Jak často si bývaly partner bere děti? Určil to soud?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 13:16
Jak často si bývaly partner bere děti? Určil to soud?

Jak často si váš bývalý partner/manžel bere děti kdyz už spolu nežijete? Jde mi hlavně o malé děti (dvouleté), kolikrát týdně, na jak dlouho a určil vám to soud nebo to máte dohodou? Moc dekuji

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 08.04.19 13:21

Syna si od 2 let bere každý druhý víkend, v pátek vyzvedne v neděli vrací, ale navrhnul to sám a já to odsouhlasila, v tomhle věku mi to přišlo v pořádku, zas sem nechtěla ten kontakt upirat úplně. Jenže on stejně nemá zájem, většinou si malého berou spíš rodiče bývalého. :roll:

Uživatel je onlineCeleste97
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 08.04.19 13:31

Každý druhý víkend od soboty po obědě do neděle večer. Teď má dcera 17m a máme to tak od jejich 8 měsíců. Určeno soudně. Během týdne se někdy otec zastaví 1× někdy 2× a někdy vůbec za celých 14 dní.....

1mila2
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 08.04.19 13:36

Mame stridavku. Navrhl ji chlap a soud to vzal v pohode. Takze mame tyden a tyden.
Edit: mame to soudne od 2let a asi 4mesicu. Ale delame to tak uz od necelych 2let.

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 08.04.19 13:45

Víkend 1× za 14 dní, protože to máme k sobě vzájemně daleko. A když chce mít dítě na prodloužený víkend apod, tak určitě nebráním. On má syna rád, syn jeho taky, takže jim umožňuji ať spolu tráví co nejvíce času, když má tatínek zájem a když už nežijeme ve stejném městě ani kraji. A máme dohodu, ale k té jsme dospěli až po 1 soudím stání, začátek nevypadal dobře, ale s pomocí soudu jsme se byli schopní dohodnout a dohodu dodoržujeme vlastně i nad rámec dohodnutého styku.

Lekninka91
Extra třída :D 10562 příspěvků 08.04.19 13:59

Kazdej druhej vikend + za nim muze prijet kdy chce.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51919 příspěvků 08.04.19 14:08
@Anonymní píše:
Jak často si váš bývalý partner/manžel bere děti kdyz už spolu nežijete? Jde mi hlavně o malé děti (dvouleté), kolikrát týdně, na jak dlouho a určil vám to soud nebo to máte dohodou? Moc dekuji

od 4 let věku víceméně polovinu nocí, prodloužený víkend na střídačku, všení dny - 2 dny já, 2 dny on. Dohoda o tom, že se dohodneme, schválená soudem.

Tamtama
Extra třída :D 12158 příspěvků 08.04.19 16:46

Každý lichý víkend, v pátek vyzvedne ze školky, v pondělí ráno tam zas odvede. V lichý týden si ho bere z pondělí na úterý, v sudý ze čtvrtka na pátek. Styk máme dohodou, nemáme problém se domluvit, někdy si ho bere i častěji. Než začal chodit do školky, vyzvedával si ho takhle u mě doma.

Uživatel je onlineSaulus
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 08.04.19 20:08

2,5 roku az 3,5 roku ditete (mladsi): ct-po /st-pa.
Poté: tyden/tyden.

Malina7
Závislačka 2801 příspěvků 12.04.19 21:29

S ex máme dvouletou dceru. Bere si jí jednou za 14 dní a v týdnu jednou přes noc, kvůli tomu, že chodím na brigádu. Máme mezi sebou i písemnou dohodu o styku ( na tom jsem trvala, aby byly na papíře jasně daná pravidla, i ohledně Vánočních svátků). Jinak ex může za dcerou přijet k nám i mimo písemnou dohodu, v tomhle problém nemám.

Váš příspěvek
Reklama