Jak často měníte ložní prádlo?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15261
1.12.10 10:08

převlíkám tak jednou za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15406
1.12.10 10:09

U nás 1× za 14 dní. Dřív jsem převlékala 1× týdně, ale nějak mě to nebavilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peo
6738
1.12.10 10:15

Já převlékala, jak se mi zachtělo, žádná pravidelnost, posledních pár měsíců jsem si stanovila pravidlo, že na začátku každého měsíce převleču.. což mě tak napadá, že zase musím převlékat chjo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kathula
1.12.10 10:17

Prevlikam i nase i Samyho tak jednou za mesic, teda pokud to neni z nejakeho duvodu extra spinave, to pak samozrejme prevlecu driv. :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
4990
1.12.10 10:23

Tak já převlíká taky 1× za měsíc, v létě i po 14 dnech :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50725
1.12.10 10:29

Dřív jsem převlékala, až jsem si vzpomněla, teď jsem si dala pravidlo, že 1. v měsíci převleču (abych si to pamatovala :lol: ), ale jak se tak na to dívám, ono by to mohlo být i po 14 dnech :roll: Hlavně prostěradlo - postel je zároveň i sedačka, Samík tam leze kolikrát i v papučích… No není to, co to bývalo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13338
1.12.10 10:45

Jsem alergik a astmatik, vzhledem k nějakýmu životnímu cyklu roztočů se doporučuje jednou za týden… takže se snažím 1× za týden, někdy překročím, ale snažím se opravdu aspoň 3× do měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20485
1.12.10 10:54

tak +/- 3 týdny
jak už někdo psal - podle toho, kolik je ostatního prádla, abych to mohla hned prát a bylo to kam pověsit, ale samozřejmě, že když je akutní potřeba, tak nečekám ;)

jo a když jsem kojila, tak mou část postele častěji, pořád mi v noci teklo mlíko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišuna
1.12.10 10:57

Podle potřeby, nemám časový harmonogram..... jak mi začne být nepříjemný tak jde do prádla…a odhaduju to 2× do měsíce. U syna to samé.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
5164
1.12.10 11:09

podle potřeby a taky jak čast jsme doma a spíme doma cca 1 za 1 až 2 měsíce,malýmu max. po 3 týdnech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4433
1.12.10 11:24

Tak já 1× za měsíc, v létě tak 1× za 14 dní, někdy i po méně, záleží na tom, jak moc je vedro. A pak samozřejmě podle případné potřeby :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12158
1.12.10 11:32

V létě klidně 1× týdně - jsem úchyl na voňavé peřiny (když to jde, mám peřiny pořád v okně) a v zimě cca co 3 týdny. Jak to vyjde. Prckům taky tak.
Ale není to naprosto pravidelně, jak to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7782
1.12.10 11:32

Ahoj u nás ve velké posteli a synovi 2× do měsíce,dceři každý týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9709
1.12.10 11:40
lleennttiillkkaa píše:
Převlíkám vždycky po menstruaci, takže po cca 30 dnech. Jak nám, tak malýmu.
Samozřejmně pokud je potřeba dřív tak dřív. Ale koukám, že oproti vám jsem pěkný prase :oops:

Tak na prase asi kandiduju já! Velkou postel převlíkám jednou za měsíc, když se zadaří. Třeba teď už to manžel psychicky neunesl a převlíknul sám. A teď se podržte: malému jsem převlíkala postýlku jen jednou, když se pozvracel až na prostěradlo, a to jsou mu tři měsíce. Jinak totiž spí ve spacím pytli (ten peru, občas) a pod hlavičkou má denně čistou plenku, takže s prostěradlem prakticky nepřijde do styku. Ale jinak mám v plánu mu měnit stejně jako nám. A žehlíte? Já teda cíchy nežehlím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kathrina
1.12.10 11:41

tak jednou za 3 týdny až měsíc, jak mě to chytne…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat