Jak často má kakat miminko na UM?

301
23.2.21 18:05

Jak casto ma kakat miminko na UM?

Ahoj holky, jdu si pro radu. Mam 7tydeni holcicku. Po dobu co jsem kojila (cca 5 tydnu) nebyl s kakanim u male problem. Pak jsem musela prestat kojit, tak jsem ji zacala davat UM Beba comfort. Po nem mela zacpu, takze jsem zmenila UM na Hipp bio combiotik (davam cca tyden a pul). Po cca dvou dnech od zmeny mleka se mala krasne vykakala sama kazdy den asi 2×. Pak nevim co se stalo, ale kadi ob den a to jeste takovy maly bobek (neni tak ridky jako pri kojeni, ale ani to neni zadny tuhy boban). Kdyz jsem ji dala rourku, protoze mela strasne nafoukle brisko, tak vytlacila bez vetsi namahy bobek jak za dva :). Jinak mala se nijak nekrouti, neplace, pekne papa (cca 120 ml 5× denne), krasne pribyva. Doktorka rikala, ze to mam nechat na ni, kdyz ji nic netrapi, ale ja si nejsem jista, ze je to takto dobre. Jinak davame biogaiu, kapky baby calm pred kazdy krmenim a vigantol 1kapku denne. Caje (hermankovy, fenyklovy) mi ze zacatku pila, ted je odmita. Budu rada za jakoukoliv radu nebo nazor. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63626
23.2.21 18:16

@LucinkaK93 náš 4mesicni je plně na UM, pití mi odmítá.. Ale stolice denně, někdy 2× :think: pokud ne, ale je spokojená, úplně bych to neřešila.. Ob den ještě dobré, dyl určitě nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
23.2.21 18:22

@martina.se dekuji za nazor. Dnes jsme opet dali rourku, protoze se cely den nevykadila. Stacilo se jen trosku dotknout prdajzny a sama zatlacila bez vetsi namahy a opet vytlacila bobku jak za dva. Ja nevim - zda mam opet zmenit UM nebo ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63626
23.2.21 18:34

@LucinkaK93 osobně bych hned neměnila a nechala to pár dní na ni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
23.2.21 18:39

@martina.se ja si myslim to same, ale nevim jak dlouho ji mam nechat nevykadenou. Nekde jsem cetla ze muze nekadit i 3 dny 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63626
23.2.21 18:47

@LucinkaK93 pokud netrpí, dala bych ji ty 2 dny čas bez rourky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
23.2.21 18:51

@martina.se dekuji. Zkusim a uvidim