Jak byste to braly a vyřešily vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 09:25
Jak byste to braly a vyresily vy?

Ahoj holky (popripade i chlapi a budu za to rada :) )
Nejsem zadnej troll, nebo tak neco. Jen nechci, aby nekdo ze znamych vedel, ze tady resim soukrome veci.
K veci:
Mam chlapa, jsme od sebe o 10 let, spolu mame 6-ti letou holcicku a momentalne jsem tehotna. Kdyz jsme se seznamili, po docela kratke dobe (rok) jsem otehotnela. Vedela jsem uz kdyz jsme se s chlapem seznamili, ze s nim chci jednou rodinu. Byl strasne fain, ke vsem pratelsky, rad kazdemu pomohl, ke mne pozorny, milujici, mel vyzdycky hrozne dobrou naladu, porad jsme nekam spolu chodili, jezdili… kdyz jsem otehotnela, byl strasne stastny, hned koupil byt, abychom meli kde byt (predtim jsme bydleli u jeho rodicu s jeho sourozenci v baraku).. proste parada. Mala se narodila, porad jezdil s kocarkem, pomahal koupat, prebalovat, krmit…
Jenze ted!!! :(
Vsechno k horsimu. A nejvetsi problem je pivo! Od jakziva byl pivar, ale sel jednou za tyden s chlapama, poradne si to uzili a bylo to v pohode. Ted je to tak 2 roky co pije ale docela dost (ma takovou praci, kde je svym panem)…pivo musi mit v podstate kazdy den. I kdyby jen jedno..i kdyz u jednoho zustane malokdy. Vetsinou prijde domu pod vlivem (nerikam, ze je primo pilej) ale nejhorsi je, ze ho vidi ta holka. Neni z tech, co by delal doma sceny, ba naopak je strasne veselej, s malou dela blbiny a vetsinou ji uplne rozdovadi. Hrozne mi ten alkohol zacal vadit. Ja jsem taky takova, ze si obcas rada neco dam (sklenicku vina, nebo na parbe par panaku) ale tohle uz je pres caru. Uplne se zmenil a to i ve smyslu, ze si vetsinou dela program s kamosema (kalba, nejaka akce u nekoho). Docela casto se ted dohadujeme, hadame kvuli vsemu. Ano, beru ze jsem tehotna a pod hormonama, ale trva to uz dele a ja uz jsem ve stavu, ze si rikam, jestli by mi nebylo samotne lepe. Akorad se nervuju, v kolik dorazi domu, jestli nebude mit upito… Omlouvam se, ze je to tak dlouhe, ono by to bylo jeste delsi, ale to bychom tady byli do zitra…
Takze damy a panove, prosim Vas o nazor, co byste delali vy? Nebo jak to resit? (on si neprizna, ze toho piva je uz moc!! )

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Saulus
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 09:32

Chce si odpočinout. Od tebe. Sceny ho budpu odstrkovat dal a dal..

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 13.12.18 09:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky (popripade i chlapi a budu za to rada :) )
Nejsem zadnej troll, nebo tak neco. Jen nechci, aby nekdo ze znamych vedel, ze tady resim soukrome veci.
K veci:
Mam chlapa, jsme od sebe o 10 let, spolu mame 6-ti letou holcicku a momentalne jsem tehotna. Kdyz jsme se seznamili, po docela kratke dobe (rok) jsem otehotnela. Vedela jsem uz kdyz jsme se s chlapem seznamili, ze s nim chci jednou rodinu. Byl strasne fain, ke vsem pratelsky, rad kazdemu pomohl, ke mne pozorny, milujici, mel vyzdycky hrozne dobrou naladu, porad jsme nekam spolu chodili, jezdili… kdyz jsem otehotnela, byl strasne stastny, hned koupil byt, abychom meli kde byt (predtim jsme bydleli u jeho rodicu s jeho sourozenci v baraku).. proste parada. Mala se narodila, porad jezdil s kocarkem, pomahal koupat, prebalovat, krmit…
Jenze ted!!! :(
Vsechno k horsimu. A nejvetsi problem je pivo! Od jakziva byl pivar, ale sel jednou za tyden s chlapama, poradne si to uzili a bylo to v pohode. Ted je to tak 2 roky co pije ale docela dost (ma takovou praci, kde je svym panem)…pivo musi mit v podstate kazdy den. I kdyby jen jedno..i kdyz u jednoho zustane malokdy. Vetsinou prijde domu pod vlivem (nerikam, ze je primo pilej) ale nejhorsi je, ze ho vidi ta holka. Neni z tech, co by delal doma sceny, ba naopak je strasne veselej, s malou dela blbiny a vetsinou ji uplne rozdovadi. Hrozne mi ten alkohol zacal vadit. Ja jsem taky takova, ze si obcas rada neco dam (sklenicku vina, nebo na parbe par panaku) ale tohle uz je pres caru. Uplne se zmenil a to i ve smyslu, ze si vetsinou dela program s kamosema (kalba, nejaka akce u nekoho). Docela casto se ted dohadujeme, hadame kvuli vsemu. Ano, beru ze jsem tehotna a pod hormonama, ale trva to uz dele a ja uz jsem ve stavu, ze si rikam, jestli by mi nebylo samotne lepe. Akorad se nervuju, v kolik dorazi domu, jestli nebude mit upito… Omlouvam se, ze je to tak dlouhe, ono by to bylo jeste delsi, ale to bychom tady byli do zitra…
Takze damy a panove, prosim Vas o nazor, co byste delali vy? Nebo jak to resit? (on si neprizna, ze toho piva je uz moc!! )

Hodně štěstí. Můj bývalý musel mít pivo každý den a ne jedno. A protože nehodlal přestat ani ubrat, tak jsme dnes rozvedení. Když byl napitý, byl hnusný na děti a to jsem nechtěla tolerovat. Navíc poslední rok jsem se mu už nemohla ani podívat do očí. Byly věčně nalité :(

lasička1
Echt Kelišová 8105 příspěvků 13.12.18 09:35

Bohužel alkohol může změnit i naprosto skvělého člověka.A někdy se dotyčný dostane do takového koloběhu rychleji,než by čekal.
Rada-pokud manžel sám nebude chtít něco změnit,tak ty sama nic nedocílíš.Nepomohou děti,domluvy,rady okolí,nic.V hlavě manžela se musí „něco přepnout“a on si musí uvědomit problém-a ten tu evidentně je.
Neodcházela bych hned,být sama na dvě malé děti je náročné.Navíc v době,kdy je alkohol zatím únosný,i když ne přijatelný.
Vyčkala bych,jak se situace bude vyvíjet dál.

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 13.12.18 09:36

Nepomohly prosby, výhrůžky, ultimáta, nic. A to věděl, co jsme si zažili s otcem, který jel první ligu. O léčení nechtěl ani slyšet, protože on žádný problém neměl. Nejhorší bylo, že si na to pití a cigára ani nevydělal a dluhy rostly..

Saulus
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 09:36
@Miasofi píše:
Hodně štěstí. Můj bývalý musel mít pivo každý den a ne jedno. A protože nehodlal přestat ani ubrat, tak jsme dnes rozvedení. Když byl napitý, byl hnusný na děti a to jsem nechtěla tolerovat. Navíc poslední rok jsem se mu už nemohla ani podívat do očí. Byly věčně nalité :(

Jenze to je tvuj prožitek. Tenhle si s detmi hraje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 09:37

@Saulus Asi jsem to spatne napsala, el ja mu zadne sceny nedelam. Nijdy jsem na to nebyla. On byl benevolentni vzdy ke mne a taktez jsem ja k nemu. Scena se u nas odehrava az ve chvili, kdy se mu NECO treba nezda..rikam, kvuli blbostem. Ja ani nemam v planu mu neco zakazovat, ale piti mi prijde proste pres caru, kazdej den pivo a ne jedno. To normalni neni ne?
@Miasofi Dekuji. To je prave to, co mne jeste drzi. Ze on je na malou i tak hodnej i kdyz je napitej, nikdy nezvysil hlas, nikdy neudelal scenu, ale i tak v tom vyrustat deti? To neni uplne dobry ..:(

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 13.12.18 09:39
@Saulus píše:
Jenze to je tvuj prožitek. Tenhle si s detmi hraje.

Jo a to je asi jediné plus, které má.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 09:40

@Miasofi Ano, mel jich hromadu a zbylo mu v podstate jen tohle…na jednu stranu asi to hodne dulezite, ale to neni vse ze? :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 09:41

@Miasofi @lasička1 …presne…a obavam se, ze ten si to asi neuvedomi :(

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 13.12.18 09:41
@Anonymní píše:
@Saulus Asi jsem to spatne napsala, el ja mu zadne sceny nedelam. Nijdy jsem na to nebyla. On byl benevolentni vzdy ke mne a taktez jsem ja k nemu. Scena se u nas odehrava az ve chvili, kdy se mu NECO treba nezda..rikam, kvuli blbostem. Ja ani nemam v planu mu neco zakazovat, ale piti mi prijde proste pres caru, kazdej den pivo a ne jedno. To normalni neni ne?
@Miasofi Dekuji. To je prave to, co mne jeste drzi. Ze on je na malou i tak hodnej i kdyz je napitej, nikdy nezvysil hlas, nikdy neudelal scenu, ale i tak v tom vyrustat deti? To neni uplne dobry ..:(

Budeš to mít těžké. Pokud chlap neuzná, že má problém. A to neuzná. Chápu, že ti to vadí a vím, jaké to je. Můj otec byl nalitý taky jak milius, neublížil by mouše ale dlouhodobě se to vydržet nedá. Byla jsem tenkrát malá a stále to vidím jako dnes. Nedopustím, aby moje děti zažívaly to samé.

Ou
Kelišová 5879 příspěvků 13.12.18 09:42

A je problém ten alkohol, nebo že nemáte pocit, že vám věnuje dostatek času?

Podle toho co píšete mi přijde alkohol spíš jako zástupný problém za věci, které máte nevyřešené mezi sebou. Je možné, že už pije rizikově, ale vyložený alkoholismus vypadá jinak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 09:44

@Miasofi presne tak. Nechci, aby v tom deti vyrustaly. co pak budou mit za muzsky vzor ? :O

Jedna babička
Závislačka 4227 příspěvků 13.12.18 09:46

Sama jsi si v jednom z Tvých příspěvků odpověděla - ne není to normální. I když si teď hraje i pod vlivem s dcerou, je vstřícný, apod., co je teď nemusí být ta týden, měsíc, rok. Alkohol /i když pivaři tvrdí, že pivo není alkohol) mění postupem času každého člověka. Sama jsem jako dítě v takové rodině vyrostla a není to moc příjemný pohled na otce i matku pod vlivem, i když s nima někdy byla sranda a ta agresivita přišla skutečně až lety. Teď to je pouze pivo, za rok to může být prokládka piva a tvrdého. Nehledě na to, že jak píšeš, figuruje v pozadí jeho parta, jeho kamarádi. Určitě bych si s ním sedla, řekla mu v klidu, co tě trápí a Tvé představy o dalším společném životě.

Příspěvek upraven 13.12.18 v 09:48

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 09:46

@Ou Problem je rozhodne alkohol. To on s nama treba jde na mikulasskou, ale tam si nezapomene dat 3 piva. Nebo s nama jde na nejakou akci, ale tam si ty piva musi dat. To, ze s nama neni 24h/denne mi nevadi az tak hrozne. Ja mam spoustu aktivit s holkou, ma spoustu krouzku a jezdi s chlapem na chatu na vikemd, takze i pro sebe mam nejaky ten cas.. to problem neni…PROBLEM JE JEDNOZNACNE PIVO!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >