Jak často máte nemocné skolkove děti ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 12:03
Jak často máte nemocné skolkove děti ?

Dobrý den, naše holka chodí druhý rok do školky. Od září to máme tak že jeden týden školka druhý doma :( pan doktor nám napsal broncho vaxom. Sice už netrpí na horečky ale má už snad měsíc rýmu a kašel :( na dnešek se mi z hlenu pozvracela :( přítel říká že vše moc hrotim ale když vidím jak dýchá a kašle o :nevim: je pravda že ji doma vylecim přijde do školky a do dvou dnů je to tu zase na novo :( Máte to taky někdo tak u 4letaka?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
eliskaj
Kelišová 5604 příspěvků 14.11.18 12:08

Jedno 3,5 a druhé 6 - tak 2× ročně nějaký kašel a rýma… tuk tuk tuk

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 14.11.18 12:08

Ne nebývá. Teď má ráno trochu kašel, ale není to aby byla doma

Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 14.11.18 12:08

Děti tolik nemarodí. Ve školce se rozhodně řadí k těm méně nemocným. Mají za rok tak 3-4 nemoci, kdy jsou týden až deset dní doma (angína, ošklivý kašel nebo zánět spojivek). A pak po různu cca 3 dny doma s rýmou, menším kašlem (kdy čekáme, zda se z toho vyvyne něco horšího), dvoudenné virózou apod.

cverunka
Závislačka 2647 příspěvků 14.11.18 12:12

Taky jsme to tak měli. Dcera byla dokonce 3 dny ve školce a 2 týdny doma. Az 3. rokem se to zlepšilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 12:20

@cverunka já už fakt nevím malá ji vse. Dávala jsem ji domácí sirup z rakytniku, oscillo, ovoce zeleninu sem tam pije i vit C prostě už nevím :( já už si připadám jak nějaká mana co se neumí postarat aby dite nebylo nemocne , obávám se aby na nás neposlali sociálku :( když je tak často doma… :,(

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 14.11.18 12:20

Synovi jsou 4 roky a do skolky začal chodit letos. Nemocný ještě nebyl, jen jedna rýma. Ale je to menší kolektiv max 8 dětí

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 14.11.18 12:21

Cca jednou za dva měsíce kašel, často to znamená absenci jen treba dva dny a víkend. A jednou za půl roku až rok nějaká teplota, viróza…

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 14.11.18 12:21

Syn nastoupil od září. 3,5roku. Září odchodil celé, od října týden ve školce, 8 dní doma. Teď trhl rekord, kdy ochodil celý minulý týden a chodí ještě tento. Ale dneska se vzbudil a přijde mi, že bude mít zadní rýmu :roll: On tedy nemá nic vážného, spíš kašel a rýmu, tu zadní. Ale do školky to není. Takže si myslím, že se tam teď zas dlouho neohřeje a bůhví, jestli zítra půjde :roll:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 14.11.18 12:22

Bývá to tak. Neboj zlepší se to ;)

Annci
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 14.11.18 12:22

Já to tak mám u druhé dcery. První byla odolnější. Teď nejnověji bude doma tři týdny, protože má pro změnu plané neštovice. Rýmu má teda taky.

Fíková
Kelišová 5488 příspěvků 14.11.18 12:23

Mezi 4. a 5. rokem byla doma skoro pořád. Nakonec jsme ji na doporučení lékaře ze školky stáhli. Další rok už to bylo nesrovnatelně lepší. Určitě tomu napomohlo i správné zaléčení.

Astyna88
Kecalka 252 příspěvků 14.11.18 12:25

Starsi nastoupil v rijnu, byl tyden doma kvuli chrchlavemu kasli. Ale kdyz ho rano tam vedu, vidim,ze tam chodi i deti s rymou, kaslou a tak je nejake leceni celkem i zbytecne… :roll: obecne pry jsou deti nejvic nemocne do 4let, do skoly pak uz jdou odolnejsi. Mije segra byla porad doma,ve skole pak uz nemocna nebyvala. :mavam:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 14.11.18 12:29

@Astyna88 Já do školky nechodila a byla jsem na hromadě celou první třídu. :nevim: Do nástupu do školy jsdem byla průměrně nemocné dítě. Mě přijde, že promoření těmi „kolektivními“ bacily se člověk prostě až tak nevyhne.

Kriss Tina
Kelišová 6043 příspěvků 14.11.18 12:29

Tříleták nastoupil letos, byl doma 2× týden kuli opravdu ošklivému kašli. Jinak rýmu třeba chytá v jednom kuse, když jsem doma tak ho doma nechám, když nikdo volno nemá tak jde i s tou rýmou no, brát si OCR kuli každé nudli to by měli v práci radost :nevim: ale nic horšího zatím neměl, žádné horečky, chřipky apod.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >