Jak často si dáváte prášek na bolest?

761
25.5.16 12:02

Jak často si dáváte prášek na bolest?

Ahoj,
zajímalo by mě, jak často si dáváte prášek proti bolesti? A na jakou bolest? :?
Já si musím vzít jednou měsíčně ibalgin, když to dostanu a už tak z toho mám špatný pocit, ale bez něho to nejde :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
25.5.16 12:03

Vyjímečně, tak 2-3× do roka, když mě chytnou zuby, nebo se mi blokne krční páteř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9512
25.5.16 12:04

Když už lezu po zdi… ani nevím kdy jsem měla naposledy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
25.5.16 12:06

Kdykoliv je potreba nekdy 4× tydne nekdy jednou za pul roku neresim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
25.5.16 12:06

Já si občas beru Ibalgin na bolest hlavy, když je ta bolest spíš do migrény, tak to někdy zkouším „zahnat“ řimbabou, ale když to nejde, tak si ten ibalgin dám :nevim: kupuju si dvoustovku, zjistila jsem, že mi to stačí, a dávám si pozor na to, abych ho nebrala do prázdného žaludku, letos jsem jich zatím měla celkem 6 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
25.5.16 12:08

Tak zjišťuju, že jsem asi feťák..
Docela často mě bolí hlava nebo záda, takže cca 1× týdně něco zobnu určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
25.5.16 12:09

Naposledy, když mi trhali zub, musela jsem ho brát celý týden a pocit jsem z toho měla teda hodně blbý, ale i s ibalginem jsem trpěla jak kůň, takže to jinak nešlo. Jako je to svinstvo, ale když tě něco hodně bolí, tak lepší než se trápit. Když to do sebe necpeš po kilech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
25.5.16 12:09

No tak ja momentalne kazdy den ibalgin na bolest hlavy.Mam s bolesti hlavy dlouholete problemy. Jednu dobu jsem mela problemy z toho i se zaludkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
25.5.16 12:11
@Martina1991 píše:
Ahoj,
zajímalo by mě, jak často si dáváte prášek proti bolesti? A na jakou bolest? :?
Já si musím vzít jednou měsíčně ibalgin, když to dostanu a už tak z toho mám špatný pocit, ale bez něho to nejde :roll:

1× za rok a to uz musí byt ;) netrpim na bolest nebo migreny takze diky bohu když nahodou něco citim tak to zaspim a cajk ;) zrovna ibalgin se hodne uklada do jater mi rikal obvodak ze je lepsi paralen když uz ;)

• Citovat
  • Upravit
1168
25.5.16 12:11

Na neurologii jsem byla. Poslali me na magnetickou rezonanci atd. ruzne vysetreni.Vse ok. Dala mi tenkrat nejake oblbovaky. Nemohla jsem brat mela jsem dcerku malou.Pak u druheho tehu to preslo a ted zas.Uz nevim kde je problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9344
25.5.16 12:13

Občas mě bolí hlava, myslím, že změnou tlaku nebo nevím, cca 2×-3× do měsíce, někdy míň, někdy pár dní za sebou. Beru si 5ml dětského Nurofenu, aspoň u nás neprojde a je pořád připravený (dítě ho potřebuje tak 1× za rok).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
25.5.16 12:14

Když už lezu po zdi, potřebuji fungovat, ale na antibiotika a doktora to ještě úplně není (resp. to ještě jde zachránit domácí léčbou, jedním dnem práce z postele a nemuset zůstávat na nemocenské) takže jak je teplota nad 38*C, bolest zubů ( max 2× do roka) a nebo migrénový záchvat (jednou za cca 4 měsíce prášek?). Před otěhotněním jsem teda brala pár dní prášky na spaní, jinak řeším alternativnějšíma metodama, zázvorový čaj s mátou, medem a citronem, slepičí vývary, obklady, 100% domácí džusy… V pubertě jsem ale zrovna při MS jedla nalgesin jako lentilky, nakonec mi na to napsaly algifenové kapky (trpěla jsem jak pes), takže cca do svých 20 let jsem byla jak „feťák“ a pilulky jsem do sebe cpala pořád.. Došlo mi, že je něco špatně, když už mi nezabíraly ani dvojnásobné dávky.. Pak jsem objevila kouzlo bylinek a přírodních zdrojů a zjistila, že to jde i jinak, než nechávat tisíce v lékárně. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
25.5.16 12:14
@marmelada78 píše:
Tak zjišťuju, že jsem asi feťák..
Docela často mě bolí hlava nebo záda, takže cca 1× týdně něco zobnu určitě.

Taky jsem v tom případě feťák…mám to stejně, jsem migrenik :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
25.5.16 12:16

Vratim se z obeda a jeden si lupnu, kombinace MS, nevyspalost a bolehlav je vrazedna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
799
25.5.16 12:18

Když hodně trpím. Třeba na bolesti po zavedení nitroděložního tělíska jsem ho brala každý den asi 5 dnů za sebou. Když mě bolí hlava, tak raději Ataralgin. Někde jsem četla, že to není takový prevít jako ibalgin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama