Jak často jí vaše miminka ve 4. měsíci (plně kojená)?

163
18.11.18 16:12

Jak často jí vaše miminka ve 4. mesici (plně kojena)?

Ahoj holky, jak často baští vaše plně kojená miminka ve 4.měsíci?
Můj přes den tak po 1.5 hodině. Teď se mi přes noc budí tak po hodině a vždy se trochu nabastí a zase spí. Dřív se mi za noc budil tak 2X, max 3×… Tk si říkám, jestli se budí opravdu hladem. Vzbudí se takovým hekáním, tak se trochu napije a zase spí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5745
18.11.18 16:19

Syn byl plně kojený dlouho a kojila jsem ho po té 1,5 hodině, tu noc už si moc nevzpomínám, ale vstávala jsem k němu několikrát za noc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
18.11.18 16:21

@Anais jestli to dobře chápu, přes den jste tedy kojila po 1,5 hodině? :) když jsme venku, vydrží déle. Někdy zapláče, možná hladem a pak usne. Přes den teď kojim tak po té hodině a v noci právě teď častěji než dřív…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
18.11.18 16:33

Též jsem kojila po hodině a půl, pokud zrovna nespal v kuse dvě hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
18.11.18 16:35

@pocker děkuji. Já si teď totiž v tom 4.měsíci říkám, jestli mu to moje Mm stále stačí, když je to tak často. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
18.11.18 16:36

V tomto věku je normální, že se děti začnou víc budit. Málokdy je to hlady, spíš víc vnímají svět kolem sebe, ve spánku toho mají víc ke zpracování, tak je to budí. Někomu už v tomto věku taky začnou zoubky, ono to nemusí být vidět, ale prý jak zuby prorůstají kosti, tak je to nepříjemné.
Kojila jsem v tomto věku ještě hodně často, pokud se stalo, že byl interval delší jak 2h, tak už jsem byla nervózní, co tomu dítěti je a mlíko se mi spouštělo samo.
Bohužel to noční kojení se u staršího syna postupně zhoršovalo, postupem času spal se mnou v posteli připojený nonstop na prsu, utla jsem to v cca 9 měsících, kdy mě už dost bolela záda.
Ve 4 měsících jsem to neřešila, to byly ještě malincí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
18.11.18 16:38

@Helileli on právě se mnou spí v posteli, ale vždy pak pije třeba jen 5 minut a zase spinká :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
18.11.18 16:42
@Něha píše:
@Helileli on právě se mnou spí v posteli, ale vždy pak pije třeba jen 5 minut a zase spinká :)

On se tím uklidňuje, pro takto malé miminko běžný stav. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
18.11.18 16:44

@Helileli super, díky. Nerada bych něco zanedbala… Jelikož moje přání je plně kojit co nejdéle :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
18.11.18 17:00

Já přes den kojím cca co 2 nebo 3 hoďky, v noci poslední dobou taky déle než 3 hodiny nevydržel… a to dřív klidně spal i 6 až 7 hodin v kuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
18.11.18 17:10

@Helileli ještě se zeptám, než jste mimi přikládala, tak čekala jste na nějaký jeho signál?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
18.11.18 17:24

Jasné, vždycky si „hejkly“. Ale v tomto věku to bylo tak, že se kojila okamžitě po probuzení a před spaním. Takže třeba se vzbudily, nakojila jsem, hodinu byly vzhůru, začaly být unavení, šlo se do pelechu kojit. Preventivně před odchodem z domu většinou moc nechtěly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
18.11.18 17:31

@Helileli tak to dělám podobně :) . Ještě když se vrátíme z venku, ať už v šátku nebo v kočárku, tak odhazuji vršky a jdeme hned :) . A ještě jednu otázku - dávala jste je přes den spát do postýlky? V noci spí se mnou a přes den právě většinou usne u kojení na gauči (roztaženém)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
18.11.18 17:37

@Něha já je většinou dala do manželské postele, měla jsem tam zábranu. V tomto věku už jsou schopni se odstouchat a odkoulet na kraj. Ale bylo to i proto, že v obýváku tapal pes, mnoukal kocour atd. A když jsem se po uspání odplížila, mohla jsem zavřít dveře a pustit si film, uvařit kafe atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
18.11.18 17:55

Také se přidám. Mám plně kojenou holčičku téměř 4 měsíce. Přes den cca po 2h a večer po 2-3h. Dřív spinkala v noci a kojila jsem třeba jen 2×, ale teď vstávám každé 2 hodiny :mrgreen: už to trvá 3 dny tak si říkám jestli to třeba není růstový spurt? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama