Jak často se budí v noci ve 3,5 měsících?

10.3.21 16:55

jak často se budi v noci ve 3,5 měsících?

Mam presne 3,5mesiciniho chlapecka, plne kojeny - z lahvi, prso nechce od 8 týdnu, tudíž metoda vyndaneho prsa v posteli nefunguje.
Mam pocit ze se budi v noci cim dal casteji - kazde 3hodiny jak po narozeni. Porad slýchám o detech co vydrží 5-6hodin nebo i celou noc. A všichni mi tvrdili jak ve 3.mesicich se to zmeni. My tedy rozhodne ne. Navíc se asi přibližuje spánková regrese a je to na zblázněni. Uz jsem vzdala spaní v postýlce celou noc a beru si ho okolo 3.rano k sobe jinak bychom nespali oba.
Mate nekdo radu? Nebo je to normalni a samo se to zlepsi?
Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9427
10.3.21 17:17

Je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14214
10.3.21 17:18

@ArseneLupin To je různý, první dcera se budila neustále, vydržela spát v kuse max.4hodiny, ten první záběr od 20h asi dopulnoci, do 1h a pak se budila i co hodinu, dvě..
Druhá dcera zase spinkala do 5.měsíců od 20h klidně do 5h do rána, ale pak se to obrátilo a už se taky budila..
Pak záleželo na období, zuby. strachy..nakonec jsem s tím u druhé sekla, když jí bylo 2 a půl roku a budila se na kojení i 10× za noc..První jsem odstavila ve 2,5 taky, ale kvůli tomu, že nešlo otěhotnět a musela jsem..

Příspěvek upraven 10.03.21 v 17:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
10.3.21 17:19

Já kojim. Kluk má stejný věk, jen je předčasné narozen o 8 týdnu. Nyní se mi v noci budí častěji než před 2 měsíci. Každou hodinu až dvě. Spánek po 3 hodinách a dyl neznám. Dcera byla to samé, ta ale byla terminova…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
10.3.21 17:24

Mám pětiměsíčního synka a kojím co dvě hodiny. Taky čtu o dětech, co se probudí jednou za noc, ale můžu leda závidět. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6412
10.3.21 17:53

Tak já radit nemohu protože já žádné dítě víceméně kojené nemám mám tři a spali víceméně všechny tři celou noc max se vzbudili jednou za noc na mléko dcera je nejmladší má teď rok takže já jsem ta co jí děti spali ale jak říkám nekojene prakticky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8927
10.3.21 18:00

@ArseneLupin Syn se budil co 20min…do 3let mi nespal :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10465
10.3.21 18:24
@ArseneLupin píše:
Mam presne 3,5mesiciniho chlapecka, plne kojeny - z lahvi, prso nechce od 8 týdnu, tudíž metoda vyndaneho prsa v posteli nefunguje.
Mam pocit ze se budi v noci cim dal casteji - kazde 3hodiny jak po narozeni. Porad slýchám o detech co vydrží 5-6hodin nebo i celou noc. A všichni mi tvrdili jak ve 3.mesicich se to zmeni. My tedy rozhodne ne. Navíc se asi přibližuje spánková regrese a je to na zblázněni. Uz jsem vzdala spaní v postýlce celou noc a beru si ho okolo 3.rano k sobe jinak bychom nespali oba.
Mate nekdo radu? Nebo je to normalni a samo se to zlepsi?
Diky.

Je úplně normální, aby se dítě budilo na kojení třeba co 2-3 hodiny. Většinou má jeden spánek trochu delší (třeba 4 hodiny) a pak už takto.
Navíc každé dítě je jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19649
10.3.21 18:55

Mě se dítě budilo třeba 18× za noc. Buď ráda za tříhodinový interval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
10.3.21 19:13

Je ještě maličký, má na to plné právo. Jen by mě zajímalo, kde jsi slyšela o 3 m. dětech, které spí celou noc. Ráda bych si jedno objednala na květen, děkuji :lol: Jinak spánkové intervaly se u malých dětí hodně mění a to dítě, které se ve 4 měs. budilo 1× za noc se může v půl roce budit třeba 5×. Schrupni si tehdy, když malý spí i přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.3.21 19:47

@Annabela11 jenom ciste ze zvedavosti… Jak se to da prezit?? Ja nespala tyden (dohromady asi 6hodin) a skončila jsem se zimnici na pul dne v posteli ( v době covidu, dost sranda…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.3.21 19:49
@Dinomama píše:
Je ještě maličký, má na to plné právo. Jen by mě zajímalo, kde jsi slyšela o 3 m. dětech, které spí celou noc. Ráda bych si jedno objednala na květen, děkuji :lol: Jinak spánkové intervaly se u malých dětí hodně mění a to dítě, které se ve 4 měs. budilo 1× za noc se může v půl roce budit třeba 5×. Schrupni si tehdy, když malý spí i přes den.

Po pravde všechny moje kamarádky to tak mají nebo měli. Pry i ja osobně jsem vstala jednou za noc 8o
Ja se pokousim si s nim lehnout ale ne vždy je to realne. Radeji bych kdybychom oba mohli v noci spat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.3.21 19:50

@Janli A byl tam nějaký zdravotní důvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8927
10.3.21 19:52

@ArseneLupin Horko těžko s to přežije :? Je to něco šíleného! Narušený spánek ještě několik let poté. Zimnice jsem měla pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62841
10.3.21 19:58

@ArseneLupin maluch spí vesměs celou noc, tzn cca 20-5 h.. Když vstává, tak ve 3,to je jak budík. A nebo to stihne 1,3 a 5. A občas je v 1 v noci už vyspany, to je pak masakr. Prostě jak se mu. Chce. Vesměs blbne tak 1× týdne.. Ale starší mi vstával klidně co hodinu, to bylo pekelný

Příspěvek upraven 10.03.21 v 20:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat