Jak byste reagovaly? Vzaly byste si ho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 12:54

Ahoj holky,
s partnerem máme skoro dvouletá dvojčata. Jsme spolu téměř 6 let. Prstýnku jsem se nedočkala v těhotenství, ani po porodu a nejspíš bych se nedočkala do teď, kdyby na něj nezatlačila rodina. No, za zvlásťních okolností mě asi před rokem a půl požádal o ruku, musím podotknout, že on sám říká, že to chtěl a že to vycházelo z něj, že si mě vzít chce. Včera jsme zabrousili na téma svatba, už před nedávnem jsme se dohodli, že se příští léto vezmeme. Když jsem si o tom včera chtěla popovídat, jako jak by si co představoval a tak, úplně vybouchl, že teď nebude řešit nějakou svatbu, ze všeho co jsem řekla si dělal akorát srandu a nic nebral vážně. Potom z něj vypadlo, že pro něj není svatba vůbec důležitá a že mu je jedno, že se jmenuju jinak a že jestli chci, ať se klidně naše potencionalni třetí dítě (které plánujeme) jmenuje po mě, jestli mi to tak vadí. Docela mi to ublížilo, pro mě je svatba důležitým krokem ve vztahu ke zpečetění rodiny, pro něj asi ne i přesto, že mi pořád tvrdil, jak si mě chce hrozně vzít. Tak já vám nevím…vzaly byste si ho? Když byste vlastně ani pořádně nevěděly, zda o to vůbec stojí? 8o Ranilo mě to a nevím co dělat. Nevím, kde je pravda.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Ms.Ragdoll
Závislačka 3326 příspěvků 28.07.19 12:59

Nevzala, a uz vubec bych s nim neplanovala treti dite.

lachtanice86
Echt Kelišová 8656 příspěvků 28.07.19 12:59

Jy bych si nedělala děti před svatbou když je ta svatba pro tebe tak důležitá. A jestli vzit nebo ne, to stejne musíš vědět ty, ale já bych nechtěla svatbu s někým kdo to nebere vážně.

Lovelytrue
Kecalka 192 příspěvků 28.07.19 13:00

Ne…nevzala bych si někoho, kdo nemá stejné priority jako já a už vůbec bych si s ním nedělala 3. dítě. Pro je velmi důležité, abych měla na věci jako svatba, děti a bydlení stejný názor jako můj partner.

amazon
Echt Kelišová 8929 příspěvků 28.07.19 13:01

Dotaz na tohle nechápu. Vždyť on si tě vzít nechce :nevim:

warita
Extra třída :D 11745 příspěvků 28.07.19 13:03

Nechapu otazku v nadpisu: „Vzaly byste si ho?“

Vzdyt on si te vzit nechce podle toho, co jsi napsala, takze ta moznost se ani nenabizi.

Jaholos
Kecalka 387 příspěvků 28.07.19 13:03
@Lovelytrue píše:
Ne…nevzala bych si někoho, kdo nemá stejné priority jako já a už vůbec bych si s ním nedělala 3. dítě. Pro je velmi důležité, abych měla na věci jako svatba, děti a bydlení stejný názor jako můj partner.

Skoro zadny prumerny chlapek nema na svatby stejny nazor jako prumerna zena. :nevim: Jenom par subiku to ma jinak, nebo pak treba starsi neatraktivnich, kteri si chteji zenu pripoutat. Ostatni se k tomu musi vice ci mene dotlacit. :mrgreen:

warita
Extra třída :D 11745 příspěvků 28.07.19 13:04
@amazon píše:
Dotaz na tohle nechápu. Vždyť on si tě vzít nechce :nevim:

lol, vidim, ze myslime to stejny.

arinecka
Kelišová 6735 příspěvků 28.07.19 13:04

Nevzala a fakt bych neplánovala třetí dítě.

Pvln34
Kecalka 190 příspěvků 28.07.19 13:05
@Ms.Ragdoll píše:
Nevzala, a uz vubec bych s nim neplanovala treti dite.

Presne.
Zakladateľko, z toho co píšeš vyznelo, že on si ta zobrať NECHCE. Na tvojom mieste by som skôr riešila ci mi vtah ako taký príde do budúcna perspektívny. Ale do ďalšieho dieťa by som s nim nešla ani omylom. Ak si ta nezobral doteraz, ďalším dieťaťom sa to NEzmeni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 13:07

@amazon To je ten problém, že on pořád dokola tvrdí, že si mě chce hrozně vzít a pak když jsem se ho ptala, proč teda řekl tohle, tak řekl, že proto, že to prostě tak v tu chvíli cítil. Takže já už se sama nevyznám v tom, co myslí a vážně a co ne…Taky si myslím, že si mě vzít nechce ale tvrdí že ano, abych se nenaštvala, že jo…

Sany80s
Kelišová 7466 příspěvků 28.07.19 13:07

Ne, opustila bych ho.

Náměsíčná
Závislačka 4499 příspěvků 28.07.19 13:08

Nevzala. A třetí dítě bych taky neměla.

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 28.07.19 13:08

Jak pro tebe může být svatba důležitá, když už sis děti pořídila? Neporidila bych si děti před svatbou a už vůbec jim nedala jméno po otci, který mě nechce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 13:10

@alimdar Svatba je pro mě důležitá I PŘESTO, že máme děti. Když je pro tebe něco důležité, neznamená to přeci, že to musí jít v časovém sledu tak, jak je společnost zvyklá…I kdybych měla těch dětí třeba pět, bude pro mě důležitý, jestli si mě chce jejich táta vzít nebo ne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama