Jak často se vidíte s přítelem?

Napsat příspěvek
23.3.20 15:36
@Anonymní píše:
Ani jeden nemáme děti.

Já menším ve svém, on nebydli ve svém a navíc s rodiči. Bohužel, ne každý má v dnešní době možnost hypotéky…

On svůj byt měl, e nechal ho ženě

Tak mu zkzs navrhnout, at se přestěhuje k tobě. A podle reakce uvidíš, jak to bere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1380
23.3.20 15:42
@Kockazvysocan píše:
Tak mu zkzs navrhnout, at se přestěhuje k tobě. A podle reakce uvidíš, jak to bere.

To bych zkusila! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 16:51

@Kockazvysocan Těžko, nebydlíme sama :roll:

On chce k němu, ale to já nechci… Bydlí u rodičů, v jejich

• Nahlásit
  • Citovat
291
23.3.20 17:01

Já si myslim, ze to moc prozivas a prenasis na nej potom tu zodpovednost a ze setkani mu nakonec delas povinost. Chapu, ze se necitis dobre, kdyz jsi hodne sama, ale je potreba bud byt schopna vyjit sama se sebou nebo si najit partnera, ktery taky nedokaze byt sam. Kdyz jen sedis a cekas, az te tvuj partner nejak spasi, aby ti nebylo smutno atd., tak to neni pro muze zrovna moc lakave. Je potreba, aby on touzil po tom se videt, ne abys ho premlouvala. Ja bych nefnukala, nepsala, at prijede, ani ze je mi smutno a proste bych pockala, jestli neco zaridi sam. Kdyz ne, tak mu asi moc nechybis a tím padem takovy vztah ma smysl pripadne pouze jako „volny“ vztah, ale ten ty nedáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 17:08

@NikaXS ten nehledám a nechci.

On vymyslí, ale trvá mu to na můj vkus. Samozřejmě, že jsou j dny kdy si jedu svoje a nemám potřebu ho vidět…ale občas někdy v některý dny… Se cítím takhle

• Nahlásit
  • Citovat
23.3.20 17:15
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan Těžko, nebydlíme sama :roll:On chce k němu, ale to já nechci… Bydlí u rodičů, v jejich

Tak ty taky nebydlís sama, se nedivím teda, že se k tobě nehrne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 17:52
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan Těžko, nebydlíme sama :roll:On chce k němu, ale to já nechci… Bydlí u rodičů, v jejich

No tak pak chápu, že k tobě nechce a teď se jinwn než domů jít nedá. S kým bydlíš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 11:54

Jsme spolu 24 hodin denně cely rok :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.3.20 13:29

Jejda :roll: S přítelem jsem si začala v 16, jezdil do školy na intr 200 km daleko + měl v místě školy brigádu, takže ani domů nejezdil každý víkend, ale spíš jednou za dva/tři týdny. Samozřejmě mi bylo smutno, taky jsem naznačovala, ale chlapi náznaky v 90% případů nechápou. Az kdyz jsem se po roce zeptala, jestli by nechtěl jezdit domů každý víkend, protože to nedávam a pak se zbytečně hadame, tak se to pohnulo. To, že mu řekneš, že ti je smutno pro něj neznamená, že má sednout do auta a jet za tebou, to mu musíš říct narovinu. Napsala jsi mu, že ti je smutno a že se chceš vidět po 4 dnech, co už tě to trápí a on řekl, že zítra přijede, kdyby jsi to udělala o 4 dny dřív, asi byste se spolu uz viděli. Je ti 30, tak se nauč komunikovat. Píšeš, že kamarádka se ozvala vždy když potřebovala ona, když potřebuješ tý, tak se neozve. Jak má ale vědět, že by sis potřebovala pokecat? To asi budeš muset napsat první, aby ona zjistila, že něco potřebuješ.

Případně by možná stalo za to vyřešit, proc on nechce být u tebe a ty u něj. Ale to ty tady nechceš rozebírat, takže s tím ti nikdo asi neporadí.

• Nahlásit
  • Citovat
24.3.20 22:04
@Anonymní píše:

Tak co, zakladatelko, už jste se videli nebo aspoň domluvili na setkání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama