Jak často se vidíte s druhou polovičkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 01.10.10 23:34
Jak často se vidíte s druhou polovičkou

Někdy se mi stává ,že se s manželem doma pouze jen mýjíme. Pokud mu chci zavolat do práce nebo napsat email tak nemuhu má hodně práce. Takže se někdy vidíme tak 5 hodin za týden mě se to zdá dosti málo mu ne. Přitom věnuje potencionální čas místo mě tak své matce třeba 50 hod.
Snažím se abychom se aspoň slyšely když se nemůžeme vidět ,ale je to marné ? Nestojí o to . Mamé domluvenoou konzultaci v novém caru tak jsem zvědavá zda příjde. Pokud nepříjde tak rozhodne o všem co dál ,ale to mu nebudu říkat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 01.10.10 23:45

No nevím, Nepalko, přijde mi to podezřelé. To bych nevydejchala, že věnuje matce víc času než mně. :think: Mě s přítelem před dětmi spojovaly hlavně společné zájmy, měli jsme stejné koníčky, tudíž jsme spolu trávili většinu volného času. Ne tedy všechen, také máme každý své rodiče. Možná bych to chápala, kdyby měl náročné povolání, i když workoholika bych taky těžko vydýchala.
No popřemýšlej, jak to budeš řešit, až budeš mít dítě a on se s váma bude vídat stejně často…

xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.10 23:53

Taky tě nepotěším, přijde mi to hodně zvláštní. Neříkám, že by partneři měli trávit spolu 100% volného času, ale tohle?

Snad nejsem výjimka, ale můj muž jde domů rovnou z práce, občas dokonce i nakoupí :-) A i když dělá občas přesčasy, utíká hned k nám a je na něm vidět, jak je rád, že je doma. Víkendy trávíme také spolu, občas samozřejmě vyrazí na pivo nebo na fotbal - ale to jen 2-3× do měsíce. Jak bych to nejlépe popsala - „hnízdo“ máme prostě oba na jednom místě, i když se občas pěkně pohádáme a každý zalezeme do jiného koutku :-)

Jo a mamince volá asi jen tehdy, kdy mu to připomenu. A to mají pěkný vztah :-)

vrobca
Hvězda diskuse 52467 příspěvků 02.10.10 07:50

To asi záleží na tom, kdo má jakou náturu a co očekává od vztahu. Mám známé, které se nevidí jak je rok dlouhý a vyhovuje jim to :think:. Já patřím naopak do skupiny, kdy chci mít společné zážitky, fotky a mít na co vzpomínat a v tom jsme s manželem naštěstí stejní :palec:

freeonit
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 02.10.10 08:16

50hodin své matce?? to vychází za tejden 7 hodin denne! to snad ani nechodí do práce ne? to je strasne divne… tam musí snad trávit cele vikendy, no já nevím, a ona je nejak nemocna nebo proc je u ni tak casto? chapu ze byt spolu kazdej den je asi nuda ale ja mit takovyho chlapa tak bych ho asi k mamince prestehovala, treba by pak travil 50hodin s tebou… a urcite je u matky? me to spis prijde jako by mel milenku… ze nema cas si s tebou ani popovidat.. no snad to nejak vyresite, nema cenu abys byla takhle nestastna z toho

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 02.10.10 08:44

Taky mi to přijde divný,manžel má svoje koníčky a děláme oba i noční,ale taky trávíme dost času spolu :wink:

Zkus si s ním promluvit,jak koukám,tak máte za sebou hodně pokusů o miminko.Třeba to ho nějak trápí?Zkuste si o tom promluvit :wink:

DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 02.10.10 09:38

Mě to taky přijde divné… můj manžel je třeba taky většinu dne v práci, ale aby volný čas trávil s matkou, to bych nerozdýchala, … Není v tom něco jiného? Milenka? Nechci rýpat, ale napadlo mě to jako první.

Brum
Závislačka 4270 příspěvků 02.10.10 09:41

no nechci sýčkovat, ale já bych byla podezíravá. Zřejmě tráví volný čas místo s tebou s matkou nebo s někým jiným. Máte za sebou dlouhou cestu snažení, výsledek zřejmě zatím v nedohlednu, nemůže být tohle příčinou? Chce to zřejmě si promluvit otevřeně, třeba k tomu otevřít flašku vína, a uvidíš co z něj vypadne. 5 hodin týdně je málo, i kdyby jste měli děti a byl to workholik.

Přeji hodně sil na řešení.

Brum
Závislačka 4270 příspěvků 02.10.10 09:43

Jinak máme tři děti, muž chodí do práce, já po večerech pracuji, ale času trávíme více. On tedy jezdí z práce rovnou domů.

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 02.10.10 09:49

Tak to není moc veselé…my se teď vídáme s přítelem taky málo, ale to má zase jiné a opodstatněné důvody. To, že tolik času věnuje své matce a Tobě oproti tomu takový zlomek, to je přinejmenším zvláštní. Měli byste si o tom asi promluvit, co jiného :think: takový partner je potom víceméně k ničemu, ne? :nevim:

jinak my jsme zvyklí spolu trávit jinak skoro všechen volný čas, já občas zajdu někam s mamkou nebo k našim jedu na pár dnů, ale třeba teď je mi strašné smutno, protože už tři měsíce bydlíme odděleně (rekonstruujeme byt) a vídáme se občas, když někdo pohlídá malou…

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 02.10.10 10:55

Problém je také v tom,,že chodím na směny a mimo dovolené nemám oficiálně ani jeden volný víkend za rok . Takhle to je již více jak dva roky . Před tím to bylo super měli jsme požadavky a aspon jeden nebo i dva volné víkendy tak se naučil ,aby mi jeden věnoval a jeli jsme někam spolu na hory. Je nová doba tak to stojí za prd pokud jdu totiž na noční tak to už v 17 hod a to manža kolikrát nedorazí ani domů z práce jako tento čtvrtek takže jsme se viděli pár hodin ve středu večer a dnes caa od 10 hod. Dále je problém já bych ráda také s někým aspoň jednou za týden jedla . POřád jím jen sama . Jo a příští týden budu mít volný víkend ,ale on zase jede za tchýní ji stěhovat nábytek spět. Takže se ani tři dny neuvidíme raději pojedu do přírody než do smradlavé Ostravy jí pomáhat. Vyčítámi to ,že jí nejedu pomoci ,ale proč ona nám také nikdy nepomohla jako moje rodina a přátelé . např. při stěhování, vybalování při vykradeném bytě kde musel pořád někdo být 24 hod denně než se podařilo sehnat jedinné vystavené dveře v Brně a okolí a my museli chodit do práce . Jo a ona je v důchodě tak má času dost.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 02.10.10 11:11

Jo aha,tak takhle by jsme to měli s manželem.Děláme oba jak píšeš,já proto chodím na zkrácený úvazek.Teda hlavně kvůli adámkovi,ale taky mě to někdy štve,že se takhle míjíme.Já mám dva víkendy a manža taky dva a někdy ho máme spolu a někdy zvlášť.A ty požadavky už u vás nejdou?

Bayuska
Neúnavná pisatelka 17042 příspěvků 02.10.10 11:16

Do tvé situace nevidím, ale podle podpisu se snažíte o miminko a cesta k němu není evidentně jednoduchá.
Není zakopanej pes právě v tom? Že ty po miminku moc toužíš a manžel je z toho už deprimovaný?
Doufám, že jsem nenarazila na citlivé místo, ale opravdu mě to napadlo :nevim:

Příspěvek upraven 02.10.10 v 12:55

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 02.10.10 12:19

ahoj Nepalko…když jsem před lety přišla ke svému gynekologovi s tím,že se nám nedaří druhé dítě,v prvé řadě se mě zeptal,jak často máme styk.Když jsem mu řekla,že jen o víkendech,nebot manžel je přes týden pracovně mimo,viděl to dr jako ten pravý důvod,proč se nám nedaří.Nakonec to bohužel ten pravý důvod nebyl,ale u vás mi to tak připadá.Kdy se vůbec o mimino snažíte,když vůbec spolu nejste?A nesnažíš se spíš jen ty?Já taky dělám na směny,ale když jsme v práci,tak manžel aspon zavolá.A společný víkend si snažíme užít.Myslím si,že kdyby manžel s tebou trávil tolik času,co se svou matkou,tak bys nemusela lítat po CARech a zadařilo by se vám přirozeně.Promin,že jsem to tak napsala,ale pokud by měl ten váš vztah i nadále vypadat tak,jak popisuješ,tak mi připadá zbytečné v něm setrvávat.Ještě jednou promin za upřímnost. :hug:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 02.10.10 12:58

Položme se na otázku, proč spolu vlastně jste.
Kdo koho potřebuje?? :?:
On ti chybí, ty jemu ne. Smutné. :cry:
Nestojí ani o komunikaci po drátě..
Jak si vlastně představuje svůj život dál - kdybyste měli rodinu?? Jak by jako tatínek fungoval??

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >