Jak často se myjí vaši muži?

Anonymní
26.7.20 15:01

Jak často se myjí vaši muži ?

Můj manžel přestal na sebe dbát, koupe se jednou za týden. Nemění si prádlo, oblečení se mu leskne potem. Je mu 58 let.
Asi se s tím nedá nic dělat, když mu řeknu, aby se vykoupal, uráží se. Máte to někdo doma podobně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59710
26.7.20 15:03
@Anonymní píše:
Můj manžel přestal na sebe dbát, koupe se jednou za týden. Nemění si prádlo, oblečení se mu leskne potem. Je mu 58 let.
Asi se s tím nedá nic dělat, když mu řeknu, aby se vykoupal, uráží se. Máte to někdo doma podobně?

Neee.. Spindirubych vedle sebe nesnesla.. My se koupené denně, dle potřeby během dne i sprcha.. Můj chlap šílí, že mu i pracovní oblečení peru ob den, ale já nesnesu, aby někdo doma smrdel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
26.7.20 15:05

Ontar :mrgreen:? Jaro, leto, podzim, zima a na statem uznavane svatky. Obcas ho slibem na hezkou chvilku ukecam i na slunovrat a vyroci smrti Klemy Gottwalda :oops:.

Příspěvek upraven 26.07.20 v 15:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 15:07
@ontarova.stara píše:
Ontar :mrgreen:? Jaro, leto, podzim, zima a na statem uznavane svatku. Obcas ho slibem na hezkou chvilku ukecam i na slunovrat a vyroci smrti Klemy Gottwalda :oops:.
:mrgreen: to je skoro jako u nás. :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
213
26.7.20 15:13

Můj bývalý přítel se myl zásadně obden, protože prý častěji je to nezdravé pro pokožku :lol: Moc se mi to nelíbilo, ale obden se to ještě dalo. Prádlo pral, když se mu zdálo, že smrdí, u trik to bylo tak jednou za tři dny, kalhoty házel tak jednou týdně. Současný partner se myje denně a za špindíru jsem já, když se třeba umyji odpoledne po běhání a večer už jdu rovnou do pyžama. :D Oblečení na sebe vezme jednou a letí do koše, pereme jak diví :?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
26.7.20 15:16

Hele, zkus to probrat s okolím - s dětmi, rodiči, kolegy v práci, s kamarády, koho uznáš za vhodné, a poprosit je, jestli by se mu taky nemohli zmínit, že zasmrádá. Když to uslyší z více stran, třeba by ho to mohlo trknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15810
26.7.20 15:16
@ontarova.stara píše:
Ontar :mrgreen:? Jaro, leto, podzim, zima a na statem uznavane svatky. Obcas ho slibem na hezkou chvilku ukecam i na slunovrat a vyroci smrti Klemy Gottwalda :oops:.Příspěvek upraven 26.07.20 v 15:07

Proto mi tak slzí oči, když čtu jeho příspěvky… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.20 15:18

Tohle jsem řešili u mého dědy, u starých lidí se to stává, ale tvůj muž je na tohle ještě moc mladý, koupání jen jednou týdně je trochu přes čáru, to je tak líný nebo šetří vodu? Osobně bych takového muže vedle sebe nesnesla. Co kdybys mu prostě sebrala oblečení a vyprala (předpokládám že se na spaní převléká) a co pohrozit, že pokud se nevykoupe, bude spát v obýváku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 15:20

Jestli se to bude zhoršovat, tak se mám k stáru na co těšit. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
4267
26.7.20 15:20
@Janli píše:
Proto mi tak slzí oči, když čtu jeho příspěvky… :think:

Pizmo nadsamce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3371
26.7.20 15:22

Myje se každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 15:23
@Michapok86 píše:
Tohle jsem řešili u mého dědy, u starých lidí se to stává, ale tvůj muž je na tohle ještě moc mladý, koupání jen jednou týdně je trochu přes čáru, to je tak líný nebo šetří vodu? Osobně bych takového muže vedle sebe nesnesla. Co kdybys mu prostě sebrala oblečení a vyprala (předpokládám že se na spaní převléká) a co pohrozit, že pokud se nevykoupe, bude spát v obýváku?

já ti nevím. Občas mu věci seberu, ale to protestuje. Myslím obojí, líný a šetří vodu. 8o
Poslední bylo když si umyl jen „kamaráda“ a dožadoval se sexu. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
5244
26.7.20 15:24
@ontarova.stara píše:
Pizmo nadsamce :mrgreen:

Razi teorii, ze skutecny Alfa se pozna podle smradu? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
26.7.20 15:24
@Anonymní píše:

No fuj a to s ním ještě spíš? To musí být humáč.
Aspoň jednou denně by si sprchu dát mohl.
Jaky má důvod, že se myje jednou týdně? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
26.7.20 15:25
@Chytrak píše:
Razi teorii, ze skutecny Alfa se pozna podle smradu? :jazyk:

Opravdova alfa smrdi uz z fotky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit