Jak často jste měly sex, když jste chtěly otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mardii
Povídálka 22 příspěvků 27.02.18 06:25
Jak často jste měly sex, když jste chtěly otehotnet

Ahoj, omlouvám se za možná hloupou otázku, ale zajímalo by mě, jak často jste spolu spali, když jste chtěli otěhotnět? Kamarádka, která otěhotněla po měsíci a půl a měli sex každý den mi totiž tvrdí, že my (spíme spolu tak 2×, 3× týdne) „s naší frekvenci“ to tak rychle nezvladneme. Tak by mě jen zajímalo, jak dlouho to trvalo těm, kteří na tom byli jako my, jestli jste otěhotněly taky tak rychle nebo jste si musely počkat déle. I když samozřejmě chápu, že tohle se nedá odhadnout, ptám se jen tak teoreticky pro uklidnění, že to jde i tak. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

VeruKol
Povídálka 46 příspěvků 27.02.18 06:34

Kamarádka ví prd :D my cca 3-4× týdně, a zadařilo se nám napoprvé (rozuměj v 1. měsíci snažení). To vajíčko si na spermie chvíli počká (nebo obráceně, spermie si počkají na vajíčko?). Slyšela jsem, že když muž ejakuluje každý den, tak ty spermie nedozrají do moc velké kvality, takže častější sex by mohl být kontraproduktivní :D zkrátka si to užívejte tak jako doteď, jak je libo ;) přeji hodně štěstí :kytka:

Nell2
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 27.02.18 06:34

V tom měsíci kdy se to povedlo, tak obden.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 27.02.18 06:35

Když bych brala že spolu spíte teda 3× do týdne, tím pádem ob den a to je na otěhotnění ideální :) také záleží na tom jak se strefíte do ovulace ale při sexu obden se trefite určitě. Navíc spermijky si tam kdyžtak chvilku počkají. Vůbec neber vážně to co ti říká kamarádka. Říká kraviny. Spíš bych řekla že ani bys neotehotnela kdybys měla sex každý den dvakrát.. Tak se nestresuj a tfuj tfuj :)

Meganora
Povídálka 47 příspěvků 27.02.18 06:36

Ahoj, pritel je kamionak takze u nas to slo max o vikendu :lol: ale za 3 mesice se zadarilo :) :) :)

lolink
Kecalka 491 příspěvků 27.02.18 06:50

:mrgreen:. Nejsme moc naruzivy no… :mrgreen: jednou 2 dny pred ovulaci, jednpu pri ovulaci

Schara
Echt Kelišová 9264 příspěvků 27.02.18 06:58

U syna tak 3× tydne a u dcery to bylo 1× v mesici (byly nepriznive podminky na castejsi sex a zcela evidentne pritnive na otehotneni :lol: ).
Takze bych se v klidu ridila chuti, vsak v dobe ovulace se zvysi sama :)

Šarlota4
Echt Kelišová 9051 příspěvků 27.02.18 07:03

Stacil 1 sex bez ochrany vedela jsem, ze mam ovulaci

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31512 příspěvků 27.02.18 07:11

U prvniho asi 2 krat denne, u druhyho jednou za mesic, u tretiho asi jednou za ctvrt roku..a to jsem se u druhyho a tretiho vszne snazila neotehotnet, a nasmerovat mimo.dny,co maji vyt plodny :)

neria55
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 27.02.18 07:14

My to zkoušeli hooodně dlouho(2roky), sex byl obden nebo denně a nic. Pak jsme si jeden měsíc nedali jednou pozor a teď jsem 36tt :mrgreen: (chtěla jsem na dovolenou netěhotná, bohužel osud to chtěl jinak, i tak jsme letěli, byla jsem v 6tt :mrgreen: )

cecetka
Kelišová 6833 příspěvků 27.02.18 07:24

No asi tak… nektera otehotni uz jen pri pohledu „na trenky“, jak se rika :lol: :lol: :lol: a jine to trva dele. Nekdy treba i k oplodneni vajicka dojde, ale neuhnizdi se. Priroda urcite vi, proc.
Kolem plodnych dnu staci ob den. Spermijky se taky musi vytvorit a nasromazdit :oops:

Petruna21
Echt Kelišová 9215 příspěvků 27.02.18 07:24

My obden :) otěhotněla jsem po půl roce.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8161 příspěvků 27.02.18 07:27

U prvního obden a trvalo to rok. Druhého jsme počali po jediném milování v měsíci a to ještě omylem :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 37222 příspěvků 27.02.18 07:31

@Mardii úplně stejně jako když jsme se nesnažili :lol:

terinka4444
Hvězda diskuse 64233 příspěvků 27.02.18 07:49

Vůbec nezáleží na četnosti, když se trefíš do ovulace, tak stačí jediná soulož za měsíc. No a z hlediska pravděpodobnosti, když budeš souložit 3× do měsíce, tak máš logicky menší šanci, že se prostě trefíš do ovulace. Spermie vydrží za přiznivých podmínek v těle až pět dnů, ale to už je hraniční, za ideální stav se považuje soulož co tři dny. Tak je jistota, že jsou v těle spermie schopné oplodnění v době ovulace, ať nastane kdykoliv. A pak nastupuje další statistika, statisticky při sexu 2×-3× týdně, je šance na otěhotnění v jednom cyklu 15%. Takže je úplně irelevantní, jak to kdo měl a kolikrát souložil a kdy otěhotněl.
Chceš-li udělat co nejvíce pro otěhotnění a neponechávat to náhodě, máš souložit co tři dny a počítat zhruba 6 cyklů. A i to je pouze statistika.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama