Jak často se ozývá muž, který má zájem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 07:58
Jak často se ozývá muž který má zajem?

Ahoj, jdu se tak trochu vypovídat a zároveň si jdu pro vaše zkušenosti. Jsem čtvrt roku po rozchodu a na diskotéce jsem poznala kluka, kterému jsem dala svůj facebook. Diskotéka proběhla v pátek a kluk se ozval ve středu s tím že mě chce pozvat na rande. Rande proběhlo v sobotu, bylo to krásné a nakonec jsme se políbili. Poté se mi ozval v neděli s otázkami jestli se mi to líbilo a jestli si to budu chtít někdy zopakovat. Jenže od neděle už se neozval. Nejsem na to zvyklá. Kluci kterým jsem se líbila se mi ozývali denně. Hlavně pokud se jednalo o psaní přes fb. Na konci rande sám říkal, že to bylo super a že se bavil. Tak jsem teď celkem zmatená a nevím co si o tom myslet. :roll:

Z osobních důvodů se omlouvám za anonym.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 28.11.18 08:01

Stačí to jednou!!

Vydrž, buď se ozve nebo ne. Já chlapum první nepíšu, ať se mě uloví, když mě chtějí. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 08:13
Zakladatelka

@radkka
To právě dělám taky, nerada píšu první. Myslím si že chlap který má zájem se ozve. Jen mě celkem překvapilo když od neděle už nenapsal :D

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 28.11.18 08:16
@Anonymní píše:
@radkka
To právě dělám taky, nerada píšu první. Myslím si že chlap který má zájem se ozve. Jen mě celkem překvapilo když od neděle už nenapsal :D

Třeba tě nechává vycukat :mrgreen: Já se neozývala sama nikdy a kupodivu jsem neměla nikdy o muže nouzi a nakonec jsem se i vdala, takže o svého prince tak asi nepřijdeš :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 28.11.18 08:16

předpokládám, že na jeho nedělní dotazy jsi mu odpověděla kladně! Informace z tvé strany tedy má, a ted je na tahu on, jak s nimi naloží! Nedělala bych v tomhle směru vůbec nic!

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 28.11.18 08:16

Já teda jako nechci vířit vlny, ale.. Mám x zkušeností, kdy proběhlo dokonalé rande, všechno bylo super, pusa nakonec, „Napíšeme si“.. A už se neozval. Ono je to hnusný, ale některý chlapi fakt fungujou na bázi testování. Jakože se rozhodnou která je ta lepší.. :D
Nevím, ačkoli ti to přijde jakkoli divný, tak se to stává jako na běžícím páse a mám kolem sebe spoustu lidí, co tuhle situaci zažili ne jednou.
Nejhorší na tom je, že ti většinou žádnej chlap neřekne proč to udělal, ale je z něj rovnou nikdo.

Tak držím palce, aby to dopadlo přesně naopak. :kytka:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 28.11.18 08:20
@radkka píše:
Třeba tě nechává vycukat :mrgreen:Já se neozývala sama nikdy a kupodivu jsem neměla nikdy o muže nouzi a nakonec jsem se i vdala, takže o svého prince tak asi nepřijdeš :mrgreen:

Taky mě to napadlo - někteří chlapi mají takové strategie :jazyk: Na druhou stranu, pokud by metodu „tajemného nedostižného“ uplatnoval i v dalších fázích, prchala bych pryč 8) Na tohle já nemám náturu, doprošovat se a nahánět :pankac:

Erinne
Povídálka 23 příspěvků 28.11.18 08:22

Můj muž se po prvním rande ozval asi za dvě hodiny a pak každý den několikrát. Ale asi je výjimka. I když už spolu žijeme, jsme v kontaktu několikrát denně. A můj předchozí partner tak kontaktní sice nebyl, ale když končila schůzka, už byla domluvená další. Tak nevím, ale když se neozývá, asi bych se na to moc neupínala :nevim:

Deninka87
Kecalka 144 příspěvků 28.11.18 08:44

Taky jsem poznala kluka na diskotéce, od té doby se mi ozýval každý den, každý den mi volal, jezdil za mnou z velké dálky (300km), už je to 13let a jsme manželé, ráda na to vzpomínám :srdce: v kontaktu jsme spolu každý den, když spolu zrovna nejsme…chápu jak ti je, ale třeba tento kluk není ten pravý, je možný že v sobotu šel na další diskotéku, tam poznal jinou a proběhlo další rande :nevim: a jen testuje, třeba se zase ozve, ale kdyby měl opravdu velký zájem, tak by tě čekat nenechal…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 08:55
Zakladatelka

@Breuse
právě tohle bych pochopila, kdyby se v neděli neozval :D ale on se ozval, zeptal se jestli bych si to ještě někdy zopakovala, na to jsem odepsala že ano :D pak jsme si ještě chvíli psali a pak šel spát :D a od té neděle nic :D

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 28.11.18 09:08
@pe-terka píše:
Taky mě to napadlo - někteří chlapi mají takové strategie :jazyk: Na druhou stranu, pokud by metodu „tajemného nedostižného“ uplatnoval i v dalších fázích, prchala bych pryč 8) Na tohle já nemám náturu, doprošovat se a nahánět :pankac:

Ale po druhých to chceš :mrgreen:

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 28.11.18 09:10
@Breuse píše:
Já teda jako nechci vířit vlny, ale.. Mám x zkušeností, kdy proběhlo dokonalé rande, všechno bylo super, pusa nakonec, „Napíšeme si“.. A už se neozval. Ono je to hnusný, ale některý chlapi fakt fungujou na bázi testování. Jakože se rozhodnou která je ta lepší.. :D
Nevím, ačkoli ti to přijde jakkoli divný, tak se to stává jako na běžícím páse a mám kolem sebe spoustu lidí, co tuhle situaci zažili ne jednou.
Nejhorší na tom je, že ti většinou žádnej chlap neřekne proč to udělal, ale je z něj rovnou nikdo.Tak držím palce, aby to dopadlo přesně naopak. :kytka:

A jak si jako myslíš, že fungují ženy? Na bázi „beru prvního, ať je jakýkoliv“? Bez testování? To je dost zoufalé. No ale když jsou takové chudinky a nemají na výběr… :nevim:

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 28.11.18 09:17
@TrueIsFalse píše:
A jak si jako myslíš, že fungují ženy? Na bázi „beru prvního, ať je jakýkoliv“? Bez testování? To je dost zoufalé. No ale když jsou takové chudinky a nemají na výběr… :nevim:

To ne, ale hodně často jsem se u kamarádů setkala s tím, že si dají třeba 4 rande v tejdnu, každé s jinou, a která dostane víc „bodů“, tak ta má nárok na druhé. :D
U kamarádek mám zase zkušenost, že si dají jedno-dvě rande s tím jedním, a když to stojí za nic, tak teprve jako jdou s někým dalším a nechodí s 10 lidmi na rande zároveň. :lol:

Jo a jen tak mimochodem.. Taky jsou takový chudinky, co si vybíjí ego na diskuzích, tak bacha i na ně. :jazyk:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 28.11.18 09:26
@TrueIsFalse píše:
Ale po druhých to chceš :mrgreen:

no jasně, můj manžel mě nahání už přes 20 let :jazyk:

warita
Echt Kelišová 8456 příspěvků 28.11.18 09:27
@Breuse píše:
To ne, ale hodně často jsem se u kamarádů setkala s tím, že si dají třeba 4 rande v tejdnu, každé s jinou, a která dostane víc „bodů“, tak ta má nárok na druhé.
U kamarádek mám zase zkušenost, že si dají jedno-dvě rande s tím jedním, a když to stojí za nic, tak teprve jako jdou s někým dalším a nechodí s 10 lidmi na rande zároveň. :lol:Jo a jen tak mimochodem.. Taky jsou takový chudinky, co si vybíjí ego na diskuzích, tak bacha i na ně. :jazyk:

no a co je na tom spatne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >