Jak často jste s dětmi v nemocnici s úrazem?

79
16.3.21 19:57

Jak často jste s dětmi v nemocnici s úrazem?

Hezký večer..
Zajímalo by mě.. jak často jste na pohotovosti se svými dětmi kvůli úrazům?
Já si přijdu že nedělám nic jinýho než těším úrazy.
Synovi je 5 let - má zašitou bradu a měl límec.
Dcera má 2 roky a teda má sešitou hlavu. Zatím nic jiného. Ale občas to jsou fakt úrazy kdy si říkám že je vezmu do špitálu.. jak moc jste se svými dětmi v nemocnici? :lol: občas mám pocit že je nehlídám :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14991
16.3.21 19:58

Nikdy (ťuk ťuk)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 20:03

Se starším nikdy.
S mladším dvakrát. Jednou ulomený zub a jednou rozsekla pusa. S tou pusou to bylo zbytečné, protože doktor neudělal nic. Jen sundal maslicku od babičky, řekl, že na síti to je, ale šít to nebude…
Jinak tak 5× měl boule, co by asi byly na kontrolu, ale máme babičku dětskou doktorku, tak nás uklidnila… Jednou měl kompletně sedřená záda, ale opět jsme šli za babičkou. Sledovali jsme jen to, aby neměl krev v moči.
Anonym kvůli profesi babičky.

• Citovat
  • Nahlásit
1033
16.3.21 20:03

3 děti, nejstarší 6 let. V nemocnici jsme byli zatím jen jednou, prsty privrene do dveří auta… zato se mnou tam rodiče v podstatě bydleli… byla jsem hodne živé dítě a evidentně i hodně nesikovne… zlomený jsem měla obě ruce a jednu nohu, pravou ruku několikrát, prsty ani nepočítám, vykloubene rameno plus mě jednou srazilo auto… Jednou se mi podařilo zlomit si ruku týden po sundání sady z druhé ruky… otec říkal, že už se mnou nikam jezdit nebude, protože ho zavřou, že mě týrá… doufám, že žádné z dětí nepujde v mých stopách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
16.3.21 20:05

Nikdy. Ale dcera jela sanitkou kdyz ji pichla včela cela otekla. Diky tomu se zjistili jeji alergie, ktere jsou snad na vše stejně jako teď moje.

Jinak oba byly na zákroku se zuby boji se zubaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30775
16.3.21 20:08

Obě starší děti už byly na pohotovosti, jedna si rozbila hlavu, druhá spolkla náušnici.
No a každou chvíli mají nějaký menší úraz. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2962
16.3.21 20:10

Dcera čtyři roky, zatím jenom jednou jako miminko a to nebyl úraz. Pořád to tak nějak čekám, po každým pádu kontroluju zuby :mrgreen: ale je celkem šikovná a opatrná. Ťuk ťuk aby to vydrželo, mám z úrazů a zranění dost hrůzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1714
16.3.21 20:13
@Terte píše:
Hezký večer..
Zajímalo by mě.. jak často jste na pohotovosti se svými dětmi kvůli úrazům?
Já si přijdu že nedělám nic jinýho než těším úrazy.
Synovi je 5 let - má zašitou bradu a měl límec.
Dcera má 2 roky a teda má sešitou hlavu. Zatím nic jiného. Ale občas to jsou fakt úrazy kdy si říkám že je vezmu do špitálu.. jak moc jste se svými dětmi v nemocnici? :lol: občas mám pocit že je nehlídám :roll:

Ani jednou. A už ani nebudu. Jsou velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3792
16.3.21 20:17

Já jsem jako malá byla s rozseklou hlavou, pak s rozseklým spánkem a jednou s otřesem mozku, to jsem všechno stihla tak do věku 6-7 let. :think:
Zlomeninu jsem měla první až jako dospělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5954
16.3.21 20:20

Malá má ulomeny kousek předního zubu a pak nějaké modřiny a boule tuk tuk nic co by vyžadovalo pohotovost nebo hospitalizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
16.3.21 20:20

Syn 5let, už jsme byli 3× a 3× hospitalizace, vždy úraz a siti, vždy v obličeji :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
16.3.21 20:21

Starší dvě děti ani jednou. Náš nejmladší už byl 3× na šítí a to během několika týdnů, od té doby naštěstí nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5954
16.3.21 20:24

Jinak malá padá každej den.. hází držky rozeběhne se, zakopne odnesou to kolena dneska hodila držku i z gauče a a má kapku slinc na zádech minulý týden zase spadla z odrážedla a kapku odřený spánek. Ale to jsou opravdu jen kosmeticke úrazy. není to tak že by neměla ani škrábnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57741
16.3.21 20:28

S úrazem nikdy, ťukám
Ale od 3 měsíců do 5 let s laryngitidou mockrát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15951
16.3.21 20:28