Reklama

Jak být krásná a hubená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

madička13
Povídálka 31 příspěvků 08.01.17 16:00
jak být krásná a hubená

Ahoj, chtěla bych zhubnout. Je mi 12 a měřim cca 157cm a vážím kolem 61kg. Chtěla bych mít alesoň 55kg. Už se o mě roznáší drby ale kamarádky mám ale sem asi nejtlustejší holka na světě. Jinak mi někdo řiká že když drobet zhubnu budu krásná jako princezna. Jak mám zhubnout. Prosím máte někdo nějaký skušenosti jak zhubnout udělám cokoliv ale nechci nějaký prášky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 08.01.17 16:04
@madička13 píše:
Ahoj, chtěla bych zhubnout. Je mi 12 a měřim cca 157cm a vážím kolem 61kg. Chtěla bych mít alesoň 55kg. Už se o mě roznáší drby ale kamarádky mám ale sem asi nejtlustejší holka na světě. Jinak mi někdo řiká že když drobet zhubnu budu krásná jako princezna. Jak mám zhubnout. Prosím máte někdo nějaký skušenosti jak zhubnout udělám cokoliv ale nechci nějaký prášky

a víš že vzhled není o kilech ale o centimetrech? co takhle se vykašlat na diety a hubnutí a začit spíš cvičit a tvarovat?

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 08.01.17 16:04

Na prášky zapomeň. Co jíš přes den? Co sport? Děláš nějaký?

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 08.01.17 16:05

Najdi si nějaký sport, který tě bude bavit, necpi se čokoládama a chipsama a to bude ve tvém věku bohatě stačit. Hlavně nedrž žádné zaručené diety

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 2969 příspěvků 08.01.17 16:07

Ve dvanácti neblbni s hubnutím, ještě rosteš, ano 61kg je asi o trochu víc, ale není to tragédie. Jez normální jídla, pravidelně, vyhni se sladkému včetně sladkých nápojů a třeba začni sportovat. Pokud tě to hodně trápí, řekni to rodičům a řešte to třeba s dětskou lékařkou, nejrůznějšími dietami, co najdeš na internetu si jen hrozně ublížíš.

Alušáček
Závislačka 3078 příspěvků 08.01.17 16:10

@madička13 Jez zdravě, malo pečiva, žádné knedlíky, sladkostí, hodně zeleniny, ovoce. Hýbej se, aspoň dlouhé procházky. Podpořit v hubnutí by tě měli rodiče. Určitě nejsi nejtlustěší holka na světě, ještě rosteš, takže pokud se nebudeš přecpavat, zhubneš snadno ;)

madička13
Povídálka 31 příspěvků 08.01.17 16:13
@Alušáček píše:
@madička13 Jez zdravě, malo pečiva, žádné knedlíky, sladkostí, hodně zeleniny, ovoce. Hýbej se, aspoň dlouhé procházky. Podpořit v hubnutí by tě měli rodiče. Určitě nejsi nejtlustěší holka na světě, ještě rosteš, takže pokud se nebudeš přecpavat, zhubneš snadno ;)

Moc děkuju ale doufám že ještě vyrostu už přes rok mám menstruaci a po ní se moc neroste.. Ale díky

madička13
Povídálka 31 příspěvků 08.01.17 16:15
@SussieS píše:
Najdi si nějaký sport, který tě bude bavit, necpi se čokoládama a chipsama a to bude ve tvém věku bohatě stačit. Hlavně nedrž žádné zaručené diety

Děkuji moc.

Chumchalice
Kecalka 145 příspěvků 08.01.17 16:18

Nepij sladke piti :palec: Pij jen vodu, kdyz cvicis, tak alespon do zapoceni. Idealne se potit 20min alespon 3× tydne. Udelej si harmonogram tydne, at to cviceni pripadne neodkladas. Jednou si jdi zabehat, jednou dej doma zumbu u pc a idealne si porid bezky, protoze u nich se dost zapotis a budes mit radost, protoze ucitis, ze ti u nich zabiraji presne ty partie, ktere potrebujes. Najdi si nejakou rovinku, napr cyklostezku.
Jinak co nejvic chod, se psem treba a tak… do obchodu, po schodech. Ze zacatku to bude asi drina, ale kdyz se to stane prirozenou soucasti tveho zivota, tak to zvladnes :palec: Dej si nejakou motivaci, napr. nastup na stredni skolu :palec:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 08.01.17 16:19
@madička13 píše:
Moc děkuju ale doufám že ještě vyrostu už přes rok mám menstruaci a po ní se moc neroste.. Ale díky

Já jsem po první menstruaci rostla ještě dalších min. 5 let a vyrostla o cca 14 cm (čerstvě ověřeno na futrech). ;)

Hanka253
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 1 inzerát 08.01.17 16:28

@madička13 Nejíst sladkosti, chipsy, hamburgery, hranolky a jiné smažené, namísrto toho pravidelně 5× denně a ke každému tomu rozumně velkému jídlu mít zařazenu i čerstvou zeleninu nebo ovoce. Nepít coly, sprity, juicy, ale čistouv vodu. A k tomu všemu alespoň 3× týdně sportovat nebo cvičit, běhat, plavat, chodit radši do patra pěšky než výtahem, 2-3 stanice autobusem se taky dají svižnou chůzí ujít celkem rychle.. To je pro tu hubenost. A pro krásu? Největší krása je být veselá, milá holka, co si věří a má ráda samu sebe. Ve 14ti kluci nevíc ocení hubeňouru s barbie vzhledem a velkýma prsama, to jo..ale neboj, ono je to taky přejde a začnou se do života poohlížet i po jiných trvalejších hodnotách :)
A já vyrostla nejvíc 2 roky po menstruaci..

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 16:40
@madička13 píše:
Ahoj, chtěla bych zhubnout. Je mi 12 a měřim cca 157cm a vážím kolem 61kg. Chtěla bych mít alesoň 55kg. Už se o mě roznáší drby ale kamarádky mám ale sem asi nejtlustejší holka na světě. Jinak mi někdo řiká že když drobet zhubnu budu krásná jako princezna. Jak mám zhubnout. Prosím máte někdo nějaký skušenosti jak zhubnout udělám cokoliv ale nechci nějaký prášky

Omlouvám se za OT, ale četla jsem „Jak být kráva a hubená“ :mrgreen:

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 08.01.17 16:51

Spíš bych cvičila než hlídala jídlo, potřebuješ jíst pestře. Ideání je přirozený pohyb. Omez samozřejmě sladké, chipsy, fastfoody, colu… Ale to už Ti holky psaly. Pokud výrazně omezíš sacharidy, budeš mít chutě na sladké, takže bych se jich nevzdávala. Lepší cereální houska než zbaštěná čokoládička. Kaloricky cca nastejno, výživově, vlákninou, vitamíny někde jinde ;-)

a neboj, já mám menzes od 10 a to jsem minimálně ještě 25cm narostla. Dcera mí také od 10 a už narostla taky o 20cm a myslím, že mě ještě přeroste.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 17:02
@madička13 píše:

Do 15let se nesmí hubnout, jinak si zarazíš růst a vývin 8o Neblbni, to se spraví.
Třeba to pak půjde samo ;) Jen se nepřejídej, večer nejes brambůrky a podobně.
A nejlepší je vyhnout se fastfood restauracím ;)
Máš kamarádky, buď šťastná užívej mladí a netrap se (s prominutím) blbostmi :hug:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 17:07
@madička13 píše:

to cche upravit jidelnicek a zacit se vic hejbat ;) pokud to nemas dane geneticky tu tloustku ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama