Jak byt sexy ve velikosti 42-44?

Anonymní
11.12.19 12:58

Jak byt sexy ve velikosti 42-44?

Jak to delate vy, aby jste se citily pritazlivejsi v teto velikosti…myslim obleceni ne podvazky a tak…proste jak se oblekat upravovat atd…pripadami ze s touto velikosti asi krasna byt nemuzu. jinak merim 165cm.diky za odpovedi ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5023
11.12.19 13:03
  1. zkus zhubnout, pokud si nepřipadáš krásná. Stačí jen trochu a uvidíš jak ti povyroste sebevědomí ;-).
  1. nosila bych tmavé věci, zeštíhlují.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Já mám taky velikost 42-44 a 165 cm. Nosím, v čem se cítím dobře, třeba volné košile nebo halenky s výstřihem. Hlavně se v tom musíš cítit pohodlně a být v tom tak nějak,,Ty''. Můžeš být krásná s jakoukoli velikostí, asi to bude znít jako klišé, ale všechna ta krása jde hlavně zevnitř, že se budeš brát taková, jaká jsi díky zářivému sebevědomí třeba i s nadváhou, budeš ze sebe cosi vyzařovat. Ale teda já nemám pocit, že bych s touto velikostí a 165 byla nějaká tučnější… :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
974

Je to v hlave, ne v obleceni. Mám vetsi velikost nez ty, taky jsem vysokaaa, a bude mi 40. Chtela bych zhubnout trochu, ne ale ted, dele, az nebudu kojit. Ale cele to sexy, nesexy je fakt o vnitrnim nastaveni. Hlavu nos vzhuru, vsimej si malickosti, treba jak hezky sviti slunce, voni trava, atd…uzivej si zivot. A netrap se blbostma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
11.12.19 13:05

Mám 160cm a stejnou velikost. Rozhodně kvalitní oblečení. Radši pár kousků co sedí, než plný šatník hadrů. Zdůraznit hezké části těla, odvede to pozornost od nedostatků. A hlavně - mít se ráda, jinak sexy nikdy nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16481
11.12.19 13:05

Hele primárně je to v tvojí hlavě. Ale opravdu.

Druhý bod je skutečně padnoucí podprsenka a rovné držení těla (což často vyžaduje trošku nápravného cvičení).

A když jsi spokojená sama se sebou a máš dobrou podprsenku tak obleční, které zdůrazňuje tvoje přednosti, padne ti a cítíš se v něm dobře, ale není to volný, neutrálně barevný stan.

Pro inspiraci se mrkni třeba na to co v druhé půlce tohohle pořadu začne nosit hlavní hrdinka. A to má rozhodně větší velikost, než 42.

https://www.ceskatelevize.cz/…kravy-litat/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:06

@sahrazad1 jj to mas pravdu jen s velikosti 38-40jsem se dostala na tuto velikost..a nevim vubec jak aspon vypadat k svetu :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:08

@Sashie no prave kdyz si neco zkousim v obchode tak vetsinou jdu domu s prazdnou…proste se vidim tlusta a reknu si to ti neslusi a uz mam zase po nalade. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:10

@Ou ten film sem videla vypadala dobre protoze je vysoka ja jsem mala prsa mam vetsi vetsi zadek a pak nemoc hubenej ale jde videt :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
392
11.12.19 13:11

Si piš že i v týhle velikosti být krásná můžeš. Jen si to musíš nastavit v hlavě! :D protože dokud to nebudeš mít nastavený v hlavě, tak ti sebelepší vkusný obleček stejně moc nepomůže! Hlavu vzhůru! Nepodcenuj se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
974
11.12.19 13:12
@Anonymní píše:
@sahrazad1 jj to mas pravdu jen s velikosti 38-40jsem se dostala na tuto velikost..a nevim vubec jak aspon vypadat k svetu :roll:

Mam o mnoho vetsi velikost, jsem typove hruska. ;) spodni kusy nos tmave, vrchni svetle. Nos sukne, jsou zenske. Trochu vystrih, ale jen decetne. Mrkni treba I na youtube. Mam rada treba Justine Leconte. Je to teda v anglictine, ale je skvela! :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:15

@VVVZ rada bych sem si myslela ze v36letech po dvou detech budu resit neco jineho…ale bohuzel. jenze jak to nastavit v ty hlave :think: kdyz casto slychavam ze jsem to jeste po dvou ketech od posledniho porodu neschodila :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 13:17

@sahrazad1 diky urcite se podivam pro inspiraci :)

• Citovat
  • Nahlásit
3271
11.12.19 13:18

Ja mam ted vel. 40. Po porodu vetsi, pak mensi, porad nahoru dolu. Neni to o velikosti, ale o typu postavy. Ja mam tvar presypacich hodin, velka prsa, vetsi zadek, pas. Takze ja zvyraznuji prednosti, ale ne vulgarne. Vystrihy do V, lodickovy pro mne ani nahodou atd. doporucuji si urcit typ sve postavy. Jinak vypada prsata vel 44, jinak mene prsata. Pak se muzes porozhlednout do tom, co nosi treba slavnejsi zeny v tomto typu postavy. Uvidis, co se ti na tech zenskych libi, co by ti sedelo. Pak jdes uz v obchode po urcitych kouskach a zkousis. Jinak vel 42-44 neni zadna traga. Radit zhubnout si myslim, ze ani neni na miste. Osobne se mi treba i plnejsi tvary libi u zen vic. Je s tim ale vetsi prace ohledne oblekani, no. Kdyz ma holka typ postavy figurina z obchodaku, neni problem nakoupit na eshopu. My musime vylezt a zkouset. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4842
11.12.19 13:20
@sahrazad1 píše:
Je to v hlave, ne v obleceni. Mám vetsi velikost nez ty, taky jsem vysokaaa, a bude mi 40. Chtela bych zhubnout trochu, ne ale ted, dele, az nebudu kojit. Ale cele to sexy, nesexy je fakt o vnitrnim nastaveni. Hlavu nos vzhuru, vsimej si malickosti, treba jak hezky sviti slunce, voni trava, atd…uzivej si zivot. A netrap se blbostma.
@Anonymní píše:
Já mám taky velikost 42-44 a 165 cm. Nosím, v čem se cítím dobře, třeba volné košile nebo halenky s výstřihem. Hlavně se v tom musíš cítit pohodlně a být v tom tak nějak,,Ty''. Můžeš být krásná s jakoukoli velikostí, asi to bude znít jako klišé, ale všechna ta krása jde hlavně zevnitř, že se budeš brát taková, jaká jsi díky zářivému sebevědomí třeba i s nadváhou, budeš ze sebe cosi vyzařovat. Ale teda já nemám pocit, že bych s touto velikostí a 165 byla nějaká tučnější… :kytka:

Tak tohle uz zavani alibismem, kdyz 120 kg holka zhubne na 70 a porovna fotky tak samozrejme je krasnejsi stihlejsi, jasne je fajn mit sebevedomi, ale taky vuli treba shodit..mam 172 a taky velikost 42 a vim ze jsem vypapana protoze nem vuli se poradne hybat a cvicit a vim ze krasnejsi jsem byla s 58 kg..takze mit mantru jsem krasna s jakoukoliv vahou adi neni ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat