Jak byste řešili švagrovou?

10
4.8.21 19:47

Jak byste řešili švagrovou?

Ahoj, švagrovou vyhodil její chlap i s dětmi z baráku. Ani mě to tolik nepřekvapilo, neboť jsem věděla že mají problémy. Překvapilo mě to že přišla k nám, i když je na mateřské, myslela jsem si že má nějaké úspory. Švagrová je u nás už 14 dny, jí naše jídlo, chová se jako by byla doma a ještě má různé připomínky. Má tři děti, nejmladší je ještě mimino, takže se kvůli němu s rodinou ani nevyspíme. Manžel už obvolal azylaky a jedno jí už zařídil. Ovšem švagrová se na to moc netvářila. Začala manžela citové vydírat, že má jenom jeho a co by na to asi řekli jejich rodiče kdyby žili. Tím si manžela získala, neboť manžel cítí jako svojí povinost se o ségru starát. Já jsem švagrové dala termín a pokud nebude chtít odejít dobrovolně. Zavolám policii. Jen mě malinko trápí svědomí… Jak byste situaci se švagrovou řešili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35617
4.8.21 19:51
@Emmam píše:
Ahoj, švagrovou vyhodil její chlap i s dětmi z baráku. Ani mě to tolik nepřekvapilo, neboť jsem věděla že mají problémy. Překvapilo mě to že přišla k nám, i když je na mateřské, myslela jsem si že má nějaké úspory. Švagrová je u nás už 14 dny, jí naše jídlo, chová se jako by byla doma a ještě má různé připomínky. Má tři děti, nejmladší je ještě mimino, takže se kvůli němu s rodinou ani nevyspíme. Manžel už obvolal azylaky a jedno jí už zařídil. Ovšem švagrová se na to moc netvářila. Začala manžela citové vydírat, že má jenom jeho a co by na to asi řekli jejich rodiče kdyby žili. Tím si manžela získala, neboť manžel cítí jako svojí povinost se o ségru starát. Já jsem švagrové dala termín a pokud nebude chtít odejít dobrovolně. Zavolám policii. Jen mě malinko trápí svědomí… Jak byste situaci se švagrovou řešili?

Jestli máte místo v domě, asi bych s vypětím všech sil vydržela. Ale chtěla po ní vděk. Promluvila bych se švagrem. Jeho jsou snad děti taky. Vy na ně vyživovací povinnost nemáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
4.8.21 19:51

Je Švagrova vdaná? Jestli ano, pak ji muž z rodinné domácnosti vyhodit nesmí! Jak je to v případě nesezdanych páru netuším. Svagrove pomozte, ale zase ne aby byla u vás forever, proste nějak rozumné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
4.8.21 19:53

Pomohla bych ji se postavit na nohy… Půjčila na kauci, do začátku, než si bude moct požádat o příspěvky… Rozhodně bych ji nevyhrozovala policii…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
4.8.21 19:56

@Russet Jako pokoj pro ní a děti máme. Ale i tak co si budem povídat, nám soukromý narušuje. Navíc máme teď v domě 5 dětí, což je prostě o hubu. Se švagrem jsem mluvila, tvrdí že vyhodil jen švagrovou a že děti si u sebe chtěl nechat. Údajně jí prý dál peníze na hotel. To ale švagrová popírá a říká že si jen vymýšlí. Já popravdě věřím víc švagrovi, než švagrové. Už dřív jsem se stihla přesvědčit že je opravdu falešná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
4.8.21 19:56

@sahrazad1 Vdaná není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35617
4.8.21 19:58
@Emmam píše:
@Russet Jako pokoj pro ní a děti máme. Ale i tak co si budem povídat, nám soukromý narušuje. Navíc máme teď v domě 5 dětí, což je prostě o hubu. Se švagrem jsem mluvila, tvrdí že vyhodil jen švagrovou a že děti si u sebe chtěl nechat. Údajně jí prý dál peníze na hotel. To ale švagrová popírá a říká že si jen vymýšlí. Já popravdě věřím víc švagrovi, než švagrové. Už dřív jsem se stihla přesvědčit že je opravdu falešná…

Ale on jí nemá co dávat peníze za hotel. Má k ni a dětem vyživovací povinnost. At si své problémy řeší doma. Ne u vás v obýváku. Nemá ji co vyhazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
4.8.21 19:59

@epsice O tom jsem mluvila s manželem, nesouhlasí s tim. Ono je to s ním dost těžký, sestře se osobně nepostaví, neřekne co si o ní fakt myslí a taky má různý stavy kdy si řekne že ať chce nebo nechce musí se o ní postarat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35617
4.8.21 19:59
@Emmam píše:
@sahrazad1 Vdaná není

Já bych se se „švagrem“ neprděla. Řekla bych, ať si do týdne pro svá zlatíčka přijede. On si udělá 3 děti a pak ženu vyhodí? A není mu trapně, že musí k vám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
4.8.21 20:00

@Russet Tak alimenty by si s ním měla řešit švagrová, ale ta si hraje na frajejku a říká že od něho prachy nechce, že má svou hrdost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35617
4.8.21 20:02
@Emmam píše:
@Russet Tak alimenty by si s ním měla řešit švagrová, ale ta si hraje na frajejku a říká že od něho prachy nechce, že má svou hrdost.

Na to bych jí řekla, že alimenty náleží všem dětem a že vy ji tady do nekonečna nechávat nebudete. Ať se vrátí domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
4.8.21 20:02

@Russet A to mu mám jako držet zbraň u hlavy nebo co? Svoje jsem mu řekla, on mi svoje taky řekl a tím to skončí. Tohle by si opravdu měla řešit švagrová sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17658
4.8.21 20:03
@Emmam píše:

A ta hrdost ji rika, ze ma zustat u vas :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
4.8.21 20:04

Neexistuje. Aby mi někdo takhle brutálním způsobem narušoval soukromí a celý život, pokud to tedy není otázka života a smrti a to u Vás zjevně není.
Se švagrem bych si domluvila datum a čas, kdy si vyzvedne děti a švagrovou odeslala na hotel, který bych klidně na pár dnů zaplatila. A dál je to jejich boj…
Opravdu bych byla tvrdě nekompromisní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35617
4.8.21 20:05
@Emmam píše:
@Russet A to mu mám jako držet zbraň u hlavy nebo co? Svoje jsem mu řekla, on mi svoje taky řekl a tím to skončí. Tohle by si opravdu měla řešit švagrová sama.

Tak vy jste tam oba doma a máte stejný podíl na rozhodnutí, kdo u vás bude přebývat. Od dveří bych je neodehnala, ale chtěla bych jasné řešení. A to je návrat její k chlapovi. Ať si svoje problémy řeší u nich doma. Jemu bych řekla, že mám chuť to řešit na policii, protože opravdu nemám síly u vás roky živit jeho ženu a děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat