? :-D A buď v klidu, je opravdu rozdíl, když se provalí, že vykládáš, že je tam bordel a že bys tam ráda pracovala.

Netopirek
Echt Kelišová 7918 příspěvků 03.12.17 01:12

Už se stalo. A buď ráda, že jsi to někomu říkala. Já jsem jednou jen udělovala info po telefonu sestře. A k rodičům se to dostalo rychleji než jsem za nimi dojela :zed: jim jsem to chtěla říct osobně. A sestra to nikomu neřekla, jen můj telefon odposlouchávala sousedka a rozjela tantamy :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >