Reklama

Jak často a kolik UM ve 3 měsících?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukesko
Povídálka 21 příspěvků 10 inzerátů 03.01.17 15:49
Jak casto a kolik UM ve 3mesicich??

Ahoj maminky, jak casto krmite sve 3mesicni miminka UM a jake davky jim davate? :)

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 3 měsíce: Trénujte zvedání hlavičky

Reklama

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 03.01.17 15:53

Řídila jsem se tabulkou na Nutrilonu

renča.m
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 03.01.17 15:56

Ahojky, vše je napsané vzadu v tabulce na krabici UM i dávkování. Podle toho jsem se řídila a bez problémů. Synovi to stačilo a neměl hlad ;) :mavam:

Rowora
Kecalka 196 příspěvků 03.01.17 15:56

Syn má skoro 3 měsíce, dávám 7 dávek denně. Tabulkou na krabici UM bych se neřídila, řiďte se váhou Vašeho miminka. Dávku spočítáte následovně : 150 ml x váha dítka v kg, děleno počtem dávek, které denně dáváte. Např.: 150ml x 5,8 = 870, vydělit 7-mi dávkami = dávka je 124ml :-)

Uživatel je onlineSoňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 03.01.17 16:10

@lukesko Já měla žrouta tak jsem se řídila dcerou ta mi pila ve třech měsících okolo 180-210ml. Krabičku ani váhou jsem se nikdy neřídila. :mavam:

Eve1
Nováček 10 příspěvků 03.01.17 20:34

Mám 3 měsíčního chlapečka a zrovna dneska jsem mu zvyšovala dávku na 180ml neboť po 150ml mi vydržel necelé 2h a už plakal hlady. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama