Jak často se chodí na úřad práce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 14:18
Jak casto se chodi na Urad prace

Ahoj maminkx jsem na urafu prace poprve dnes jsem se zaregistrovala a chtela jsem se zeptat jak casto se chodi na pochuzky nebo jak casto se musim dostavit na Urad prace? Dekuji za odpoved omlouvam se za anonym

Reakce:
Adula99
Kecalka 130 příspěvků 27.03.19 14:21

Ahoj:) ja jsem na nem taky cerstve a vypada to, ze jen jednou za mesic:)

Dina31
Kecalka 180 příspěvků 27.03.19 14:44
@Anonymní píše:
Ahoj maminkx jsem na urafu prace poprve dnes jsem se zaregistrovala a chtela jsem se zeptat jak casto se chodi na pochuzky nebo jak casto se musim dostavit na Urad prace? Dekuji za odpoved omlouvam se za anonym

Pokud beres podporu v nezamestnanosti tak schuzka musi probehnout jednou mesicne, aby ti poslali penize. Pokud nic neberes tak chodis i klidne jednou za dva mesice. :mavam:

elan
Kecalka 241 příspěvků 27.03.19 16:26

tak u nás v Tábora 2× do měsíce, snaží se tě do práce dostat, za jakoukoliv cenu.

Adula99
Kecalka 130 příspěvků 27.03.19 16:51
@Dina31 píše:
Pokud beres podporu v nezamestnanosti tak schuzka musi probehnout jednou mesicne, aby ti poslali penize. Pokud nic neberes tak chodis i klidne jednou za dva mesice. :mavam:

Ja penize nedostavam, jsem v 8 mesici tehotenstvi a musim tam co mesic:)

Dina31
Kecalka 180 příspěvků 27.03.19 21:01

@Adula99 fakt jo?.. Tak se divim, ze te tam vubec tahaj, ale vim, ze i nektere referentky posilaly svoje tehotny klientky na pohovory. :nevim:

Adula99
Kecalka 130 příspěvků 27.03.19 21:12

@Dina31 tak to nastesti me nikam neposilaj, ale musim se tam ukazat:) a to pritel pujde na materskou na 2 mesice a i tak me chteji poslat do prace:)

renduli
Závislačka 3218 příspěvků 27.03.19 21:22
@Dina31 píše:
Pokud beres podporu v nezamestnanosti tak schuzka musi probehnout jednou mesicne, aby ti poslali penize. Pokud nic neberes tak chodis i klidne jednou za dva mesice. :mavam:

Tak to je unikát. Kde to tak mají? 8o
S nízkou nezaměstnaností se chodí na ÚP daleko častěji, mnohdy i co 14 dnů. A s tím, zda člověk bere či nebere podporu, to ani nesouvisí. Naopak - ti, co jsou na ÚP dlouho, by měli chodit v krátkých intervalech.

Dina31
Kecalka 180 příspěvků 27.03.19 21:38

@renduli jako ono uz je to nastesti dlouho co jsem byla registrovana na up. Ale opravdu si me zvali jednou za dva az dva a pul mesice. Pak jsem na up nastoupila jako zamestnanec a ten kdo brali podporu, tak museli mit schuzku kazdy mesic. Kdo nic nebral stacilo jednou za ty dva mesice. Je tedy mozny, ze se to zmenilo, ale ze by se neco zmenilo na up se mi zda divny. :think:

renduli
Závislačka 3218 příspěvků 27.03.19 21:46

@Dina31 No změnilo se. ;) A je to zákonité. Před lety to bylo s nezaměstnaností přeci úplně jinak. Evidovaných je méně. Takže teď chodí uchazeči mnohem častěji. Co 2 měsíce bych nikomu neslibovala. :D Spíše 1× měsíčně, možná i co 2-3 týdny.

Já byla na ÚP evidovaná v době největší nezaměstnanosti a ani během podpory mě nezvali každý měsíc. Bylo tolik evidovaných, že termíny byly 2-3 měsíce. Asi záleží na konkrétní pobočce.

Váš příspěvek
Reklama