Jak byt prubojnejsi v zamestnani?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 06:05
Jak byt prubojnejsi v zamestnani?

Bude to rok, co jsem nastoupila do nove prace. Snazila sem se zaucit, ale ta co to mela na statosti me odbyla a na za skoleni jsem mela jen mesic. Pak uz sem muselanormalne fungovat (administrativa). V praci jsme maly tym a ja se jim snazila vzdy vyjit vstric, a pak se dozvim, ze i kdyz sem se snazila pomoct, pomlouvali me. Pote byli s mou praci nespokojeni a dali mi na vyber bud se zlepsim nebo pujdu. Zustala jsem a zlepsila se ( kdyz uz mi nekdo konecne rekl, jak to delat spravne) to obdobi pro me nebylo prijemne. Vedouci se me ptal v tu dobu, zda nechci jit na materskou (aby se me snadneji zbavil). Nechtela sem. Pote sem se tedy zlepsila, podekoval mi za dobrou praci. Jsem misto materske dovolene a na stejne misto se par mesicu po me nabirala nova sila. Nyni se mi vedouci zas ptal, zda nechci odejit na materskou. Opet jsem rekla, ze ne. On fajn, treba si pak vystridame s tou, co se ma na me misto vracet. A ani ho nenapadlo, ze bych tam zustala ja a odesla ta nova. V nedavne dobe odchazela jina kolegyne za lepsim a byla rada, ze jde pryc. Rikala mi, ze sem moc hodna a ze bych mela byt komunikativnejsi a vic myslet na sebe. Od te doby nemam v te praci dobry pocit, necitim se tam dobre. Porad budu mit nalepku “nejhorsi zamestnanec”. Jinak ta samotna prace me bavi.

Reakce:
mroe
Neúnavná pisatelka 15710 příspěvků 27.06.19 06:20

Bud v praci nejsi dobra, nebo jsi proste nezapadla. Ono je dulezite mit i dobry kolektiv, aby to v praci fungovalo. Nektere veci ale uplne zmenit nejdou, tak bud si najdi neco jineho, nebo to proste zustane stejne.

Lotty28
Stálice 63 příspěvků 27.06.19 06:49

Někdy mám podobný pocit u nás v práci i já. Svou práci mám přesto ráda. Nevím, jakou pozici zastáváš, ale já dělám pokladní, z různých obchodů k nám dováží tržby, a my to musíme zkontrolovat a přepočítat na počítačkách. Nic složitého. Jenomže i u nás jsou drbny. Když se někomu něco nezdá, tak ta a ta to dělá blbě. Nebo nestrkej tam ty bankovky tak blbě. A podobné věci jsou na denním pořádku, takže si tu hubu prostě otevřít musíš, aby sis trochu sjednala na pracovišti pořádek, protože nikdo jinej to za tebe neudělá. Když mi například někdo řekne, že tu přece nejsem první den, abych nevěděla, jak se co dělá, tak mu na to odseknu, že má pravdu, že tu jsem už druhý den, ikdyž jsem tam skoro rok. Vážně, neper se s tím, a mysli trochu víc na sebe. Anebo pokud se ti tam opravdu nelíbí, tak další varianta je jít jinam.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 27.06.19 07:47
@mroe píše:
Bud v praci nejsi dobra, nebo jsi proste nezapadla. Ono je dulezite mit i dobry kolektiv, aby to v praci fungovalo. Nektere veci ale uplne zmenit nejdou, tak bud si najdi neco jineho, nebo to proste zustane stejne.

Taky tak, práce může bavit, ale když je kolektiv špatný tak se to nedá, dvakrát jsem musela kvůli kolektivu skončit..samé ženské, neporadili mě, dávaly mi najevo šílenou negaci a já se se pomalu bála na cokoliv zeptat, takže jsem se to pořádně nenaučila, obé jsem ve zkušebce rozsekla.

Lalelale
Závislačka 4970 příspěvků 27.06.19 08:49

V práci tě nechtějí, těžko říct proč. Buď ti to nejde, ale to nikdo neposoudi. Anebo někdo jiný má zájem o tvé místo a oni tě zkouší vystipat. Neustále stížnosti na práci, i když dobrou, jsou celkem klasickou formou nátlaku. Jak být průbojná ti neporadím, podle mě takový člověk buď je, nebo není…

Váš příspěvek
Reklama