Jak často pijí vaši muži

Anonymní
2.6.13 19:15

Jak často pijí vaši muži

Zdravím ženy,
jen tak sporadicky by mě zajímalo, kolik dnů v týdnu věnují vaši muži skleničkám piva nebo jiného alkoholu, případně jak často si dáte s nima?
Co je ještě v normě a co už hraničí s alkoholismem?
Muž má nepravidelné směny tudíž mu vychází více dnů volna v týdnu, kdykoliv to volno má, dá si těch pět šest kousků…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47759
2.6.13 19:17

Můj chlap vůbec nepije, já defacto taky ne, ale 5,6 kousků pokaždé když má volno mi přijde celkem dost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12681
2.6.13 19:17

Manžel vypije tak 5-6piv za půl roku. Nepije vůbec. Leda když si já načnu pivo, dám si skleničku jen na chuť tak jednou do měsíce, tak on to pivo dopije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
2.6.13 19:18
@ivana-domca píše:
Můj chlap vůbec nepije, já defacto taky ne, ale 5,6 kousků pokaždé když má volno mi přijde celkem dost :nevim:

5,6 kousek cože? m§j vypije maximálně jedno denně, a většinou ani to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Imane
2.6.13 19:19

Manžel nepije, já také ne. Podle mě se člověk stává alkoholikem ve chvíli, kdy se mu pití stane modlou, ohrožuje jeho osobní život, zdraví, obírá ho o peníze a den začíná sklenkou alkoholu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.13 19:21

Můj dělá taky nepravidelně směny. Pije pouze při příležitosti oslavy, zapíjení mimin, posezení s kamarády. Je to hodně různě. Na začátku května oslava (to se opil hodně, výjimečně), včera oslava (u toho jsem nebyla, netušim, kolik vypil, ale žije). Když jde posedět s kamarádama (jednou za 14 dní), dá si třeba 4, 5 piv. To si nemyslim, že je moc.

• Citovat
  • Nahlásit
217
2.6.13 19:22

Tak můj chodí párkrát do týdne na 3,4 kousky. Chodí o víkendu a někdy přes týden výjimečně. Ale jsou i týdny kdy jde jenom jednou. 5-6 piv v každém volném dnu je dost, ale zase záleží, znám chlapy kteří chodí denně na 8 piv 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
2.6.13 19:24

A to pije doma nebo ve společnosti? V hospodě bych to i celkem chápala, že se toho vypije víc. Ale sám doma a za večer dát 3l piva, to mi přijde už moc.
Může jít zkrátka jen o nestřídmost, někdo třeba taky zbouchá tabulku čokolády celou, problém nastává ve chvíli, kdy se bez toho není schopen bavit a začne třeba s hladinkou jezdit autem, do práce, nebo do té práce nedorazí vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13124
2.6.13 19:25

Můj chlap pije pouze když je oslava a často ani to ne. O Silvestru si dáme víno a jednou za čtvrt roku, když je s kamarády a i to si dá často pouze jen jedno pivo, nebo jednu skleničku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690

Manžel pije cca 4× do roka. Já tak 2× do roka a max. 1-2 skleničky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Exák vypil tak 2 piva za rok a současný přítel ani přesně nevím, ale doma vypije tak 2 kousky o víkendu, když má volno a přes týden možná 1

• Citovat
  • Nahlásit
47759
@tumpach píše:
5,6 kousek cože? m§j vypije maximálně jedno denně, a většinou ani to ne.

zakladatelka píše, že si dá 5-6 kousků ve dnech kdy má volno, pochopila jsem to tak, že kdyz má třeba po, út, pá, so, ne volno, tak každý den vypije 5-6 piv, mě se to teda zdá hodně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
2.6.13 19:26

Když jsme na chatě, tak si dá tak dvě pivka. Doma taky, tak jednou týdně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
2.6.13 19:27

Vůbec, jestli byl za náš společný život 3× napitý tak to je hodně, jsme spolu přes 20 let.
Podle mě pije tvůj muž hodně :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3183
2.6.13 19:28

Muj muz pije prilezitostne, nebo si zajde jednou za mesic ci dva v hospudce 2-3 pivca. Ja nepiju vubec - momentalne :) Jinak si dam spis prilezitostne, v lete se rada osvezim ovocnym pivcem jednim, vic bych nedala. Jinac doma treba 2× do roka vinko, jinac ne-e… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat