Jak často dávat UM

Anonymní
28.5.20 14:07

Jak často dávat UM

Ahoj maminky, mam takový dotaz. Mám 12 denního chlapečka a jsme plně na UM. Malý se mi budí co 3 hodiny na jídlo, je to v pořádku? Přijde mi že je to dost často.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2948
28.5.20 14:11

Ahoj, můj syn byl od porodnice na UM - krmila jsem také co 3hodiny a bylo to v pořádku. Nesmí to být pod ty 3hodiny. Mě doktor říkal, že krmit mám každé 3-4h, víc ani míň ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 14:16

@petula.bir a můžu se zeptat kolik tak vypil ml po těch 3 hodinach?

• Nahlásit
  • Citovat
28.5.20 14:20

Pěkná blbost, krmit můžeš i po 2 hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
28.5.20 14:29
@Anonymní píše:
@petula.bir a můžu se zeptat kolik tak vypil ml po těch 3 hodinach?

Ty jo, to si již nepamatuji ale myslím okolo 90ml

@MáškaMarie33
To se omlouvám, bylo to před 11.lety - vše se rychle mění. Co bylo out před 11.lety teď je moderní a obráceně :lol:
Jsem znova těhotná a jen koukám jak je vše jinak.., :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
28.5.20 14:36

Já krmim dítě, když má hlad. Nekdy i po 2h i min a přežil to jak starší syn tak i mladší 4M. A nikdy nemeli bolesti briska apod. A kolik miminko vypije? Neridim se tabulkama. Proste kolik zvladne.Kdyz po jídle hned začne brečet, že chce ještě tak přidám. Ve 12dnech bych viděla tak 90ml max.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 14:42

@mission84 No malý se mi budí fakt po těch 3 hodinkach sam, v noci po 4 hodinach. a vypije těch 90ml, tak paráda. hned jsem klidnější, děkuju! :) -Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
926
28.5.20 14:42

Trochu zatrolím. Jsem fascinován zkratkami ve světě žen. Tady emimino je nádhera. A přijde mi legrační, co si pod tím představuje průměrný muž.
Pár příkladů:
UM - umění milovat
MS - mistrovství světa
IVF - investiční a veřejný fond
TP - Teplice, teplý párek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
28.5.20 14:43

@petula.bir v zásadě máš s těma 3h pravdu. Dělá se to kvůli zažívání, ale i když dáš míň tak ho nezabijes. Můj mladší syn třeba najednou nesni moc, a v noci spí 10h v kuse. Takže přes den vyžaduje jíst častěji. V součtu to vychází, jakoby by jedl po 3h pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama