Jak často chodíte na solarko?

139
27.5.20 15:58

Jak často chodíte na solarko

Ahoj, jak často chodíte do solarka? Byla jsem dohromady 5× a mezi tím po dvou dnech 2 dny pauza. Pak jsem šla 3 dny za sebou.
Jak chodíte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22377
27.5.20 16:01

Vůbec, mám se ráda… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
27.5.20 16:02
@Janli píše:
Vůbec, mám se ráda… ;)

já taky ale vím co mi slusi k vysokým botam a sukni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50672
27.5.20 16:06
@Zapadslunce píše:
Ahoj, jak často chodíte do solarka? Byla jsem dohromady 5× a mezi tím po dvou dnech 2 dny pauza. Pak jsem šla 3 dny za sebou.
Jak chodíte vy?

To mi přijde často. :think: :think:
Když potřebuju chytit „sušenkovou“ barvu, tak 2× týdně tak 2 týdny po sobě, s odstupem třeba tří dnů (po/pá třeba) a pak udržuju jednou za týden, 14 dní.
A pak holt sluníčko. :srdce:
Taky začnu, v karanténě to moc neopalovalo. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
27.5.20 16:09
@sirikit píše:
To mi přijde často. :think: :think:
Když potřebuju chytit „sušenkovou“ barvu, tak 2× týdně tak 2 týdny po sobě, s odstupem třeba tří dnů (po/pá třeba) a pak udržuju jednou za týden, 14 dní.
A pak holt sluníčko. :srdce:
Taky začnu, v karanténě to moc neopalovalo. :cert:

no taky si myslím prave, ale teď nepůjdu určitě týden.
Jsem chtěla chytnout ten základ, abych nevybledla mezi tím co budu čekat.. no nic teď si dam pauzu. Barvu mám krásnou, jsem olivový typ, žádná bledulka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50672
27.5.20 16:14
@Zapadslunce píše:
no taky si myslím prave, ale teď nepůjdu určitě týden.
Jsem chtěla chytnout ten základ, abych nevybledla mezi tím co budu čekat.. no nic teď si dam pauzu. Barvu mám krásnou, jsem olivový typ, žádná bledulka.

Jojo, já Tě chápu, taky se nemám ráda úplně bílá a do bronzového nádechu jdu po pár solárcích nebo když na mě posvítí sluníčko docela rychle. i když samozřejmě vím, že to není zdravé, melanom a tak. :roll:
Nehrotím, ale přes zimu a před sezónou občas zajdu, tělo má jít do hrobu zhuntovaný. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
27.5.20 16:15
@Zapadslunce píše:
Jak chodíte vy?

Vůbec. Stačí mi slunce. Je to zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
27.5.20 16:17

@sirikit taky no, nechodím pravidelně ptz to nepotrebuju, ale bílý cecky a zadek mi vadi :lol:
Proto Volim radši solarko, nezdravý je to stejně obojí..
Krása něco stojí no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
27.5.20 16:19

@Russet mě hrozne vadí když se svliknu ta bila plena na zadku a když mas tanga tak proste bilej flek. No a prsa to samy, hruza :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
27.5.20 16:20
@Zapadslunce píše:
@Russet mě hrozne vadí když se svliknu ta bila plena na zadku a když mas tanga tak proste bilej flek. No a prsa to samy, hruza :oops:

Víš, že byla doba, kdy se opálení nenosilo a bylo symbolem toho, že někdo musí dělat rukama a pracuje na slunci? Mně to vůbec nevadí. Ale já nemám cecky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
27.5.20 16:23
@Russet píše:
Víš, že byla doba, kdy se opálení nenosilo a bylo symbolem toho, že někdo musí dělat rukama a pracuje na slunci? Mně to vůbec nevadí. Ale já nemám cecky :roll:

Aha já mám :lol: tak to je blby :mrgreen:
No vím, ale ziju v moderním světě vis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
27.5.20 16:25

@Russet hlavně jsem od přírody mírně sneda, takže být bila je pro mě strašný.. mě se to nelíbí, to už musí být holka fakt krásná, aby s tím byla přitažlivá. Vápenatý nohy v sukni, nemám rada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
27.5.20 16:27

Chodila jsem třikrát týdně, abych chytla nějakou barvu. Na slunci se neopalim. Ale už jsem začala mít strach z rakoviny. Tak jsem teď objevila kouzlo samoopalovacích krémů, je to hned a míň rizikový. Trvá mi i v solárku dlouho, než je vůbec něco vidět. Neopalim se, ani nespalim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
27.5.20 16:31

@Azeretereza já si koupila taky st moritz, ze to zkusím místo sol. a odstín je na mě oranžový… navíc i přes scrub jsem se z toho začala loupat :? nic pro mě.. segra je s tím v pohodě, ale tu instantní opalenost poznám vždy když ji vidim.. solarko mi děla barvu jak slunce, opalunu se perfektně. Jdu do zlato hnědý, žádné oranžové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15259
27.5.20 16:32

Nechodím vůbec, protože se mám ráda a nechci skončit s rakovinou. Ale já se cíleně ani moc neopaluju kromě dovolené u moře, kde se stejně mažu faktorem 50, občas 30.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat