Reklama

Jak být sama se sebou šťastná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 19:10
Jak byt sama se sebou stastna?

Jsem 5 mesicu od rozchodu.Byli jsme spolu hodne let a ja na nem byla zavisla. Porad si nemuzu zvyknout na zivot sama se sebou a pripada mi, ze bez te druhe polovicky nema muj zivot smysl.Vse mi prijde zbytecne a na nic.Mate to nekdo podobne? Popripade nejake rady jak se mit rada a byt sama spokojena. Dekuju moc predem

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5330 příspěvků 18.03.18 19:14

Začni chodit cvičit, dělat to, co tě baví. To co jsi před tím nestíhala nebo nemohla. Přihlaš se na nějaký kurz. Potkávej se s kamarádkami.

Pokud to nepovolí a bude to horší, tak se neboj zajít za psychologem.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 18.03.18 19:14
@Anonymní píše:
Jsem 5 mesicu od rozchodu.Byli jsme spolu hodne let a ja na nem byla zavisla. Porad si nemuzu zvyknout na zivot sama se sebou a pripada mi, ze bez te druhe polovicky nema muj zivot smysl.Vse mi prijde zbytecne a na nic.Mate to nekdo podobne? Popripade nejake rady jak se mit rada a byt sama spokojena. Dekuju moc predem
Čas vše vyléčí a pamatuj si, že už nikdy nežij tak, abys bez druhé polovičky neuměla žít. Vždycky musíš mít i svůj život a nejen život partnera. Jinak chápu, je to jako kdyby ti někdo utrhl kus těla, viĎ? je to těžké, ale neboj, časem to přejde. :kytka: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 19:18
@Kobliha51 píše: Čas vše vyléčí a pamatuj si, že už nikdy nežij tak, abys bez druhé polovičky neuměla žít. Vždycky musíš mít i svůj život a nejen život partnera. Jinak chápu, je to jako kdyby ti někdo utrhl kus těla, viĎ? je to těžké, ale neboj, časem to přejde. :kytka: :hug:

Ja ten vztah vedla hrozne blbe. Vsechno jsem hodila za hlavu, kamarady, zajmy a on byl na prvnim miste.Kdyz jsem treba jen jela na vikend pryc tak jsem si to ani neuzila, protoze jsem chtela byt uz s nim.Ja jsem se odsunula na posledni kolej a dokonce si nechala libit i jeho obcasne nevery. Vyvarovala mu, uklizela a on nehnul ani prstem.Pri rozchodu mi sam rekl, tys pro ten vztah delala vsechno a ja nic. Odesel za jinou.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 18.03.18 19:26
@Anonymní píše:
Ja ten vztah vedla hrozne blbe. Vsechno jsem hodila za hlavu, kamarady, zajmy a on byl na prvnim miste.Kdyz jsem treba jen jela na vikend pryc tak jsem si to ani neuzila, protoze jsem chtela byt uz s nim.Ja jsem se odsunula na posledni kolej a dokonce si nechala libit i jeho obcasne nevery. Vyvarovala mu, uklizela a on nehnul ani prstem.Pri rozchodu mi sam rekl, tys pro ten vztah delala vsechno a ja nic. Odesel za jinou.

No to dopadlo hrozně. Už to nikdy nedělej. A občasné nevěry? K tomu snad ani není co dodat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 19:28
@Kobliha51 píše:
No to dopadlo hrozně. Už to nikdy nedělej. A občasné nevěry? K tomu snad ani není co dodat.

Ja vim, ale nevedela jsem o co presne jde. Myslela jsem ze jde jen o kaficka s „kamaradkama“ a psani na seznamce(vim i kdyby slo jen o tohle tak je to taky spatne).Az po rozchodu jsem se dozvedela jak to bylo.Ale to je jedno. Delala jsem vse spatne a prave proto mi i hodne kleslo sebevedomi. Nechala jsem se ponizovat a ted nevim jak se dat do pohody.

jonatanka
Závislačka 2964 příspěvků 18.03.18 19:33

Bude jaro, nech si udělat pěkný účes, kup si něco slušivého na sebe. Choď mezi lidi, pokud máš nějaké přátele, známé, sestru…zajeď si na wellness, naplánuj si dovolenou. Bude líp.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 18.03.18 20:06
@Anonymní píše:
Ja vim, ale nevedela jsem o co presne jde. Myslela jsem ze jde jen o kaficka s „kamaradkama“ a psani na seznamce(vim i kdyby slo jen o tohle tak je to taky spatne).Az po rozchodu jsem se dozvedela jak to bylo.Ale to je jedno. Delala jsem vse spatne a prave proto mi i hodne kleslo sebevedomi. Nechala jsem se ponizovat a ted nevim jak se dat do pohody.

Ted uz to vis, priste tu chybu znova neudelas. Pomohlo ti to. Ted se rozmazluj, dej tomu cas, delej co te bavi, nebo objevuj co by te mohlo bavit. Pokud pracujes, ponor se do prace naplno, pokud je to mozny. Cas vsechno spravi - hloupy, ale pravdivy klise. Drz se :kytka: :hug:

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 18.03.18 20:29

No po mnoha rozchodech s jednim.panem.jsem zkousela kdeco…pri poslednim rozchodu mi pomohlo zacit zit zdravy zivotni styl-resit ruzna jidla, sama si varit ildo prace a chystat jidlo vcetne raw dni, pravidelne cvicit a zkouset i nove typy cviceni (bikram jogu,..ale pro nekoho muze byt i neco akcnejsiho.), koupila jsem si permanentku do super fitka s bazenem a saunou.. Schazela se s kamaradkami, v praci dost makala. Zacala jsem se ucit dalsi cizi jazyk. Jela jsem uplne sama na par dnu do lazni (ale to bylo trochu osemetne..). Nejakou dobu jsem vubec na chlapy nemyslela, ale resila co vlastne chci ja…Jo a zcela si upravila byt-udelala si sama podlahu v predsini, vymalovala koupelnu, dala nove umyvadlo, sroubovala skrinku atd… Bylo to osvobozujici, ze to vse zvladnu. Preboli to…ani nevim, kdy to prestalo. myslela jsem tenkrat, ze to nikdy neprejde…a pak ze ani nemam silu a potencial si nekoho najit a prozit tohle znovu…a ze uz budu sama a je mi fajn. A pak jsem se setkala s manzou.;-) drzim pesti!!!

Bellino
Kecalka 104 příspěvků 18.03.18 20:29

To si holka delala blbe, ale nevadí, lidi chyby delaj. Aspoň to ted vis a budeš poučena. Tak na to nemysli, ja tu nejdo psal, tak hezky účes, nejaké hezke slušivé šaty, obnov kamaradstvi a vztahy, nekam si vyraz kdyztak i sama a opakuj si, že takovej za to vubec vubec nestojí. To chlapi radi nemajú, kdyz že jim žena tak podrizuje, pak toho zneužívaji a nakonec vždy odkopnou. Nevim zdali to byl tvuj první vztah, kolik ti je, ale tuhle chybu nedelej. Nech si svuj svet a vždy ale opravdu vždy i ve stavu totalni zamilovanosti zadní vrátka. Ja vim, se mi to píše lehce, ale byt spokojena že sebou je základ byt spokojena s nekym jinym. Taky jsem mela pár vztahu a až jsem že odpoutala od predchoziho, vysel mi ten dalsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:36

Dekuju holky.Ja vim ze jsem to delala blbe, ale byl to muj prvni vazny vztah a myslela jsem ze kdyz budu delat prvni posledni, tak ze si toho bude vazit a bude rad ze ma takovou holku.Byla jsem hloupa.Jen me zpetne hrozne zere, ze jsem si nechala libit takove veci a ze me musi mit za hroznou husicku.Ja vim, ze mi muze byt jedno co si on mysli a taky mi to jedno je, ale spis ze si nekdo tak bezcharakterni jako je on mysli ze je lepsi nez ja.

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 18.03.18 20:37

Myslím, že to zažila skoro každá z nás. Teď je čas se věnovat sama sobě naplno - zjistit, jaká fakt jsi, co tě baví, učit se nové věci, srovnat si priority, prostě být sama (se) sebou.
Kdybys to s tou sebehodnotou nezlepšila, existuje kniha Učebnice sebelásky od Lucie Kolaříkové :hug:

Detsa
Echt Kelišová 9891 příspěvků 18.03.18 20:38
@Anonymní píše:
Jsem 5 mesicu od rozchodu.Byli jsme spolu hodne let a ja na nem byla zavisla. Porad si nemuzu zvyknout na zivot sama se sebou a pripada mi, ze bez te druhe polovicky nema muj zivot smysl.Vse mi prijde zbytecne a na nic.Mate to nekdo podobne? Popripade nejake rady jak se mit rada a byt sama spokojena. Dekuju moc predem

To me mrzi. Asi sama teď víš, žes mu dávala moc a on tobě nic. Vlastni zkusenosti uz se nikdy neztrati. Eště byl te drzosti ti to říct… Myslím si, ze časem ocenis, že ses ho zbavila. Takový za to nestál a uz nestojí ani za to, aby sis brala další dny života kvůli němu. Dělej malý kroky a na cokoli máš chuť, tak to udělej. Důležitý je něčemu se začít věnovat a dát tomu část sebe, ne to dělat pro zabíjení času. Jak uz to bývá v životě, každý konec je i nový začátek. Urcite se nekdo zas po case objevi, kdo te dokaze ocenit. Hodně štěstí a sil preju :kytka:

nezabudka1234
Stálice 86 příspěvků 18.03.18 21:08
@Kobliha51 píše: Čas vše vyléčí a pamatuj si, že už nikdy nežij tak, abys bez druhé polovičky neuměla žít. Vždycky musíš mít i svůj život a nejen život partnera. Jinak chápu, je to jako kdyby ti někdo utrhl kus těla, viĎ? je to těžké, ale neboj, časem to přejde. :kytka: :hug:

Krásne a pravdivé. Niet, čo dodať.

mrav
Extra třída :D 13971 příspěvků 18.03.18 21:15
@Anonymní píše:
Ja ten vztah vedla hrozne blbe. Vsechno jsem hodila za hlavu, kamarady, zajmy a on byl na prvnim miste.Kdyz jsem treba jen jela na vikend pryc tak jsem si to ani neuzila, protoze jsem chtela byt uz s nim.Ja jsem se odsunula na posledni kolej a dokonce si nechala libit i jeho obcasne nevery. Vyvarovala mu, uklizela a on nehnul ani prstem.Pri rozchodu mi sam rekl, tys pro ten vztah delala vsechno a ja nic. Odesel za jinou.

Jako kdybys psala o mém prvním vztahu. Taky jedině ona, víkendy u ní. Od čeho se odpíchnout? Od svých zájmů, od toho, co jsi dělala předtím. Turistika, hory, příroda? Fitko, kadeřník… Druhý krok - možná si někoho najdeš, možná inzerát. I na seznamkách možná čekají kvalitní muži. Hlavně už žádnou :srdce: závislost. Máš i svůj život, svoje koníčky. Nenech se tím semlít…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama