Reklama

Jak často by se měla doplňovat hotelová kosmetika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fiduška
Stálice 54 příspěvků 08.09.18 00:58
Jak často by se měla doplňovat hotelová kosmetika?

Chci se zeptat, kdo pracujete v hotelu nebo máte nějakou hotelovou školu - jak často by se měla doplňovat kosmetika v hotelu? Myslím takové ty malé lahvičky se šamponem, sprcháčem, příp. tělovým mlékem, co obvykle čekají při příjezdu v koupelně. Četla jsem ve spoustě recenzí u hotelů, že hosté dostali kosmetiku jen při příjezdu, občas někdo napíše, že byla průběžně doplňovaná i v průběhu pobytu, tak mně napadlo, jestli na to existuje nějaké pravidlo nebo jak je to vlastně správně :lol:

Reklama

Reakce:

Stargust
Kecalka 143 příspěvků 08.09.18 01:08

No toť otázka.. :think: :) Při příjezdu si myslím komplet nově,pak asi záleží na konkrétním hotelu?..? :think:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31635 příspěvků 08.09.18 02:20

Od hotelu očekávám, že bude kosmetiku pravidelně doplňovat. A popravdě nesetkala jsem se s hotelem, který by tohle nedělal. Co mi možná přijde až přehnané, že v některých ubytovacích zařízeních vyhazují každý den zubní kartáčky a dávají tam sáček s novým.

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 08.09.18 06:34

Z mých zkušeností - ve 4* doplňovali denně, pokud byly načaté - na umyvadle či sprše, ve 3* na začátku pobytu, jednou při týdenním pobytu dali ještě v půlce pobytu.

Ijen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 08.09.18 06:50

Setkala jsem se s ruznymi variantami od doplnovani denne v 5 a 4 * az vubec zadne sampony v hostelech a myslela jsem, ze zalezi na kategorii hotelu. A obcas taky na vysi spropitneho. Malokdy spime na jednom miste 3 noci a vic, neresim to.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9645 příspěvků 08.09.18 07:08

Jezdíme do 5* a doplňuji denně. V ČR mam zkušenost zhruba stejnou, jen asi dvakrát se nam stalo, ze bylo doplněno při příjezdu a pak az zhruba za tři dny.

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 08.09.18 07:41

Všude, kde jezdime doplňují. Popravde tohle mne vubec netankuje, vozim si kosmetiku svoji a snad uz vsude vcetne sprch v posilovne maji davkovace s tekutym mydlem. Pro mne je dulezita cistota. Naposledy mne v hotelove siti Room Mate Oscar dorazila jednorazova holitka, jako napad dobry, jen kdyby kazda blbost - holitko, zubni kartacek, sprchova cepice, odlicovadla apod. nebyla balena do plastu. A treba mi prijde zbytecne takova ta jednorazova mejdlicka menit kazdy den, jen proto, ze jsou rozbalena a jednou si s nima clovek umyl ruce. Ja je rozbaluju kvuli vuni, kolikrat je ani nepouziju a sup, tohle pryc a misto neho nove zabalene.
A tusim, ze v tom prisernym hotelu Babylon v Liberci deti dostaly taky detskou kosmetiku, jinak tam jsou davkovace.

Micaella22
Kecalka 163 příspěvků 08.09.18 08:31

1 ta lahvicka je treba na max 2 pouziti, takze 3. den dat klientum nove. Jinak kdyz vyklizis kos tak vidis, ze tam lezi prazdna lahvicka, nebo ze je ve sprse nikde nemaji, tak automaticky doplnit. Pokud tam maji svoje sprchace, nedaval bych. Kde jsem byla tyden, doplinili 3× v nejaky 3* a kazdy den v 5*

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 08.09.18 09:08
@Fiduška píše:
Chci se zeptat, kdo pracujete v hotelu nebo máte nějakou hotelovou školu - jak často by se měla doplňovat kosmetika v hotelu? Myslím takové ty malé lahvičky se šamponem, sprcháčem, příp. tělovým mlékem, co obvykle čekají při příjezdu v koupelně. Četla jsem ve spoustě recenzí u hotelů, že hosté dostali kosmetiku jen při příjezdu, občas někdo napíše, že byla průběžně doplňovaná i v průběhu pobytu, tak mně napadlo, jestli na to existuje nějaké pravidlo nebo jak je to vlastně správně :lol:

Nevím, zda je to pravidlo, ale ještě jsem nezažila, že by tyto věci nebyly každý den doplněny.

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 08.09.18 09:38
@Micaella22 píše:
1 ta lahvicka je treba na max 2 pouziti, takze 3. den dat klientum nove. Jinak kdyz vyklizis kos tak vidis, ze tam lezi prazdna lahvicka, nebo ze je ve sprse nikde nemaji, tak automaticky doplnit. Pokud tam maji svoje sprchace, nedaval bych. Kde jsem byla tyden, doplinili 3× v nejaky 3* a kazdy den v 5*

Jako nedoplnit zakladni kosmetiku v pripade, ze hosti maji vlastni kosmetiku, muzes leda tak v nakem noname rodinnem penzionu v Horni Dolni ci v byte pres Airbnb a ne ve 4 a 5 * hotelu, zvlast kdyz patri do renomovane site hotelu…

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 08.09.18 09:41
@Lalelale píše:
Nevím, zda je to pravidlo, ale ještě jsem nezažila, že by tyto věci nebyly každý den doplněny.

Napodobne, asi mam stesti na hotely :potlesk: ac jak jsem psala vys, v nekterych pripadech je doplnovani zbytecne plytvani, ale holt, kdyz uz si clovek zaplati dve ste ecek za noc, tak to ma v servisu. 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama