Jak často chodit ven s miminkem 2,5 měsíce

Anonymní
16.2.21 14:04

Jak často chodit ven s miminkem 2,5 měsíce

Jak často chodíš ven s miminkem?
Vím že nemusíme ven když je - 5stupnu jak to máte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2030
16.2.21 14:06

Idealní je chodit s dětmi ven alespoň 1× denně, lépe 2×.

Příspěvek upraven 16.02.21 v 14:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
16.2.21 14:06

Od jeho 7 dní a “požehnání” od doktorky chodíme dvakrát denně ven, dopoledne na 2 hodiny a odpoledne na 2 hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
16.2.21 14:08

Už od miminka jsem dávala dcerku spát ven. 2hod dopoledne. 2-3hod odpoledne. V případě že bylo více než -5 pak menší čas. Musím zaklepat, ale dneska má 15m a neměla ani rýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
16.2.21 14:11

Od 1 tydne chodíme každý den odpoledne na prochazku. Akorát ted jsme nebyli jak napadl sníh s kocarkem by jsme nikde nedosli. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
16.2.21 14:12

Já jsem chodila s dcerou denně hned od narození (narodila se v říjnu). Chodila jsem i v zimě ve vánici a na podzim v dešti. Nevím, zda to na to má vliv, ale teď je jí 6 a nemocná bývá naprosto minimálně 😁 já teda taky nebývám vůbec nemocná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24278
16.2.21 14:22

Chodila jsm s dětmi většinou 2× denně, s tím starším i 3×, protože přes den spal jen v jedoucím kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17302
16.2.21 14:34

Jak to myslíš, že nemusíš když je - 5? To je někde jako psané? Jdu ven když chci…s dětmi jsem chodila od příchodu z porodnice ven každý den…většinou 2×…dopoledne i odpoledne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
16.2.21 14:59

Chodila jsem tak obden, jak se mi chtělo. Nějak jsem neviděla přínos v courání se v dešti. Když mrzlo, ale bylo hezky, to jsme bývali venku i denně. Nebo pak v létě. Ale jaro/podzim, to jsem se nenutila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
16.2.21 15:07

Chodila jsem každý den, protože mi děti dobre spaly v jedoucím kočáru..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
16.2.21 15:14

Chodit můžeš jak se chce tobe ;) já s malým moc ven nechodím, většinou když potřebuji něco obstarat někde. Nejsem moc velkej chodič a když jsou zavřené cukrarny tak nemám cíl :mrgreen:

Až začne jaro, budem chodit častěji, bude spousta práce na zahradě, kdežto teď je spis v domě :nevim: když neberu odhrnovani sněhu, teď celkem sype, tak si dam malyho do kočárku a jdu odhazovat a solit, aby se chlapovi dobre přijíždělo z práce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
16.2.21 15:18

Byla jsem venku pořád. Jenom když bylo kolem -10, nebo nějaký extrémní vítr, hnusná inverze a nebo samozřejmě déšť apod, tak jsem nešla. Ono od těch 3 měsíců mi nejlépe spal právě v jedoucím kočáře, takže tak hodina a půl ráno, hodina/dvě odpoledne.
Jako není to povinnost lézt s ním ven každý den. Taky jsem si občas dala bezdůvodně oraz. Ale pro dítě je to rozhodně lepší spát na čerstvém vzduchu, než smrdět doma.
Já si dala do ucha sluchátko, poslouchala knížku a procházela se.
Zase kamarádka s dcerou chodila ven tak 2× týdně na hodinu/dvě. Ale bydlela v Praze, do parku to měla hodně daleko, musela by jezdit MHD a to její dcera nesnášela. A courání po rušných chodnících je nebavilo ani jednu.
Takže: urči si to jak chceš a uznáš za vhodné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9765
16.2.21 16:48

Myslím, že je to úplně jedno. Záleží to na tobě, dítě určitě ven „nemusí“. Někdo chodí dvakrát denně, někdo jednou a někdo dvakrát týdně. Stejně asi ven chodíš - nakoupit atd., tak ho prostě ber sebou. A pokud se ti nechce, tak nemusíš.

Příspěvek upraven 16.02.21 v 16:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1754
16.2.21 16:48

Od narozeni chodím většinou dvakrát denně. o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
16.2.21 17:43

Od návratu z porodnice chodím ven denně. Syn v jedoucím kočárku dobře spí a já si ani neumím představit, že bych celý den byla zavřená doma. Pustím si do sluchátek audioknihu a jdu svižně, takže to mám i jako cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat