Jak často navštěvuje tchýně vaše děti?

Anonymní
17.2.10 18:54

Jak často navštěvuje tchýně vaše děti?

Ahoj.
Chci se jen dozvědět, jak to funguje v jiných rodinách..
Jak často navštěvuje tchýně vaše dítě??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
17.2.10 18:57

Vůbec. Manžel občas vezme holky a jede na návštěvu k ní, ale to je max jednou za dva až tři měsíce. Já se s ní vidím jednou až dvakrát do roka a bohatě mi to stačí.
Styk s druhou babičkou je naštěstí o hoooooooooodně intenzivnější, s mamčou se vídáme každý týden a občas si je berou na víkendy i dovolené.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15165
17.2.10 18:59

Moje tchyně bydlí 300 km daleko a ještě pracuje - takže ona k nám jezdí tak jednou za dva měsíce, když má nějaké školení v Praze. Já s dětmi k ní jezdím cca každé 2 měsíce na týden…
Ale tchyni jako mám já bych přála každému, vycházíme perfektně, takže možná nejsem ten příklad, jaký hledáš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
17.2.10 19:00

Ted v zimě, když nejsou na chalupě, tak dorazí na návštěvu tak 1× za 14 dní až 3 neděle..V létě jsou na chalupě, ale to tam zase jede starší na prázdniny.Nemůžu si stěžovat, víc to nepotřebuju. S mamkou se vidím víc, ale je zase pracující, takže to není žádné věnování se vnoučatům, jen rychlovky návštěvy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6243
17.2.10 19:04

Tchýně nebydlí daleko od nás, takže se vidíme cca 1× za 14 dní. Buď přijedou oni k nám a vezmou malého ven s kočárem a pak se staví na kafčo a nebo jedeme my k nim, snažíme se to střídat :-)

A tchán (jsou rozvedeni) se u nás stavuje 1 týdně. Vždy donese dortíka a dáme kafčo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
794
17.2.10 19:08

Tchyně je v důchodu, bydlí ve stejném městě a kdykoliv potřebuji hlídání, je ochotně k dispozici. Jinak když malou týden nevidí, tak se hlásí sama, že by se přišla podívat. Ke tchánům chodíme zhruba jednou za 3 týdny o víkendu i na oběd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23517
17.2.10 19:11

Moje tchýně bydlí ve stejném městě, byla tu za rok 4× a nehlídala ještě nikdy. Ale nijak mi k životu nechybí, jen sem vlítne, ani nedá kafčo nebo čaj a už zase mizí.
Já k ní nechodím, sama se nepozvu a ji to nenapadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
FloraBolger
17.2.10 19:12

Dokud jsem bydlela ve Zlíně, tak si tchýně (respektive ex-tchýně) brala Matyho každých 14 dní na víkend - někdy i častěji (když bylo potřeba něco nutně vyřídit). Po přestěhování do Prahy jsme se viděly jen jednou…tchýně pracuje a ta vzdálenost je hodně velký problém (vzhledem k těhu nechci trávit celkem 8 hodin ve vlaku). Musím říct, že mi to docela chybí. Pomoc babičky je určitě nezanedbatelná, navíc si s ní rozumím a Maty ji zbožňuje…tak si aspoň několikrát týdně telefonujeme. Naopak moje máma se vnoučatům nikdy moc nevěnovala… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
16291
17.2.10 19:15

Tchyně nejezdí vůbec, je to prý moc daleko (a vzápětí nato jede na slovensko na který se jede přes nás), odmítá přijet i v případě že by si pro ni dojel můj manžel a dovezl ji sem… To zas hledá jiný výmluvy .) Manžel tam jezdí se starším tak 1× za 2 měsíce (častěji není čas, tchyně je 100km daleko), my všichni tak 2× do roka. Pokud jde o vnoučata - není kvůli nim ochotna přijet ani na vánoce, s tím že nikdy nikam nejezdili… No comment :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4120
17.2.10 19:19

My chodíme k mým rodičům 3× měsíčně na oběd nebo tak na 2-3 hodiny, k tchánovcům jezdíme 1× měsíčně přes noc (od sobotního odpoledne do nedělního).
Pokud náhodou potřebuju hlídání, tchýně přijede ochotně kdykoliv, moje máma spíš o víkendech.
Matyho se už sem tam zbavujeme na noc, to důsledně střídáme - jednou je u našich, příště u tchánovců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
17.2.10 19:23

ahoj!tak tchyni říkam mamka a holky k ní vozíme,když my potřebujem,nebo se jí po nich zasteskne,ale vzhledem k tomu,že se navštěvujeme celkem pravidelně,tak ani není čas ke stýskání :-D
Postará se o ně se vším všudy,mucká je,prostě hodná babička :srdce: a zlatá tchynka.Mám ji moc ráda a vážím si ji.
Zato moje matka-no coment :roll: tam nejezdíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15025
17.2.10 19:31

Já mám tchány za sousedy, takže se vidíme prakticky skoro denně. A co se týká návštěv - tak většinou 3-4/týdně buď jdeme my k nim, nebo tchýně tak na 30min. k nám. Jinak trávíme přes léto poměrně dost času u nich na dvoře (mezi našimi pozemky ještě nejsou dodělané ploty). A hlídání… bohužel ani jedna babi moc „hlídací“ není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
17.2.10 19:40

KDO??? :mrgreen:

Kubíka viděla 5krát, to ještě asi 2krát omylem co jsem ji potkala v práci :roll:
Malý vůbec nevěděl kdo na něho mluví a slušně jí řekl: „Dobrý den“

Karolínku ještě neviděla

• Nahlásit
  • Citovat
17.2.10 19:44

Moje tchýně nejezdí nikdy - bydlí od nás totiž hrozně daleko 8 km :lol: My jezdíme k ní, když už není nic jiného v plánu. Teď malou neviděla 2 měsíce a to předtím jen proto, že tchán slavil narozeniny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7374
17.2.10 19:53

Pravidelne 2× tydne po praci vyzvedne maleho a jde s nim ven. A kdyz se domluvime, tak ho maji obcas o vikendu. Ale moje tchynka je zlata a vnuka si uziva a ja s ni taky vychazim dobre. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama