Jak často si bere tchýně děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hrdas
Kecalka 274 příspěvků 20.12.17 09:07
Jak často si bere tchýně děti?

Chtěla jsem založit nové téma…jsem babičkou 1,5letého krásného vnuka, ale jsem dost vytížená, do práce, ještě mám další aktivity. Vnuka si beru alespoň 1× týdne na odpoledne, protože snacha asi před týdnem teprve přestala kojit, byl u nás zatím jen 2× na noc. Ale už jsme byli na výletech, v ZOO, jen se mě zdá, že by si to snacha přestavovala jinak, že bych ho měla mít častěji. Její rodiče bydlí asi cca 13km od nich, jezdí 1× do týdne, vezmou ho vem na vycházku. Jak jste na to vy s tzv. hlídáním? Máme ještě dceru, prostě to nějak víc nedávám…podotýkám, že se snachou vycházím dobře, doposud žádný konflikt, ale tak nějak jsem to vycítila..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12510 příspěvků 1 inzerát 20.12.17 09:09

Tchýně vůbec, tchán když má čas cca momentálně to vychází tak 1× za měsíce v létě víc

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9181 příspěvků 20.12.17 09:11

Tchanovci nikdy, naši jednou za rok na týden.

odlaska
Kecalka 281 příspěvků 20.12.17 09:11

No u nás (chlapeček rok a půl) si tchyně nebere synka vůbec. Ale tady je to zase o něčem jiném, přijde mi, že nemá zájem. Pořád si stěžovala, jak malého skoro nevídá, jak ho miluje atd. a když jsem jí nabídla, že jí ho teda přivezeme a necháme na celý den, tak najednou, že neví, jestli bude mít čas, že musí sklízet cibuli atd.
Takže asi tak..

cverunka
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 20.12.17 09:12

Co já bycvh dala za to, aby si babička vzala děcka 1× v týdnu :,( V průměru si starší bere tak max. 8× do roka z toho tak 2× na spaní a to už jí je 5. Myslím, že jednou týdně je super.

sissi001
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 1 inzerát 20.12.17 09:13

Platila bych za vás zlatem! Tchýně nevezme děti ven ani pokud jsme na víkend u nich. Raději čumí na televizi. Je v důchodu, doma se rozhodně nepředře. :roll:

misuled
Kecalka 363 příspěvků 20.12.17 09:15

Tchyne neni chuva. Jezdime k obema rodicum na navstevy, ale deti nechavame samotne minimalne. Proste domluvime hlidani jen kdyz opravdu potrebujeme. Dite 1,5 ma byt predevsim s mamou. Tim ho neupiram babickam, ale je to jeste prcek. A fakt na tom, co popisujete nevidim duvod k vycitkam. Pokud chce snacha cas pro sebe, ma dite tatinka

hrdas
Kecalka 274 příspěvků 20.12.17 09:17

No a já jsem právě volala se snachou, jede k nim můj manžel, máme u nich stojan na stromek. Má rád děti, už i sám si ho vzal na vození, jen se musí krapet popostrčit :). Říkala jsem jí, at se zeptá, že by s ním klidně manžel jel. A ona hned, že se teda nebude doprošovat, bylo vidět, jak si myslí, že by ho hned udala, ale vlastně o něj nestojíme… :roll: Tak nevím, mrzí mě to, ale v dnešním shonu (na Štědrý den se u nás schází celá rodina i s našima, mou tchýní a samozřejmě synova rodina taky) to prostě nedávám, ještě jsem do pátku v práci..Ale vidím, jak píšete, že jsem skoro vzorná babička :potlesk:

Paoloska
Echt Kelišová 8034 příspěvků 20.12.17 09:18

@hrdas Nic si nevyčítej. Já už se taky pomalu dostávám do babičkovského věku a už dnes vím, že nebudu ta úplně hlídací babička. V dnešní době, kdy babičky chodí normálně do práce a mají své zájmy mi tvá frekvence hlídání a věnování se vnoučkovi přijde spíše nadlimitní :pankac: :hug:.

Paoloska
Echt Kelišová 8034 příspěvků 20.12.17 09:19
@hrdas píše:
No a já jsem právě volala se snachou, jede k nim můj manžel, máme u nich stojan na stromek. Má rád děti, už i sám si ho vzal na vození, jen se musí krapet popostrčit :). Říkala jsem jí, at se zeptá, že by s ním klidně manžel jel. A ona hned, že se teda nebude doprošovat, bylo vidět, jak si myslí, že by ho hned udala, ale vlastně o něj nestojíme… :roll: Tak nevím, mrzí mě to, ale v dnešním shonu (na Štědrý den se u nás schází celá rodina i s našima, mou tchýní a samozřejmě synova rodina taky) to prostě nedávám, ještě jsem do pátku v práci..Ale vidím, jak píšete, že jsem skoro vzorná babička :potlesk:

Ano, jsi vzorná babička :pankac: :pankac: :srdce: Hlavně klid a hezké Vánoce :kytka:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 20.12.17 09:21

Tchýně si našeho malého nebere vůbec, a dost mě to štve. Možná s ním byla jednou na procházce. Naštěstí mám úžasné rodiče jací pohlídaji, a věnujou se mu když mohou. No a tchána vidíme třikrát za rok :-D

hrdas
Kecalka 274 příspěvků 20.12.17 09:22

@Paoloska díky moc, už jsem klidnější, taky krásné vánoce :)

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 20.12.17 09:22

Tchyne dceru vidi, tak 1 za mesic a jeste s nama rodicema, tchan vidi dceru parkrat do roka. Moje rodicce pracuji dost, ale vzdy si cas na dceru najdou. Ale nejvic mi hlida moje babicka a bratr, ale vyuzivam jen kdyz je to potreba.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12510 příspěvků 1 inzerát 20.12.17 09:22

@hrdas ne skoro ale úplně ;)

AstraG
Závislačka 4373 příspěvků 20.12.17 09:23

Je úplně jedno jak to mají ostatní. Záleží na tom, aby jste byli spokojení vy. U nás si berou děti oboje rodiče velmi často. Když mám odpolední, bere si moje máma děti několikrát týdně. Sama od sebe. Na víkendy jezdí děti k manželovým rodičům na vesnici. Tak 1-2× měsíčně od pátku do neděle. Nikomu děti necpu, pokud sami rodiče neprojeví zájem, děti jsou doma.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama