Jak často mimi koupete, jak dlouho má spát přes den

Anonymní
10.8.20 19:08

Jak často mimi koupete, jak dlouho má spát přes den

Ahoj, máme 4m mimi a přemýšlím jak často mimi koupat. Koupeme každý večer, ale v papíru z porodnice bylo 2-3 krát do týdne. A je normální že se miminkům tak moc rosí hlavička od potu při kojení? Jinak jak dlouho asi spí přes den běžně 4m miminko? Prospalo nám celý den, budila jsem jen nw krmení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4154
10.8.20 19:11

Koupu od narození denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18147
10.8.20 19:12

Od narození koupu ob den, neni nutne koupat denne. A spanek se hodne meni, me nespal pres den skoro vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997

Ahoj, tak my koupeme každý den. V porodnici z mi jedna sestřička říkala že když chci a miminko bude mít kůži v pořádku klidně můžu koupat každý den. I my se koupeme každý den. A já to dělám taky hlavně kvůli režimu. Aby malá věděla že je koupel, následně večeře a spinkat. S tím kojením neporadím, nekojim, ale taky jsem si všimla že je malá po jídle trošku spocena. Jinak mě malá ve 4 měsících spala přes den 5× 30 minut. Ale zase v noci spí krásně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3549

Koupala jsem každé 2-3 dny, pokud vám vyhovuje denně, klidně koupejte denně, jen používejte pouze čistou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
10.8.20 19:20

V šestinedělí obden, pak denně. Jako rituál před spaním. Pokud má mimco rádo vodu, tak proč ne :) Mě malá přes den víc koukala od nějakých 2 měsíců a od 4m už spala jen 2×, max. 3× denně. Teď má 7m a pořád si drží dva denní spánky, někdy delší, někdy kratší. Jak je unavená :) To se mění takhle te začátku pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
10.8.20 19:21

Koupeme denně, teď v létě se dst potí. Hlavu má někdy úplně zpocenou, hlavně když si ji položím na holou kůži teď v těch třicítkách. máme v domě dost teplo. no a spí mi každý den jinak, teď ve vedrech mi spí hodně, dopoledne třeba hodinu a odpoledne i 4 v kuse a večer usíná bez potíží. To horko jí moc nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
10.8.20 19:24

Malý. ma 4 měsíce. Koupu ho na 2-3× za týden, rosení hlavičky je normální. A momentálně malý spí každý den jinak. Vstává mezi 5:00 - 6:00 ráno, vydrží vzhůru asi 2,5 - 3 hodiny, spí různě někdy 30 minut, někdy 2,5 hodiny. :nevim: A tak až do večera, kdy jde spát mezi 19:0 - 20:00 podle toho, kdy se naposledy probudil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
10.8.20 19:44

Za skoro rok a pul, co ma nas syn, se nestalo, ze bych ho nekoupala kazdy den (vyjma nemoci a horecek). Ted v lete mi to prijde obzvlast dulezite, taky nechodim spat zalepena od jidla a potu. Roseni celicka je bezne. Ve 4 mesicich spal 3× denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18256
10.8.20 19:47

Koupu kazdy treti den, ale je potreba omyvat zinkou, kdyz se pokaka, jde pod umyvadlo.
Myju pouze cistou vodou obcas par kapek oleje prirodniho treba Weleda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1552
10.8.20 19:47

3 měsíční koupu denně. Ob den do koupele přidávám kapku mycího gelu. Teď jak jsou ty horka tak se celkem dost potí. A spí 4× denně 20 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
10.8.20 19:50

Koupu denně, kvůli večernímu rituálu. Obden mýdlem. Přes den spí jak kdy, většinou 3×-4×, ale tak deset, dvacet minut. Pak spí obvykle celou noc. Pocení je v tomto počasí normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13285
10.8.20 19:53

Koupu obden, i když teď v těch vedrech alespoň krátkou sprchu kazdy den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
10.8.20 20:16

Mame dvoumesicni a koupeme od narozeni dvakrat tydne, pouzivam emulzi do koupele od weledy
Ohledne spani, to je kazdy den jine, nekdy spi pres den vic, nekdy min, vecer cca mezi 8 az 9 jde spat a budi se vetsinou rano kolem 6, ale ja nekojim :nevim: nikdy ji nebudim, ani pres den, ani v noci, jak spi, tak spi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 21:12

Jinak se nám párkrát stalo že se nám mimi nalokalo vody s přípravkem s měsíčkem, myslíte že mu to může ublížit? Asi nebudu teda koupat s přípravky každý den, ale používáme jen kapičku do vody.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama