Jak často jsou vaše děti u pc nebo na telefonu 12 a 7 let

7320
8.5.17 20:30

Jak casto jsou vase deti u pc nebo na telefonu 12 a 7 let

Ahojky holky jak casto jsou vase deti u pc a u telefonu mysleno na internet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26530
8.5.17 20:32

Mám 7 let a běžně 0 času. Jen když se jede někam dlouho autem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20211
8.5.17 20:34

13 a 8, telefony bez internetu, počítač tak dvě hodiny týdně, pokud není zadán domácí úkol vyžadující práci s počítačem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 20:34

Mám skoro tříletou, skoro pětiletého a osmiletou a na internetu jsou v průběhu celého dne pořád.
Bohužel…
YouTube… Elsa, traktor Tom a klipy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9796
8.5.17 20:37

@Lili syn 10 let - kazdy den. Socialni komunikace se spoluzaky formou messengeru, icq apod. bohuzel funguje uz i u deti. Data v nobilu nema, jen doma na wi-fi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
8.5.17 20:44

Moje čtyřleté je na youtube často když musíme být doma a nemůžu se mu věnovat, nevadí mi to, ani to nebudu nikdy nijak omezovat, samozřejmě že budu raději když půjde ven, ale když budu mít ajťáka tak se hroutit nebudu

• Nahlásit
  • Citovat
7320
8.5.17 20:45

Diky moc holky ja vidim ze jsem to prehnala nechteka jsem je v nicem omezovat a vysledek je silenej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5699
8.5.17 20:47

@Lili denně, ale omezenou dobu. Ono to k dnešní době patří, ani bych nepoužila slovo bohužel. Kdyby byly dotykáče, wifiny apod. za nás, taky by to byl zřejmě jeden z hlavních zdrojů zábavy.
Dle mě je důležité, aby děti měly život vyvážený. Moje dcery mají kroužky, kamarádky, pravidelně tráví čas i u babiček, výletujeme, mají všmožné vyžití a tak nevidím jediný důvod jim zakazovat trávit hodinu až dvě denně hraním her na mobilu nebo komunikací se spolužačkami a přáteli na soc. síti.
Je potřeba se oprostit od představ našich babiček, že internet a počítač je zlo. Není. Je to bežná součást našich životů i našich dětí a je to nastaveno tak, že se bez něj v běžném životě už prakticky neobejdeme. Ať už se to týká studia, práce nebo volného času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5699
8.5.17 20:49
@Lili píše:
Diky moc holky ja vidim ze jsem to prehnala nechteka jsem je v nicem omezovat a vysledek je silenej

Tak ono je potřeba to omezovat. Zase - jsou to děti, takže by byly připojené nejraději 24 hodin denně. Ale takové max 2 hodinky denně ve volném čase, proč ne :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
8.5.17 20:49

@Aamanda to ja vim take jsem je neomezovala ale vidim na jejich chovani ze zrejme to vliv ma, neco asi z pc her youtube a neco i ze jim umrel jediny dedecek je to tezke

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
8.5.17 20:53

@Aamanda ano presne s tebou souhlasim jenze na zaklade toho ze maji deti na skype atd konicky nevyhledavaji, mladsi mi prijde ze se svymi vrsteniky ani neumi komunikovat je drzej na me docela dost, urazlivej, spatne mu jde psani a nevydrzi u toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 20:55
@Lili píše:
@Aamanda to ja vim take jsem je neomezovala ale vidim na jejich chovani ze zrejme to vliv ma, neco asi z pc her youtube a neco i ze jim umrel jediny dedecek je to tezke

Náš kluk díky pohádce odtahové auto Tom začal mluvit spisovně. Nejsem unavený, jsem šikovný atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
8.5.17 20:58

@MaminkaLucka to je hezke, me prijde ze si me deti nevazi a chovaji se neslusne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
8.5.17 20:58

Vlastně hodně času, nepočítám to..když nejsme venku, tak skoro pořád

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19152
8.5.17 20:59
@Lili píše:
@MaminkaLucka to je hezke, me prijde ze si me deti nevazi a chovaji se neslusne

Tak pokud trávili od dětství víc času ve virtuální realitě než v rodinné realitě s mámou/tátou… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama