Jak často máte sex se svým partnerem?

Anonymní
3.7.20 17:02

Jak často máte sex se svým partnerem?

Ahoj.. jsem s přítelem rok a něco a jako docela mě zaráží, že nechce nejak moc casto sex. Dřív to chtěl pořád a dokonce ze zacatku jsem mu prisla i na to ze psal kamaradce ze s ni chce sex..to se omluvil a ze uz to neudela atakdale..jako funguje nam to..je to dlouho uz.. ale ted jako nevim. Prijde mi ze je to divny ze najednou semnou nechce spat nejak často..rika jak me miluje..jak ho pritahuju, ale nic..tak ja nevim. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4247
3.7.20 17:07

Tak to holt k životu nepotřebuje dělat jak králík. A nebo to dělá i jinde a doma už není síla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
3.7.20 17:14
@Anonymní píše:
Ahoj.. jsem s přítelem rok a něco a jako docela mě zaráží, že nechce nejak moc casto sex. Dřív to chtěl pořád a dokonce ze zacatku jsem mu prisla i na to ze psal kamaradce ze s ni chce sex..to se omluvil a ze uz to neudela atakdale..jako funguje nam to..je to dlouho uz.. ale ted jako nevim. Prijde mi ze je to divny ze najednou semnou nechce spat nejak často..rika jak me miluje..jak ho pritahuju, ale nic..tak ja nevim. :zed:

My taky nevime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51049
3.7.20 17:22

Tak se ho zeptej proč nechce ;) Já bych se určitě zeptala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
3.7.20 17:42

Nemá teď více práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 17:44

U nas 2-3krat mesicne, ale bylo to tak od zacatku, zadna nahla zmena. Ze zacatku mi to moc nestacilo, ale asi jsem si nejak zvykla, sex kvalitni, ale zridkavy.

• Nahlásit
  • Citovat
3.7.20 21:28

My jsme spolu taky po roce nespali stejně jako na začátku :D a taky mě to teda pěkně štvalo.. ale co naděláš, má to tak skoro každý vztah :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1548
3.7.20 22:14

My cca 4× týdně, po 5 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 23:30

Právě teď :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.7.20 23:37

5 let, a prumerne obden

• Nahlásit
  • Citovat
1804
4.7.20 00:05

4 roky a jak kdy, někdy každý den, jindy třeba 3× týdně. Většinou pod ty tři styky nejdeme :mrgreen:. Taky záleží, jak často se vidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 11:29

Prosím o radu, než bude vztah úplně v koncích!!

Jsme spolu rok a půl, je nám 24 spime spolu 1×-2× do měsíce.

Mě to nestačí, přítel to nechce řešit, jemu to vyhovuje. Neobjimame se, nic. Pusu si dáme když přijde a odejde z práce občas něco málo přes den. Když už je sex, nejradši rychlovku aby to měl rychle za sebou, nejlépe, aby se udělala pouze on (jsou občas vyjimky).
Vztah mě nebavi a přemýšlím o konci, nikam to nevede, necejtim se na to, že po zbytek života bych chtěla ztrávit takto. Necejtim se, že jsem jeho přítelkyně, že spolu chodíme… spíš jak dva spolubydlící. Už jsem probrecela x hodin, x noci, vyzkoušela jsem x možností… řekl mi na to, že jsme už dospěli a nepotřebujeme to.

Abych dodala, na začátku to dělal rád, a snad ještě víc než já. Rád se přitulit, líbal, chytil mě za ruku, řekl mi že mě miluje, či to jinak dokazoval…

Hodiny problém proč jsem ještě neviděla je, he spolu máme miminko. Nechci, aby přišla o otce, kterými může vidět každý den, i když zájem o mimco je tak max 20 minut denně když to sectu.

Z chlapa, kterými jsme znala a strčila by jsem za něj ruku do ohně se stal cizí muž pri mě. Problémy žádný nemá v práci, ani doma. Vše ne v pohodě. Je šťastný, má plno kamarádů, chodíme na jeho koníčky- na ryby, na fotbal, k jeho rodině ( na moje koníčky ne a když jsme u mojí rodiny, čumí do mobilu. ) u me má prostě všechno je šťastný, má na vaření, vypráno, uklizeno, když zavolá pojď sem, jdu, když potřebuje něco přinést, pomoct, jdu, dělám pro něj prostě všechno. Jen aby byl šťastný, já jsem ale nešťastná. Je mi 24, mám 56 kg, dlouhý hnědý vlasy, zeleno modré oči, řekla bych, že pěkná jsem taky :P
Když něco udělá pochválil ho, on me ne. Vždycky něco špatně, on by to udělal líp, nebo nic neřekne, říkám mu. Ze mu to tričko sluší, že má dobrý svaly, že ta vonavka mi moc voní, pokouším se vymyslet něco, co by jsme spolu po večerech dělali, když mimco spí a máme v pohodě 3-4 hodjy pro sebe.
Zkoušela jsem spolecnou koupelí (nevejdeme se, ale když se tam valím a on de potřebuje vykoupat, tak tobě v klidu vejdeme, udělala jsem dobře jídlo, nic, jodnohubky, popcorn, tyčinky, film, který má rád, nic, vínko, taky nic, to si vzal skleničku a čuměl do mobilu a hrál hry, nebo spíš volá bráchovi a kecá s ním, já sedím vedle a čekám. Zkoušela jsem pěkný pradylko, řekla jsem mu, jestli má nějaké přání (v postely), řekla jsem mu ' dělej si co chces', hmmm, dopadlo to tak, zr než jsem stihla mrknout, sup, šup a byl konec. :/

Kdyby někdo věděl co s tím, jak to napravit, budu ráda. Na už to začínal pomalu vzdávat.

Mám v plánu se na to prostě všechno vybodnout, budeme spolu žít jako spolubydlící, co spolu mají dítě a tím to hasne - takže vlastně jako do teď, ale s tím, že já od toho nic čekat nebudu. Nebudu z toho akorát tak flustrovana, naštvaná, zklamaná, a pokud se najde časem nějaký lepší přítel pro mě, odhánět ho určitě nebudu. :/

Přítel je jinak hodný, nepodvadi, do hospody nechodí, když někam chce jet za kámošema… bere mě sebou, já se jdu s kočárkem projit, nebo jdme řekla. Ze nejedu. At si to s klukama užije. Ze spolu budemee večer a něco podnikneme. Ale spát.

*kája

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.7.20 12:18

Omlouvám se za překlepy, spíš výměny slov díky mobilu, psala jsem rychle a nečetla po sobě. :/
*kaja

• Nahlásit
  • Citovat
1509
7.7.20 14:09

Moc ho nebavis proto ten mobil a radši volá jinam atd.
To je normalni že s lidma který tě nudej a nebavej tak když už s nima musíš trpět společný čas tak hledáš jinou zábavu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54817
7.7.20 14:16

Klasika…čím víc jsi nespokojená, tím víc mu lezeš do zadku.
kam na tohle chodíte…co třeba nějaká zpětná vazba…bez té to nemůže fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama