Jak casto mazete deti kremem na opalovani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.06.10 08:31
jak casto mazete deti kremem na opalovani

Holky: asi blba otazka jak casto mazete deti opalovacim kremem?Predtim nez jdete ven a pak nekdy venku??omlouvam se za hloupy dotaz ale mala se nesmi spalit ani lehce opalit.

Nejnovější recenze z kategorie Krémy pro děti

Reakce:
Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 09.06.10 08:39

Já tedy mažu jen jednou a to než jdeme ven, pak už nic, ale já my se sluníčku všemožně vyhýbáme.

Jinak malá se ti opálí i přes krém. Není to tak, že když se namažeš krémem a jdeš na sluníčko, neopálíš se ;-)

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.06.10 08:42

No my se mu taky snazime vyhybat.Mame mazat 50 tou nejvyssi.Ale obcas to jinak nejde po slunicku.Ja se mazat nemusim nebot se proste neopalim jen lehce.

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 09.06.10 08:43

Teď mažu už jen před odchodem ven (když si vzpomenu :oops: ), ale když byl Maty menší, mazala jsem i jednou venku, pokud se mi zdálo, že to už se sluníčkem přeháníme (mám to snadný, spálím se hned, takže Matyho beru podle sebe). Spíš jsem se ho snažila chránit stínem a lehkým oblečením - dlouhý rukáv, delší nohavice.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.06.10 08:50

No nam jde hlavne o oblicej.Kdyz se opali na rukach a nohach tak to neva.Ale na obliceji jo.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.06.10 08:52

Stinitko mam aji ksilt ji davam.Radsi bych vysla az ne vecer ale dneska to jinak nejde musime jit do toho paraku.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 09.06.10 08:58

Půl hodinky před tím, než jdeme ven, pak se plížíme stínem :lol: Pokud jsme venku dýl, mažu cca každou hodinu/hodinu a půl. Ochranný faktor dávám 30. Ale nejvíc mě štve, že ta naše koza, když ji mažu obličej, má jazyk pořád venku a je to hrozná sranda, když ji máma maže i jazyk :roll:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.06.10 09:05

dekuji za rady.?My musime mit 50 ten nejvyssi.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 09.06.10 09:05

mažu taky před odchodem ven a pak někdy ještě venku, ale snažíme se být ve stínu i když ne vždy to jde a venku nejsme přes ten největší pařák.

My spíš máme problém s čímkoliv na hlavě, má světlé vlásky ale na hlavě v teple nesnese nic. :cert:

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.10 09:08

včera jsme byli venku skoro celý den na zahradě. Ve stínu, ale pod stromem, takže ne 100% stín. Mazala jsem celkem 4× padesátkou obličej a tělo 20.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.06.10 09:08

Panusko:taky se snazim vyhybat a chodime az odpoledne jenomze dneska proste musime a mame se vratit az pozde odpoledne driv to nestihnem.

kvaček
Extra třída :D 13507 příspěvků 09.06.10 09:17

já mámm taky 50 a mažu než jdem ven a pak ještě aspoň jednou - přece je to určitou doba , trochu se to otře :think:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 09.06.10 09:35

No já používám nestíratelný krémy, naposled jsme měly od Alverde 50 a to stačí fakt jednou a jinak na hlavu kšiltovku ani já bez ní nechodím, nesnáším sluníčko do očí a navíc se snadno spálím, Lucka má lepší pleť, ale stejně 50 to jistí. Ještě existují krémy na hodně citlivou pleť, ty jsou teda smývatelné, my jsme to používaly, když se mi Lucka opařila na ruce, tak i když jsem dávala tričko s rukávem, tak jsem ještě mazala tímhle. Jsou to krémy s minerálním filtrem, zeptej se na ně v lékárně.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.06.10 09:46

Marky: dik tento potrebujem.Nebot se mala oparila.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 09.06.10 10:26

Není zač, akorát si nepamatuju, co to bylo za značku, co bobišek dělala, že se opařila ? Lucka si na sebe v roce a půl vylila čaj.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >