Jak často chodí zánovní zboží do alzy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 17:13
Jak často chodí zánovní zboží do alzy?

Zdravím. Chtěla jsem zakoupit zanovni mobil na alze ale vyprodal se. Nevite nekdo jak casto maji v nabidce takove zbozi znovu? Zda ma smysl čekat :,(

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7876 příspěvků 04.02.19 17:34

Co znamená zánovní? To jsou ty věci co si někdo objedná, rozbalí a řekne že nechce a vrátí?

pocker
Kecalka 352 příspěvků 04.02.19 17:46
@Anonymní píše:
Zdravím. Chtěla jsem zakoupit zanovni mobil na alze ale vyprodal se. Nevite nekdo jak casto maji v nabidce takove zbozi znovu? Zda ma smysl čekat :,(

A vyplatí se to, už použitý někým?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >