Jak často dětem měníte pyžamo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gabki
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 23.02.17 10:53
jak casto detem menite pyžamo

Zdravím, jdu se sem optat jak často detem meníte pyžama, ja v nedeli a stredu vždy na cisté okoupané telíčko :srdce: a to ještě ve stredu když k pyžamku přičichnu pěkně voní. Dcera v pyžamě vyloženě jen spí, ráno se hned převléká do školy a o víkendu do domácího oblečení. Jak často měníte vy :think: Jejda snad mě za to tady nesepsujete, že jsem čunče :? :( Dcerce je devět.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

gabki
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 23.02.17 10:56

Jo a tak mě ten dotaz při mé nemoci doma napadl, protože jsem koukala na vymenu manželek a tam ta jedna do toho chlapa, že je od soboty v jednom pyžamě…

pomeranca
Extra třída :D 10702 příspěvků 23.02.17 10:56

@gabki stejně, akorát úterý a sobota. ;)

elen-ka
Extra třída :D 12254 příspěvků 23 inzerátů 23.02.17 11:01

@gabki dceři tak dvakrát do týdne, synovi, pokud by neměl nehody, tak taky tak. Já sama si taky měním pyžama/košile dvakrát do týdne. Jiná situace je, když jsou nemocní anebo se zpotí. To pyžamo pak jde rovnou na praní i třeba když ho má na sobě jen dvě hodiny.

Fonty
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 23.02.17 11:01

Me přijde dvakrát týdně moc i pro mě..do pyzama lezem vykoupani..tyden ho mame určitě…kdyz člověk neni nemocný nebo se extra nepoti…

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 23.02.17 11:03

@gabki dcerka (3 roky) má pyžamko max. na tři dny. Někdy na dva. Kolikrát jsem jí dala po jednom dni nové. Ona se docela potí. Já sama si beru noční košili max. po dvou dnech. Stejně tak i ručník měním po max. dvou dnech. Neumím si představit se utírat třeba týden do jednoho ručníku 8o

Koupeme se každý den. Já mám prostě ráda spát v čistém voňavém pyžamu. Teď jsem krátce před porodem a potim se teda festově, tak si košili beru čistou každý den.

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 23.02.17 11:11

Podle toho, jak často se potí, nejpozději našemu malému asi po 4 dnech měním - sobě vzhledem k úrovni pocení asi tak 1× až 2× za týden. Já se přes noc potím minimálně, spíš je mi zima.

Prádlo teda ničím nevoním - nemám ty voňavkové věci ráda, možná ze zvyku z domu, protože brácha astmatik ani nic takového nesnesl, tak mě to ani nenapadlo. Čisté prádlo u nás nevoní nijak…

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 23.02.17 11:14

Co tři dny, ale syn v něm večeři a snída, takže nutnost. Miminu obden neb se potí. Sobě taky obden

acimedaca
Nadpozemská drbna 25974 příspěvků 23.02.17 11:15

Děti se myjí každý večer, pyžamo měníme vždy v neděli. Pokud jsou nemocné nebo počůrané, tak samozřejmě dřív. My s mužem taky máme pyžamo na týden, pokud se mi na něm něco nezdá, vyměním dřív.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 23.02.17 11:17
@gabki píše:
Zdravím, jdu se sem optat jak často detem meníte pyžama, ja v nedeli a stredu vždy na cisté okoupané telíčko :srdce: a to ještě ve stredu když k pyžamku přičichnu pěkně voní. Dcera v pyžamě vyloženě jen spí, ráno se hned převléká do školy a o víkendu do domácího oblečení. Jak často měníte vy :think: Jejda snad mě za to tady nesepsujete, že jsem čunče :? :( Dcerce je devět.

Pyžama jsme zvyklí všichni po dvou nošení, postele jednou týdně.

Qwentin
Hvězda diskuse 64151 příspěvků 23.02.17 11:17

Tak co druhý až čtvrtý den, v létě i častěji, protože se hodně potí…

Fazulina
Závislačka 3674 příspěvků 23.02.17 11:18

Pokud není pokecané od jídla, tak třeba i jednou za týden. Dcerka (3,5) se vůbec nepotí. Pyžamko jí voní i po týdnu:-). Sobě to stejné, ani já se nepotím.

Pokud si dcerka pyžamko pokecá u snídaně nebo večeře, nebo od pasty, tak ho vyměním. Asi jsme prasátka, ale přijde mi zbytečné to měnit po dvou třech dnech, když je to čisté…

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 23.02.17 11:18

A koupeme se samozřejmě každý den, hlavy si myjeme teď v zimním období dvakrát týdně, v letním denně.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 23.02.17 11:19

Já tak dvakrát týdně sobě, dceři i častěji, jsou jí 2,5 a někdy v něm i snídá, takže to pyžamo pak podle toho vypadá.

Ajinka.15616
Povídálka 12 příspěvků 165 inzerátů 23.02.17 11:20

Ja synovi 3 roky měním pyzamko každý den, i kdyz ho má čisté, uz od narození. Ja nosím trička na spaní a ráno ho taky dám do koše na prádlo. Jsem tak zvyklá.
A baví mě zehlit :mrgreen: tak asi pro to.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >