Jak být zase hubená?

Anonymní
24.4.20 18:11

jak být zase hubená

Ahoj holky.
Dneska jsem si po cca 2-3 měsících stoupla na váhu a zděsila jsem se. Mám skoro 4kg nahoře a absolutně nechápu, proč. Jim pořád stejně, nejim sladký, tučný, smažený, piju pouze vodu. Že jsem přibrala, mi bylo tak nějak jasný už předtím, protože mám zase menstruaci (o kterou jsem během hubnutí přišla). Tenkrát jsem byla se svojí postavou hrozně spokojená, projíždím starý fotky a chce se mi brečet, chci to zpět i za cenu toho, že hazarduju se svým zdravím. Ty 4 kila na sobě cítím a mám kvůli tomu denodenně depky.
Poradil by mi někdo, co jíst, abych se vrátila zpět na svou váhu? Cvičím cca 4× týdně a hodně se hýbu (chodím okolo 11km denně).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12795
24.4.20 18:15

A kolik vážíš a měříš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21993
24.4.20 18:18

Ty jsi kvůli hubnutí přišla o menstruaci a byla jsi spokojená? 8o já měla ve svém nejhubenejsim období měla 49 kg 173 cm a menstruovala jsem 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
24.4.20 18:22

Děvče, ty jsi bohužel nemocná, mentálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.20 18:22

@Taky jedna 155 cm a 46 kg.
@jahuhudka jo, byla jsem spokojená, třeba to zní dost divně, ale je to tak.

• Citovat
  • Nahlásit
4527
24.4.20 18:23

Děvče pokud jsi byla tak hubená, že jsi přestala menstruovat, musela jsi být dobře podvyživená. 4 kila navíc u tebe určitě nejsou ani poznat. Řekla bych, že máš problém s anorexií. Ještě tě na to nikdo neupozornil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
24.4.20 18:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Dneska jsem si po cca 2-3 měsících stoupla na váhu a zděsila jsem se. Mám skoro 4kg nahoře a absolutně nechápu, proč. Jim pořád stejně, nejim sladký, tučný, smažený, piju pouze vodu. Že jsem přibrala, mi bylo tak nějak jasný už předtím, protože mám zase menstruaci (o kterou jsem během hubnutí přišla). Tenkrát jsem byla se svojí postavou hrozně spokojená, projíždím starý fotky a chce se mi brečet, chci to zpět i za cenu toho, že hazarduju se svým zdravím. Ty 4 kila na sobě cítím a mám kvůli tomu denodenně depky.
Poradil by mi někdo, co jíst, abych se vrátila zpět na svou váhu? Cvičím cca 4× týdně a hodně se hýbu (chodím okolo 11km denně).

Navstiv psychologa.. Pokud nemáš ms, nemáš ano zdravou váhu.. Víc na to nelze nic říct.. Já takto ztratila skoro 20 let života a zmrsila si zdraví.. Ale nemá smysl to říkat někomu, kdo je na startu a neuvědomuje si problém..

Příspěvek upraven 24.04.20 v 18:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
24.4.20 18:24
@Anonymní píše:
@Taky jedna 155 cm a 46 kg.
@jahuhudka jo, byla jsem spokojená, třeba to zní dost divně, ale je to tak.

Tak to máš optimální váhu, kterou by sis měla držet. 40 kilo mají mít 12ti leté holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21347
24.4.20 18:26

Kolik ti je? Aby jsi za pár let tady nebrečela, že nemáš ms a máš problém otěhotnět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.20 18:28

@ka2ka 21. Děti mít nechci, takže mě to nechává celkem klidnou.

• Citovat
  • Nahlásit
21347
24.4.20 18:29
@Anonymní píše:
:lol: ozvi se za 20 let ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.20 18:31

@ka2ka to se klidně ozvu. Názor budu mít pořád stejný. :kytka: mám jinačí priority než mít děti.

• Citovat
  • Nahlásit
64599
24.4.20 18:34
@Anonymní píše:

Nejde o děti, záněty žaludku, vředy, chronické zažívací problémy atd.. Řada chuťovek, které tady ani říkat nebudu.. Děti jsou to poslední.. V tvém věku jsem byla úplně stejná, deti jsou smradi, nikdy je nechci atd.. Za 20 let můžeme pokecat o následcích, já doživotní mám.. To, že mám děti vymodleny a zázrakem, je jen bonus, zmrsene zdraví mi nikdo nevrátí :( Taky jsme bývala strašná frajerka a všichni idioti.. No.. Bohužel je to naopak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
24.4.20 18:38

Nejez nic :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18049
24.4.20 18:46

Aha, takže ty si byla vyhublá tak, že ti tělo přestalo fungovat, teď se konečně přehouplo do zdravější části spektra z totální podvyživenosti a ty jsi z toho nešťastná?

Tak tady je naprosto jasné co s tím potřebuješ dělat. Přiznat si že trpíš poruchou příjmu potravy a nenávidíš sebe sama a necháš tu mrchu PPP se pomalu zabíjet a ještě při tom být utrápená.

Řešením je vstoupit do psychoterapie a naučit mít se ráda a smířit se s tím že PPP není kámoška, ale něco, co ti ničí a krade život-

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat