Jak často kojíte starší děti?

Anonymní
30.8.20 14:06

Jak často kojíte starší děti

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak často chtějí kojit starší děti 2,5 a více roků a případně do kdy jste kojiiy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.8.20 14:27

Kojím svého syna 2× denně, je mu už 20 let. Stále to vyžaduje, hlavně na veřejnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
6134
30.8.20 14:38
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak často chtějí kojit starší děti 2,5 a více roků a případně do kdy jste kojiiy?

Jen na noc a v noci. Případně když výjimečně spí přes den. Má 2,5r.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2664
30.8.20 14:45
@Anonymní píše:

Tedy tak dlouho jsem nekojila. Dcera zhruba od 8 měsíců byla kojena jen večer, v noci a ráno. Postupně večer a ráno se kojení odbouralo, buď se zapomnělo a dostala normální jídlo a šla spát (večerní), nebo to zaspala a dostala normální snídani (ranní). TAkže nakonec jsem odbourala noční kojení a úplně v pohodě se dcera odstavila zhruba ve dvou letech. Syn by byl kojený asi dýl, stejný postup jako u dcery, jen byl víc závislý na nočním kojení, ale ve dvou letech dostal aftíky, až jsme skončili v nemocnici, a protože ho kojení bolelo, tak se odstavil taky. Jinak u něj jsem nějak očekávala, že ho budu kojit do těch 2,5 až do 3 let :mrgreen: No, vyřešilo se to samo. Přes den jsem kojila zhruba do těch 8 až 10 měsíců, pak už přes den plně nahradilo kojení jídlo a k pití voda, nebo čaj. Syn většinou u večerního kojení usínal. Měl mě místo dudlíku, který od roku nechtěl. Dcera měla ještě ve dvou letech dudlík, ale zhruba ve 2,5 už ho taky neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 19:16

Kojim ráno po probuzení, po obědě na spaní, na spaní večer, v noci pokud se dcera probudi a řekne si, je jí 2.5r.

• Citovat
  • Nahlásit
7126
30.8.20 19:58

Tomu říkám odvápňovací závod s časem. Odejde dříve dítě z domu nebo tvoje kosti a zuby? Za mně hnusný, opravdu hnusný pohled na tak staré dítě přisáté na prs.
Vše má svůj čas a čas, kdy je vhodné skončit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7126
30.8.20 19:59
@Anonymní píše:
Kojím svého syna 2× denně, je mu už 20 let. Stále to vyžaduje, hlavně na veřejnosti.

A ještě tak, aby cecek všichni viděli. Bez zakrytí šátkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1461
30.8.20 20:34
@Anonymní píše:
Kojim ráno po probuzení, po obědě na spaní, na spaní večer, v noci pokud se dcera probudi a řekne si, je jí 2.5r.

Taky tak kojím. Tu noc se snažím co nejvíc odbourat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2041
30.8.20 20:43

Panebože ženské, vzpamatujte se…2,5 lety děcko kojit :roll: Proč proboha :zed:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 09:41
@baracudas píše:
Panebože ženské, vzpamatujte se…2,5 lety děcko kojit :roll: Proč proboha :zed:?

Protože to je i o psychické pohodě ditete, ale line matky, nebo ty, které nikdy nekojily, nebo alkoholicky, tohle nikdy nemůžou pochopit.

• Citovat
  • Nahlásit
2041
31.8.20 14:26
@Anonymní píše:
Protože to je i o psychické pohodě ditete, ale line matky, nebo ty, které nikdy nekojily, nebo alkoholicky, tohle nikdy nemůžou pochopit.

Já mám děti psychicky v pohodě, líná podle mě nejsem, kojila jsem (každé z mých dětí rok, pak už standardně jedly "NORMÁLNÍ stravu), nejsem alkoholička a stejně nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama