Jak často cítíte pohyby 21tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:08
Jak často cítíte pohyby 21tt

Krásný večer maminky jak často jste cítili miminka v 21tt?

Reakce:

Plesss
Stálice 100 příspěvků 03.09.18 22:27

Ahoj, cítím skoro furt, z malé se asi vyklube fotbalista :lol: také jsem 21tt

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 03.09.18 22:40
@Anonymní píše:
Krásný večer maminky jak často jste cítili miminka v 21tt?

Co miminko to original. 1 dite 16tt kopala jak diva. Silene modlila jsem se az porodim.
Ted tohle prvni pohyby 22tt a je moc hodne uz mam 39tt a vubec to neboli behem dne ani nevim ze je tam vecer ma disco jak lezim.

Mari.G
Závislačka 4648 příspěvků 03.09.18 23:10

První pohyby jsem cítila až ve 22tt :lol: :lol: :lol: .

Helmahelma
Povídálka 11 příspěvků 04.09.18 08:33

Ve 21tt velmi casto, kazdy den intenzivne. Pak se uklidnil a ted uz je to lepsi. Budil me i ze spani.

Kristynka22
Kecalka 171 příspěvků 15.11.18 15:02

Já jsem přesně 21+0 a pohyby kolikrát den, dva po sobě necítím, a když cítím, většinou jen večer když jsem v klidu a jsou to třeba 3 slabé pohyby a už nic :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >