Reklama

Jak často máte v těhotenství prohlídku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinePucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 11.09.18 19:24
Jak často máte v těhotenství prohlídku?

Ahoj, zajímalo by mě, jak často chodíte do těhotenské poradny ke konci těhotenství? Já jsem 33tt a moje Dr. odesílá do poradny v porodnici v 36tt. Naposledy jsem byla na prohlídce v 31tt a Dr. řekla, že stačí, když přijdu v 36tt na poslední prohlídku a pak mě odešle do porodnice. Teď mě několik dnů pobolívá břicho takovými jakoby menstruačními křečemi, které vždycky trvají třeba půl hodiny, pak pár hodin nic, pak zase půl hodiny, ale říkám si, že to jsou asi poslíčci. Jak často chodíte na svou gyndu na těhotenskou prohlídku/poradnu ve 3. trimestru? V různých článcích převážně píšou, že od 30tt to bývá každé 2 týdny, tak mě překvapuje, že mně dala termín 5 týdnů mezi prohlídkami.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lolink
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 11.09.18 19:28

Od 32tt chodim jednou za 14 dni. V 36tt mě predava do porodnice kvůli cisari, jinak bych šla později.

Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 11.09.18 19:33

@lolink A myslíš, že každých 14 dnů chodí u tvé gyn. každá? Nebo ti termín každé 2 týdny dala kvůli tomu císaři?

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 11.09.18 19:34

Od 33tt chodím každé 2 týdny, předtím to bylo co 4-5 týdnů

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2331 příspěvků 11.09.18 19:36

Jsem 33+4, zítra jdu po 3 týdnech.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7637 příspěvků 11.09.18 19:37

U syna jsem do 35tt chodila co 4 týdny a od 35tt co týden na ozvy a ve 40+0tt mě předal do porodnice, teď u druhého těhotenství to mám stejně, 12tt, 16tt, teď přelom 20-21tt a další kontrola na začátku října přelom 24-25tt, pak ve 30tt+/- poslední utz a pak v 35tt a zase každý týden, pokud Tě něco bolí tak zavolej a dojdi si k lékaři nebo na pohotovost, ale je konci těhotenství už bolí všechno :)

Nell2
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 11.09.18 19:38

Taky jsem chodila po 14 dnech

lolink
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 11.09.18 19:39

@Pucalkovic Amina každá. S císařem to nesouvisí.

Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 11.09.18 19:40

@Kristyna.Vechto­va Děkuju, tak asi to fakt má každý doktor jinak, to mě uklidňuje, žes taky měla prohlídky co 4 týdny. Kdyby to nepřestalo, někam si sjedu, ale myslím, že je to jen tím, že už je mimi velké a děloha se připravuje.

Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 11.09.18 19:41

@lolink Děkuju. Takovou opatrnou doktorku bych chtěla taky. Uklidňovalo by mě, že by mi každých 14 dnů řekla, jestli je mimi v pořádku.

Lea L
Kecalka 305 příspěvků 11.09.18 19:44

Ja chodila 1* za mesic a pak od asi 34tt chodim kazdy tyden na monitor a poradnu. Ted zacin 37tt. Ani nevim kdy moje dr odesila do porodnice..ale asi brzo uvidim :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7637 příspěvků 11.09.18 19:45

@Pucalkovic Amina tak každý si to dělá jinak, ale celkově co vím tak i kolegyně a kamarádky, co chodí k jiným lékařům, chodí běžně do toho 35-36tt co 4 týdny a pak co týden, někdo předává do porodnice už ve 36-38tt někdo ve 40tt, myslím že co 14 dní na běžné kontroly do 36tt chodí spíše rizikové pacientky, nebo teda tady v okolí nevím o nikom kdo by takto často chodil :)

lolink
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 11.09.18 19:46

@Pucalkovic Amina já ti nepovím, proč to tak je. Ale říkala, ze se od 32tt tak chodit má. Normálně bch ji zavolala a řekla, ze se objednávat na prohlídku v 34tt a hotovo. Ty bolesti břicha bych nepodceňovala. Ale mne poslední týden bolí podbrisek, ze mam pocit, ze dítě váží tunu a já budu zítra rodit. Budu řešit na prohlídce.

lolink
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 11.09.18 19:48

@Kristyna.Vechto­va tak u nás chodi všechny. Ze bysme byly všechny rizikové? :mrgreen:

Michalka80
Kelišová 5039 příspěvků 11.09.18 19:51
@Pucalkovic Amina píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jak často chodíte do těhotenské poradny ke konci těhotenství? Já jsem 33tt a moje Dr. odesílá do poradny v porodnici v 36tt. Naposledy jsem byla na prohlídce v 31tt a Dr. řekla, že stačí, když přijdu v 36tt na poslední prohlídku a pak mě odešle do porodnice. Teď mě několik dnů pobolívá břicho takovými jakoby menstruačními křečemi, které vždycky trvají třeba půl hodiny, pak pár hodin nic, pak zase půl hodiny, ale říkám si, že to jsou asi poslíčci. Jak často chodíte na svou gyndu na těhotenskou prohlídku/poradnu ve 3. trimestru? V různých článcích převážně píšou, že od 30tt to bývá každé 2 týdny, tak mě překvapuje, že mně dala termín 5 týdnů mezi prohlídkami.

Takove ty MS bolesti jsem mela ke konci minimalne jednou tydne. Parkrat byly docela silne, ze jsem myslela, ze uz pojedeme…Ale byly to jen poslicci. A taky to tam dole vsechno boli, jak se vse rozvolnuje… Takze vydrz :hug: Jo a na prohlidky jsem nejdriv chodila kazde 3 tydny a pak kazdy tyden, ale ja mela rizikove… :think: Vydrz, miminko je sladka odmena za vsechny ty utrapy :srdce: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama