Jak často a kolik UM ve 3 měsících?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukesko
Povídálka 21 příspěvků 03.01.17 15:49
Jak casto a kolik UM ve 3mesicich??

Ahoj maminky, jak casto krmite sve 3mesicni miminka UM a jake davky jim davate? :)

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 3 měsíce: Trénujte zvedání hlavičky

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 03.01.17 15:53

Řídila jsem se tabulkou na Nutrilonu

renča.m
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 03.01.17 15:56

Ahojky, vše je napsané vzadu v tabulce na krabici UM i dávkování. Podle toho jsem se řídila a bez problémů. Synovi to stačilo a neměl hlad ;) :mavam:

Rowora
Kecalka 201 příspěvků 03.01.17 15:56

Syn má skoro 3 měsíce, dávám 7 dávek denně. Tabulkou na krabici UM bych se neřídila, řiďte se váhou Vašeho miminka. Dávku spočítáte následovně : 150 ml x váha dítka v kg, děleno počtem dávek, které denně dáváte. Např.: 150ml x 5,8 = 870, vydělit 7-mi dávkami = dávka je 124ml :-)

Soňa Zacharová
Nováček 03.01.17 16:10

@lukesko Já měla žrouta tak jsem se řídila dcerou ta mi pila ve třech měsících okolo 180-210ml. Krabičku ani váhou jsem se nikdy neřídila. :mavam:

Eve1
Nováček 10 příspěvků 03.01.17 20:34

Mám 3 měsíčního chlapečka a zrovna dneska jsem mu zvyšovala dávku na 180ml neboť po 150ml mi vydržel necelé 2h a už plakal hlady. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >